id: pudp45

Dla suni Verci, na spokojną starość

Dla suni Verci, na spokojną starość

100 zł
z 1 000
10%
zakończona
29.08.2019r
7
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 035 493 zrzutki i zebrali 1 102 939 877 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani, mamy trochę zaległości..., brakuje nam czasu na wszystko ..., ale dzisiaj chcemy przedstawić Wam naszych nowych podopiecznych, którzy ostatnio dołączyli do grona Bezdomniaków ...

Zaczynamy od jamnisi babci Verci :)Vera niestety doświadczyła, jak wielu seniorów wielkiej tragedii, po 13 latach życia na kanapie ze swoim ukochanym panem trafiła do schroniska, gdy jej pan został umieszczony w hospicjum ....Gdy zobaczyliśmy Verę w boksie, ukrytą w budzie, trzęsącą się ze strachu i przerażoną, wśród setek szczekających psów, nie mogliśmy jej tam zostawić ... ( Vera trafiła do schroniska ze swoim kolegą Dżekiem, jego też zabraliśmy i przedstawimy Wam później ). Vercia jest cudowna sunią, prawdziwa z niej dama jamnisia, i z urody i charakterku :;), skupiona na człowieku, cały czas "przyklejona" do tymczasowej opiekunki. Uwielbia się przytulać i głaskana mogłaby być cały dzień :)Obecnie przebywa w DT w Markach k/W-wy, gdzie znowu może wylegiwać się na fotelach i kanapach. Vercia bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami, do kotów przyjazna. Lubi spacerować, ładnie chodzi na smyczy i dzielnie jeździ samochodem. Vercia jest seniorką, więc musi mieć całą diagnostykę : morfologię, kardiolog, okulista, usg. Prosimy o wsparcie Suni chociażby złotówką.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

KO
Karolina Ozimina
25 zł
KA
Karolina
25 zł
BK
Barbara Kowacz
10 zł
MM
Martyna Miętkiewicz
7 zł
 
Dane ukryte
1 zł
BE
Bezdomniaki
1 zł
DS
Dorota Smusz
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!