id: tv8uyc

Sztafeta Charytatywna: Pomóż wspierać sport juniorski

Sztafeta Charytatywna: Pomóż wspierać sport juniorski

Nasi użytkownicy założyli 1 014 517 zrzutek i zebrali 1 060 946 808 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności5

 • Chcesz zobaczyć, jak Sztafeta Charytatywna realnie zmienia życie? Trzymaj rękę na pulsie tej zrzutki!

  We wrześniu zbieramy środki na nowy rower dla Maćka, który dorastał w systemie pieczy zastępczej i jest kompletnie zakręcony na punkcie dwóch kółek. Wszystko co do tej pory osiagnął zawdzięcza swojej wytrwałości, ciężkiej pracy i niesamowitej pasji!


  Maciek zaraził się rowerowym bakcylem oglądając filmiki swoich idoli — braci Godziek, Szymona i Dawida — będących w czołówce kolarstwa MTB Freestyle i Slopestyle, BMX Dirt oraz obłędnych rowerowych tricków!

  Bracia Godziek są także ambasadorami Sztafety Charytatywnej, więc Maciek krok po kroku zbliża się do spełnienia swoich marzeń: nowego roweru, który pozwoli mu się dalej rozwijać oraz spotkania swoich idoli.


  Środki, które zostaną po zakupie roweru dla Maćka przeznaczymy na zakup kasków dla rowerowych juniorów.


  Razem #tosieuda!


  k986yo35U3sO0uqc.png

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Połatane kombinezony, rodzice przekwalifikowani na złote rączki, improwizowane miejsca treningów — czy tak powinny wyglądać fundamenty sportu w Polsce? Nie! Możemy to zmienić! Zadbaj o przyszłych mistrzów! Pokaż, że kochasz sport, któremu kibicujesz!


W akcję zaangażowało się już ponad 30 byłych i obecnych mistrzów sportu, między innymi: Patryk Dudek - trzykrotny złoty medalista drużynowego pucharu świata na żużlu, Joanna Jóźwik - medalistka mistrzostw Europy w lekkoatletyce, Szymon Godziek - jeden z najlepszych freestylowych rowerzystów, Joanna Jędrzejczyk - najbardziej utytułowana polskich zawodniczka w MMA, Adam Małysz - legenda skoków narciarskich, oraz wielu innych wybitnych sportowców, których zaangażowanie w Sztafetę Charytatywną jest nieocenione. Z każdym dniem dołączają kolejni!


Oni wiedzą, że dzieci i młodzież muszą trenować w bezpiecznych i komfortowych warunkach, a uprawianie ukochanej dyscypliny nie powinno się wiązać z dodatkowymi wyrzeczeniami, koniecznością znoszenia trudnych warunków, czy radzenia sobie z brakami sprzętowymi.


#SztafetaCharytatywna to akcja sportowców, którzy połączyli siły w największej ogólnopolskiej akcji dedykowanej rozwojowi sportu, by inspirować, motywować i dawać nadzieję młodym pokoleniom — ponieważ nie zna lepiej potrzeb juniorów niż Ci, którzy sami przeszli tę drogę!


🟢 Długodystansowa Sztafeta

Uważamy, że sport potrzebuje permanentnego wsparcia, edukacji i popularyzacji. Według Raportu o stanie aktywności fizycznej dzieci i młodzieży w Polsce z 2022 roku jedynie 16,8% dzieci i młodzieży w Polsce jest umiarkowanie bądź intensywnie aktywna fizycznie przez przynajmniej 60 minut dziennie 7 dni w tygodniu.

Dlatego uważamy, że nie wystarczy jednorazowa akcja by zachęcić dzieci do większej aktywności. Potrzebna jest stała motywacja. Tak, jak dla osiągnięcia sportowych laurów potrzebne są lata treningów, tak dla zwiększenia świadomości i zachęcenia dzieci do uprawiania sportu również potrzebne są długodystansowe i konsekwentne przedsięwzięcia.


🟢 Różne dyscypliny — jeden cel

Każdy miesiąc Sztafety Charytatywnej będzie dedykowany konkretnej dyscyplinie sportowej.

Od żużla w lipcu, lekkoatletyki w sierpniu, kolarstwa freestyle i szosowego we wrześniu, sportów walki w październiku, skoków narciarskich w listopadzie i sportów zimowych w grudniu! W 2024 roku sztafeta będzie kontynuowana z kolejnymi dyscyplinami.


🟢 Kochasz sport? — okaż to!

Sztafeta Charytatywna to najprostszy i najbardziej bezpośredni sposób na wsparcie sportu i rozwoju poszczególnych dyscyplin. Wspólnie zadbamy o to, by fundamenty sportowych karier były profesjonalne i by kluby były znakomicie zaopatrzone. 

Wyrównamy szanse dzieci z mniejszych miejscowości i zadbamy o to, by nie musiały wyjeżdżać do aglomeracji, by trenować wybrane dyscypliny.


Największe potrzeby sportowców są na samym początku ich kariery. Wspierajmy sport juniorski, jeśli chcemy w przyszłości cieszyć się sukcesami reprezentantów Polski!


MTPQ6bmUrB04V1lR.png***


🟢 Organizatorzy akcji

W koordynacji tej akcji sportowców wspierają Wojtek Pawlusiak i Fundacja To się uda!, powołana przez portal zrzutka.pl, dbając o sprawną organizację i przejrzyste rozliczenia. Fundacja nie pobiera prowizji, dlatego 100% zebranych środków zostanie przekazanych na kluby i szkółki w całej Polsce.


Fundacja To się uda!, powołana przez portal zrzutka.pl, prowadzi akcje charytatywne od 2020 roku, między innymi: Podaruj Wakacje, Razem Dla Ukrainy, czy Bezpieczne KobieTY. Fundacja powstała by zmieniać świat na lepsze i dbać, by empatia i wspieranie siebie nawzajem były w nim kluczowymi wartościami. Jej fundamentem jest założenie, że dzięki połączeniu sił i środków, można osiągnąć każdy cel.


Wojtek "Gniazdo" Pawlusiak, syn znakomitego przed laty skoczka, dwukrotnego olimpijczyka, Tadeusza Pawlusiaka. Po wielu latach trenowania skoków narciarskich postanowił skupić się na jeździe na snowboardzie. Najbardziej rozpoznawalny polski snowboardzista na arenie międzynarodowej. Zwycięzca wielu zawodów m.in Metal Wars w Moskwie, Red Bull Upside Down w austriackim Linz, Frontline Rail Jam w Sztokholmie, Skipass Rail Jam we włoskiej Modenie, City Jib w Pilźnie. Ambasador Burton Snowboards, Thule, Anon Optics. Założyciel NOT Agency, która wspiera sportowców i nie tylko w partnerstwach z biznesem. Działa razem z Fundacją To się uda! już od kilku lat w ramach akcji Podaruj Wakacje.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Pomagaj organizatorowi zrzutki jeszcze bardziej!

Dodaj swoją nagrodę/ofertę - Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę. Czytaj więcej.

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych nagród/ofert.

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 116

MA
Marjan
20 zł
II
Iza
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PM
Paweł Maćkowiak
20 zł
PG
Piotr g
100 zł
MN
Maciej Nowak
50 zł
DN
Darek
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PS
Przemek Streich - 2K22 Skarpa Torun
300 zł
MA
marzecluk
5 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków