id: u4c57r

Wyślij razem z nami dzieci z pieczy zastępczej na wyjątkowy obóz! Dołącz do 3. edycji akcji #PodarujWakacje / Let's send children from foster care to a summer camp! Join the 3rd edition of the #PodarujWakacje campaign

Wyślij razem z nami dzieci z pieczy zastępczej na wyjątkowy obóz! Dołącz do 3. edycji akcji #PodarujWakacje / Let's send children from foster care to a summer camp! Join the 3rd edition of the #PodarujWakacje campaign

Nasi użytkownicy założyli 980 661 zrzutek i zebrali 1 002 330 426 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • „Bawimy się od małego na całego!” – to hasło letniej przygody #PodarujWakacje. 🌞


  10 dni sportowych wyzwań i niespodzianek! 😉 Zajęcia rozwijające orientację w lesie, budowanie szałasów, kajaki, pływanie, tańce i specjalne warsztaty artystyczne. Sprawdźcie nasze zdjęcia z obozu w albumie.


  Za wsparcie w organizacji wakacji z całego serca dziękujemy partnerowi obozu Mahle, partnerowi strategicznemu Plente i każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę. ❤️

  9k=


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

🇬🇧 English version - LINK

Każde dziecko zasługuje na beztroskie wakacje - wypełnione radością, odkrywaniem świata, poszerzaniem horyzontów. Dzieci przebywające w domach dziecka, rodzinach zastępczych i ośrodkach opiekuńczych mogą nigdy nie dostać takiej szansy. Zmień to z nami!


Do tej pory wspólnymi siłami udało się nam zebrać już ponad 158 000 zł i wysłać na wakacje blisko 300 dzieci! W tym roku chcemy zapewnić kolejnym podopiecznym wyjazd na obóz pełen wyzwań, nauki, sportu i zabawy. Dzięki Wam to znów się uda!


p04a27c76fd1e93f.jpegUważamy, że wszystkie dzieci mają prawo do dorastania w środowisku, które wspiera ich rozwój fizyczny, psychologiczny, społeczny i emocjonalny. I to my - dorośli - jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie im jak najlepszych warunków do takiego rozwoju. My mamy tę moc, aby dostarczyć im odpowiednie narzędzia, przekazać niezbędną wiedzę, pokazać możliwości i nakierować na właściwą ścieżkę. 


Wierzymy, że zorganizowanie obozu - choć może wydawać się kroplą w morzu - jest w stanie realnie poszerzyć horyzonty małych uczestników i może stać się w ich życiu znaczącym krokiem naprzód. Taki wyjazd to nie tylko wakacyjna przygoda, czas odpoczynku i beztroski. To nowe możliwości, nowe wyzwania, nauka i edukacja, kształtowanie właściwych postaw, zdobywanie nowych kompetencji i szlifowanie umiejętności, poszukiwanie rozwiązań i poznawanie świata. Właśnie dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do bogatego programu zajęć, treningów i kreatywnego spędzania wolnego czasu - bez twarzy wlepionych w telefony, za to z wachlarzem nowych przeżyć i wyzwań, sprawdzeniem swoich możliwości, a czasem nawet przekraczaniem ich granic. Po to, by zainspirować, zmienić sposób myślenia, zasiać ziarno ciekawości.


Może w Olku zaszczepimy tak mocnego ducha sportu podczas biegu z przeszkodami, nauczymy zdrowej rywalizacji w trakcie najróżniejszych zajęć i gier, a do tego zapewnimy małą dawkę adrenaliny podczas survivalowych wypraw, że w przyszłości zapamiętamy go jako zasłużonego sportowca? Może Hania polubi wspinaczkę, odkryje jak zręcznie przemyka na wysokości po miasteczku linowym i nie straszna jej chłodna, morska bryza podczas plażowania - a gdy dorośnie, zostanie wybitną himalaistką? A może Tomkowi spodoba się budowanie tratwy, okaże się najlepszy w quizach oraz zagadkach i zafascynuje go działanie kompasu - a za kilka lat stworzy wynalazek, który zmieni świat?

fd7212a888f6fe38.png

Razem możemy dać im przysłowiową wędkę. Wywołać uśmiech na ich twarzach i motyle w ich brzuchach. Rozbudzić pasję i wyzwolić motywację do działania. I sprawić, że ich świat - i nasz świat - stanie się trochę lepszym miejscem!

o6aec4cb49b1b6dd.jpeg

Jak to się zaczęło?

Pierwsza zrzutka pod szyldem akcji #PodarujWakacje wystartowała w 2020 roku - czasie szczególnie trudnym z uwagi na pandemię. Już wtedy przekonaliśmy się o tym, jak wiele można zdziałać wspólnymi siłami, a wsparcie darczyńców przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Udało się zebrać 55 441 zł i wysłać prawie 100 dzieci na wymarzone wakacje! Całą kwotę przeznaczyliśmy na 10-dniowy obóz oraz weekendowy wyjazd, wypełnione po brzegi najróżniejszymi atrakcjami - tak, aby wszystkie dzieci poczuły się wyjątkowo i przeżyły niezapomniane chwile. Z rozliczeniem z pierwszej edycji #PodarujWakacje można się zapoznać tutaj: Raport #PodarujWakacje 2020.


Wasze ogromne zaangażowanie oraz bezcenne uśmiechy uczestników obozów zmotywowały nas do dalszego działania i jeszcze cięższej pracy. Dzięki temu rok później razem z Wami dokonaliśmy czegoś znacznie większego! Niesamowita kwota 103 613 zł pozwoliła na zapewnienie wakacyjnej przygody prawie 200 dzieciom z rodzin zastępczych i domów dziecka. Po raz kolejny mogliśmy stać się świadkami ich rozwoju, odkrywania talentów i nabierania pewności siebie! Podsumowanie akcji 2021 można sprawdzić tutaj: Raport #PodarujWakacje 2021.


Każdy z Was - darczyńców, którzy dołożyli swoją cegiełkę, osób udostępniających zrzutkę, przyjaciół wspierających całą akcję - dał nam niepodważalną wiarę w to, że w 2022 RAZEM możemy zdziałać jeszcze WIĘCEJ!


Jaki mamy cel?

Wierzymy, że w 2022 roku możemy zrobić jeszcze więcej dla dzieciaków. Możemy, chcemy i zrobimy - razem z Wami! Nasz ambitny cel to ponownie zebranie 100 000 zł i zapewnienie wakacyjnych wypraw podopiecznym z polskich piecz zastępczych. Tak jak w poprzednich latach - każda złotówka zostanie przeznaczona na organizację obozów, a po zakończeniu akcji będzie można zapoznać się z pełnym raportem finansowym - abyście mieli pewność, że Wasza pomoc miała realne odzwierciedlenie w akcji #PodarujWakacje. Po przekroczeniu minimalnego progu zbiórki, koszty organizacji wyjazdów będą malały, a my będziemy mogli zabrać na wakacje jeszcze więcej dzieci!

vf81c24963f9b963.jpeg

Kto za tym stoi?

Od samego początku w ramach akcji #PodarujWakacje Fundacja To Się Uda połączyła siły z Fundacją Akara i firmą Brento - organizatorem biegu z przeszkodami Survival Race oraz obozów Survival Race Camp. Wspólnie dbamy o transparentność i rzetelność zbiórek, organizację wyjazdów dla dzieci na jak najwyższym poziomie i dopięcie całego programu na ostatni guzik. Rekrutujemy wykwalifikowaną kadrę pedagogów, organizujemy logistykę i przygotowujemy zróżnicowany plan wyjazdu oparty na czterech filarach: sporcie, survivalu, zabawie i edukacji. Dzięki temu każdy z uczestników będzie miał szansę na zmierzenie się z nowym wyzwaniem i zdobycie kolejnych umiejętności.


Jak będzie wyglądał tegoroczny obóz Survival Race Camp?

W te wakacje dzięki Waszemu wsparciu znów wyślemy dzieciaki w wyjątkowe miejsce, w którym nie będzie miejsca na nudę! Poszukujemy miejsca z bogatą infrastrukturą boisk, sportowych atrakcji i przestrzeni na świeżym powietrzu, aby mieć idealne warunki do wprowadzenia w życie programu #PodarujWakacje - z licznymi zajęciami survivalowymi, biegiem z przeszkodami, szkoleniami z samoobrony i pierwszej pomocy, strzelaniem z łuku, grami zespołowymi i zabawami w terenie. A to tylko garść wrażeń, które szykujemy dla dzieciaków!

 

Im więcej uda nam się zebrać w ramach zrzutki, tym więcej atrakcji będziemy mogli zapewnić naszym podopiecznym. Część zebranej kwoty będziemy mogli przeznaczyć także na weekendowe wypady, które pozwolą nam wywołać uśmiechy na twarzach jeszcze większej ilości dzieciaków!English below:

Every child deserves a carefree holiday filled with joy, discovery, and new adventures. Unfortunately, children in orphanages and foster homes may never experience authentic summer camp. However, we can change it together.


So far, thanks to your support we have managed to collect over PLN 158 000 and send almost 300 children on vacations! This year we want to provide the kids with a camp full of challenges, learning, sports and fun. Thanks to you it will happen again!

xfa5dc79660484c2.pngSummer camp will expand kids' horizons and even may become a significant step forward. Because it's not only about a carefree time-spending, but much more. Unique opportunities, challenges, science, and education, shaping the right attitudes, acquiring new competencies and sharpening skills, looking for solutions, and discovering the world. 

We attach much importance to the rich program of activities, training, and creative leisure activities like kayaking, trailing, and climbing. Without faces stuck to phones, but with a range of new experiences and challenges! We want to inspire, change the way of thinking, and plant the seeds of curiosity.


What will this year's Survival Race Camp look like?


This summer, thanks to your support, we will again send the kids to a unique place where there will be no room for boredom! We are looking for a place with a rich infrastructure of fields, sports attractions and outdoor space to have ideal conditions to implement the #podarujwakacje program - with numerous survival activities, obstacle running, self-defense and first aid training, archery, team games and outdoor games. And this is just a handful of adventures that we are preparing for the kids!


g361c1dd8bf3ea5c.jpegOur goal


With you, we can do kids' remarkable summer camp. For this purpose, we need to collect at least 100,000 zł. As in previous years – each donation is essential. 


After the end of the campaign, you can check the complete financial report to see how your money worked for the #PodarujWakacje campaign.  Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 6 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nieaktywne
Inne
Status - Fundator uśmiechu!
Dzięki Tobie to się uda! Właśnie wysłałeś dzieciaka na jego pierwszą lekcję wspinaczki albo strzelania z łuku - dokładnie nie wiemy, bo zbyt dużo atra...
30 zł

Kupione 53

Zakończona
Inne
Status - Profesjonalny Darczyńca!
Dzięki Tobie to się uda! Ta wpłata sprawi że staniesz się współorganizatorem niesamowitej zabawy święta kolorów proszkiem holi.
80 zł

Kupione 24

Zakończona
Inne
Status - Niesamowity filantrop!
Dzięki Tobie to się uda! Spływ kajakowy i po nim kolacja przy ognisku to wspaniałe przeżycie dla każdego - właśnie dzięki Tobie jakiś szkrab przeżyje ...
150 zł

Kupione 21

Zakończona
Inne
Wyjazd jednego dziecka!
Dzięki Tobie to się uda! To przybliżona kwota, która pozwoli na wyjazd jednego podopiecznego z pieczy zastępczej. Właśnie zasponsorowałaś/eś pierwsze ...
1700 zł

Kupione 2

Zakończona
Inne
Status - Partner Strategiczny!
Zapewnisz udział w obozie całemu rodzeństwu. Podziękujemy również Tobie lub Twojej firmie pięknym dyplomem i pakietem 400 uśmiechów, a logo Twojej fir...
6800 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
Status - Patron obozu!
Aż ośmioro maluchów wyjedzie na wakacje dzięki Tobie lub Twojej firmie! Wasze logo znajdzie się na głównym miejscu na koszulkach, przygotujemy też dla...
13600 zł
Zakończona

Wpłaty 332

 
Dane ukryte
80 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
1 500 zł
 
Oskar Jańczyk
ukryta
 
Radosław Paklikowski
1 000 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
KK
kornelia
1 zł
KT
Karina
5 zł
AS
Asia
5 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków