Rehabilitacja i leczenie Poli ID: w4f7ds

Rehabilitacja i leczenie Poli ID: w4f7ds

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

124 234 zł z 100 000 zł

124%

124 234 zł

124 234 zł

z 100 000 zł

52 dni

52 dni

do końca

1610

1610

wspierających
124%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 6

 • Ależ też czas leci... Już trzecia tura za nami. W międzyczasie przetoczenie płytek i krwi (ze względu na niski poziom płytek i hemoglobiny) zniesione wzorowo przez Pole. Forma ciągle szczytowa, hulajnoga i wędrówki z psem dają nam energię, apetyt w normie, humor i energia na 6 ????. Przed nami 4 tura.

  g55f51033f28bd14.jpegz

  Czytaj więcej
 • W związku z licznymi prośbami o możliwość wpłat, zdecydowaliśmy się na przedłużenie terminu zrzutki.


  Obecnie jesteśmy w szpitalu na drugiej turze "terapii", Pola jest w super formie, ma apetyt, jest chętna do zabaw i ogrywania mnie w piłkarzyki. Trzymamy kciuki by kolejny etap przeszła tak spokojnie jak poprzednio. Dziękujemy za wsparcie płynące do nas w formie wiadomości, prac plastycznych, kartek itp ???????????????? Pola przyjmuje wszystko z ogromnym wzruszeniemi1a849756e405475.jpeg

  Czytaj więcej
 • v13be2d6b9553435.jpeg

  Czytaj więcej
 • Jesteśmy w trakcie 2go dnia słowa na "Ch"... Pola idzie jak burza niesiona dobrem które nas spotkało... Jedynie co nam dokucza to... Bezczynność w łóżku... A piłkarzyki czekają na swietlicy;)

  Dziękujemy za wasza dobroć i siłę która nam dajecie

  pd05849f685f0ff6.jpeg

  Czytaj więcej
 • n931234d1d080f9f.jpeg

  Juto zaczynamy leczenie, przed nami pierwsza tura, krótka bo 3 dniowa i jest szansa, że wrócimy do domu po trochę rodzinnego ciepła. Pola jest przedzielna, wszyscy zachwyceni jej postawą????????. Musi być dobrze????????????.

  Dziękujemy, że z nami jesteście!!!

  Czytaj więcej
 • "Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi"


  Z całego serca pragnę podziękować za wsparcie które do nas od Państwa płynie.

  Kazdy gest jest dla nas bardzo ważny, dziękujemy za wszystkie wiadomości które dostajemy. Jesteście cudowni... Nie mam słów....

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

13 marca... To data która zmieniła nasze życie... tego dnia dowiedzieliśmy się o tym, że nasza córka ma GUZA MÓZGU ... nie realne a jednak. Diagnoza jak wyrok... trzy tygodnie w szpitalu na neurochirurgii patrząc jak moje dziecko cierpi po kolejnych zabiegach, operacji, jak jest usypianie, wybudzanie, jak ma zakładany kolejny wenflon bo żyły już nie dają rady, to wszystko w otoczeniu cudownych lekarzy obsługi pielęgniarskiej, dzięki którym dajemy wspólnie radę by nasza córka "wróciła".

Niestety to nie koniec, guz okazuje się cholernie złośliwy (pineoblastoma) mimo, że został całkowicie usunięty, czeka nas chemia - słowo którego nie nawidze całym sercem. Lekarz opisuje mi co będzie się działo z córką... nie jestem w stanie powstrzymać łez.... Ale muszę być silna dla niej!!!

To AŻ rok... Rok bez koleżanek, wyjazdów, tak bardzo wyczekiwanej zerówki, rok przeplatanypobytami w domu gdy będziemy drzeć o wynik krwi, o to by samemu czegoś nie złapać i nie stać się zagrożeniem dla jej ŻYCIA... Rok gdy będziemy stawać na głowie by dać jej namiastkę normalności i radości na którą zasługuje mała, rezolutna 6letnia dziewczynka która jest dla nas całym światem.

To TYLKO rok w aspekcie całego życia o które teraz walczymy...

Abyśmy mogli wygrać tę walkę potrzebujemy waszego wsparcia, niestety leczenie, rehabilitacja jak i nasze odwrócone o 180 życie wymagać będzie znacznych nakładów finansowych.

Jeżeli jesteś w stanie dołożyć chociaż małą cegiełkę do tego aby Pola mogła się cieszyć życiem...


Wojowniczka Pola z rodzicami

Wpłacający1610

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
MI
Michał i Natalia
200 zł
A
Absolwent
ukryta
IT
Igor Tomczak
50 zł
MK
Mark Klemm
50 zł
MK
Martyna Karaczewska
25 zł
MO
Marika Olszanska
ukryta
K
Kuba
22,50 zł
Zobacz więcej

Komentarze53

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

521 306 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?