Rehabilitacja ❤❤Małej Wojowniczki AMELKI❤❤
Rehabilitacja ❤❤Małej Wojowniczki AMELKI❤❤
Nasi użytkownicy założyli 1 261 095 zrzutek i zebrali 1 447 219 939 zł
A ty na co dziś zbierasz?
Opis zrzutki
Amelcia urodziła się 21.10.2018 w 25tygodniu ciąży.Zdiagnozowano u Naszej Małej Wojowniczki: -skrajne wcześniactwo oraz niską masę urodzeniową (700 gram), -niewydolność hipoksemiczność oddechową, -wrodzone zapalenie płuc, -martwicze zapalenie jelit, -bakteryjne zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, Dnia 04.07.2019 Amelia dostała zaświadczenie lekarskie "za życia". ZAPRASZAMY NA FB LICYTACJE-AMELKA MAŁA WOJOWNICZKA ❤❤❤❤
Amelcia urodziła się 21.10.2018 w 25tygodniu ciąży.Zdiagnozowano u Naszej Małej Wojowniczki:
-skrajneN wcześniactwo oraz niską masę urodzeniową (700 gram)
-niewydolność hipoksemiczność oddechową,
-wrodzone zapalenie płuc
,-martwicze zapalenie jelit
,-bakteryjne zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych,
W czwartym tygodniu życia Amelia miała poważna operacje martwiczego zapalenia jelit gdzie została założona jej stomia i wycięte jelito.Po niespełna miesiącu przeszła kolejną skomplikowana operację oczu(odkleiły się siatkówki).Lekarzom udało sie uratować jedno oczko.Dlatego Melka nie widzi na lewe oczko. Minęły dwa tygodnie znow szpitaltym razem operacja zamknięcia stomi,gdyz pojawił się wrzód ropny przy stomi. Upłynęło osiem miesięcy spokojnie i Amelka dostala goraczki -szpital:zrosty na jelitach,kolejna operacja.
Do domku wróciła dopiero po czterech i pół miesiąca pobytu w szpitalu.Gdzie czekali na nią rodzice wraz z rodzenstwem. Od tamtej pory Amelcia jeździ z rodzicami trzy razy w tygodniu na specjalne rahabilitacje. Jedna taka rehabilitacja jest koszt 120złoty. Amelka ma tylko jedna godzinke refundowana przez NFZ,resztę opłacają rodzice.Pani Kasia ipan Piotr robią co mogą by ich corka zaczęła funkcjonować jak na roczniaka przystało.Mama Kasia robi w domu robótki had made (profil na portalu społecznościowym LICYTACJE-AMELKA MAŁA WOJOWNICZKA).Tata pracuje na umowe o prace o wynagrodzeniu najniższej krajowej.Wraz z Amelka jest piątka dzieci.Dostają świadczenia pielęgnacyjne,opiekuńcze oraz rodzinne. Mieszkają w domku jednorodzinnym (wynajmują)-2200 miesięcznie.
JEŻEL I CHCIELIBYSCIE POMOC AMELCE W WALCE Z NIEDOWŁADEM PRAWEJ STRONY TO PROSIMY O ZŁOTOWECZKĘ.
KAŻDA NAJMNIEJSZA WPŁATA ZBLIŻA NIUNKĘ DO PIERWSZYCH KROKÓW

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.
Stwórz swój własny link do promocji zrzutki i sprawdzaj ile osób odwiedziło i wsparło tę zrzutkę z twojego polecenia! Dowiedz się więcej.
Stwórz swój własny link do promocji zrzutki i sprawdzaj ile osób odwiedziło i wsparło tę zrzutkę z twojego polecenia! Dowiedz się więcej.
Wszystkim ślicznie dziękuję w imieniu swoim i naszej wojowniczki Amelki
Trzymamy kciuki za Amelkę
Zdrówka perełko...
Zdrówka dla małej wojowniczki