Aktualności2

 • Dzisiaj taka niespodzianka stało się to w nocy na szcxescie nic nikomu sie nie stało. Proszę o pomoc lub udostępniajcie zrzutke 😭🙏🙏🙏🙏🙏🙏image
  image
  image

  Czytaj więcej
 • Serdecznie dziękuję https://enowiny.pl za artykuł i pomoc w zbiórce !


  https://enowiny.pl/artykul,57803,dom-jest-w-ruinie-rodzina-potrzebuje-natychmiastowego-wsparcia.html?fbclid=IwAR3XYMkbldPL3DMQWwX4ZoHdhmDirJfeSdVkkD5j-WWnulUdZYKXoh6mXZw

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Jestem samotną matką, która wychowuje dwóch niepełnosprawnych synów - 16-letniego Szymona i 14-letniego Bartosza. Mimo nastoletniego wieku, synowie potrzebują stałej opieki, dlatego też nie mogę podjąć pracy, a każdą wolną chwilę spędzam właśnie z nimi.

Starszy syn ma autyzm i lekkie upośledzenie umysłowe, niestety nie mówi. Jego pasją jest składanie głośników. Z kolei u młodszego syna także stwierdzono autyzm i lekkie upośledzenie. W przyszłości chciałby zostać youtuberem. Jednak największym naszym marzeniem jest zamieszkać w domu, w którym nie będzie mrozów, będzie ogrzewanie, ciepła woda i kanalizacja.

Obecnie mieszkamy w domu, który właściwie się rozpada. Nie mamy stałego ogrzewania, korzystając wyłącznie z kozy - zimą jest to dla nas duży problem, w szczególności dla dzieci. Kapitalnego remontu wymaga dach, który jest stary i przegnity, co sprawia, że podczas każdej burzy boimy się o własne życie. W bardzo złym stanie są także ściany, okna i drzwi, które są nieszczelne. Niestety w całym domu panuje straszna wilgoć i wszechobecna pleśń. Każdego dnia myślę co będzie dalej, czy kiedyś nie zabraknie nam tego dachu nad głową.

Kilka miesięcy temu postanowiłam uruchomić zrzutkę, by zebrać pieniądze na remont domu. Niestety pojawił się kolejny, jeszcze poważniejszy problem, który przekreślił moje plany. Z więzienia wrócił mój były mąż, który zamieszkuje poddasze domu. Nasze życie potoczyło się tak nieszczęśliwie, że codziennie boję się co będzie dalej. Od jakiegoś czasu mam nowego partnera, który robi co może, by pomóc mi i moim dzieciom. Niestety jego praca wystarcza zaledwie na przeżycie i pokrycie długów, które spłacam po byłym związku. Nie mamy środków na wyprowadzkę, zakup mieszkania czy innego domu, chociażby do remontu. To co otrzymuję jako samotna matka, przeznaczam na moje dzieci. Jeśli znajdą się dobrzy ludzie, którzy pomogą nam zakupić inny dom do remontu, wszystko zrobimy własnymi siłami, by jak najszybciej przeprowadzić się do nowego miejsca.


Pieniądze, które dotąd zostały zebrane na zamkniętej zrzutce (link: https://zrzutka.pl/wztbs5), zostaną przeznaczone na zrobienie najważniejszych rzeczy przed zimą, by dzieci nie marzły.

Nie mamy dokąd pójść, dom jest tylko częściowo moją własnością, co uniemożliwia jego sprzedaż. Dom jest na moim utrzymaniu, bo były mąż nie płaci rachunków za nic.

Dlatego prosimy Was o każde wsparcie - każda złotówka jest tu na wagę złota. Wpłaćcie ile możecie, dla moich dzieci.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 9

ŁW
Łukasz Wojtas
100 zł
AF
Anna
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
RL
Maria
10 zł
AD
Agnieszka
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 2

 
2500 znaków

Lokalizacja

Pszowska 553, 44-370

Pszów, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

777 211 zrzutek

i zebrali

578 840 157 zł

A ty na co dziś zbierasz?