id: wr6455

Pomoc dla rodziny Grzegorza Piórkowskiego

Pomoc dla rodziny Grzegorza Piórkowskiego

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
222 395 zł 
z 250 000 zł
88%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki


Trudno jest pisać w czasie przeszłym o człowieku, którego przed chwilą widziało się uśmiechniętego i pełnego życia. Tragedia, która spotkała rodzinę Grześka po jego nagłej śmierci jest szokiem dla wszystkich. Grzegorz Piórkowski był wspaniałym ojcem, narzeczonym, przyjacielem, kolegą, znajomym. Był też ratownikiem medycznym. Na co dzień ratował życie i zdrowie wielu osób z poziomu karetki, motoambulansu czy odbierając telefony alarmowe i dysponując zespoły ratownictwa medycznego. "Ratownikiem się jest a nie bywa" jak mówi klasyk i taki był też Grzesiek. Mądry, ludzki, wesoły, wrażliwy, przyjacielski... Zginął w drodze do pacjenta. Nie spodziewał się, nikt się nie spodziewał, że wyjeżdża motoambulansem po raz ostatni. Nikt nie zdążył się z nim pożegnać. Został po nim ogromny żal, smutek i ból. Nie wróci już do domu po dyżurze żeby przytulić swoją rodzinę. Nie jesteśmy w stanie uśmierzyć bólu po tej stracie ale możemy pomóc wspierając te zbiórkę, aby chociaż trochę odciążyć jego rodzinę i dać im odrobinę nadziei na przyszłość. Grzesiu poświęcił życie by pomagać, weźmy z niego przykład.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3378

ID
I.T. Dietrch
2 000 zł
MF
Teutonic
1 500 zł
MA
Maciej
1 500 zł
PR
Pogotowie ratunkowe Człuchów- Ratownicy Medyczni
1 450 zł
MI
Motobydzia i motocykliści z Polski
1 200 zł
KI
JRG 1 Bydgoszcz zmiana 2 i 3
1 100 zł
 
Dane ukryte
1 100 zł
BB
Agamed
1 000 zł
MS
Michał S
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 37

 
2500 znaków
 • Kamil Lewandowski

  Pod linkiem: https:// zrzutka.pl /g9rfa8 zbieramy aktualnie na Dokończenie Budowy Poloneza 1500 z roku 1978-ego w skali aż 1:8. Polonez to duma polskiej gospodarki. Chcemy to podkreślić tym pięknym modelem. Chcemy tym oddać swoisty hołd i cześć polskiej myśli przemysłowej. Chcemy tym modelem stworzyć swoisty pomnik polskiej gospodarce. Przykre, że zniszczono produkcję tych wspaniałych krajowych aut. Na razie uzbieraliśmy ponad 1 000 złotych, ale potrzeba jest więcej. Ciągle jeszcze brakuje do 3 000 złotych. Modelarstwo to piękna pasja!! :-) Pomóżcie spełnić to marzenie przed Mikołajkami 06. Grudnia 2020 roku. Osoba, która zbiera ma zwyrodnienie kręgosłupa i jest uboga. KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY. Zbiórka jest potwierdzona prawdziwymi skanami Paragonów z Kiosku, których zdjęcia są w formie plików "jpg" przedstawione na profilu tej zbiórki. Potwierdza to, że pieniądze wpłacone tutaj są rzeczywiście wydawane na kolejne części do złożenia modelu polskiego auta. Tu jest gwarancja uczciwości. WIELKIE DZIĘKI WAM ZA CAŁE DOBRO!! ?? << PRZECZYTAŁEŚ/ŁAŚ -------- PODAJ DALEJ!!!! >> :-)

 • JM
  Janek M

  Lewa, Grześku!

  25 zł
 • M
  Michał

  Wyrazy współczucia dla rodziny. Nie znałem Cię Grzegorz osobiście ale też jestem motocyklistą. Szacunek za wszystko

  25 zł
 • Joanna Kwapis

  Grzesiu... znaliśmy Cię od maleńkiego dziecka-pozostaniesz w naszej pamięci i sercach na zawsze D. A Kwapis

 • KZ
  Kretu z Nowej Huty

  Najszczersze kondolencje dla Rodziny.
  Wielka strata dla społeczeństwa, a dla Was największa. Niech Wam Bóg błogosławi, wieczne odpoczywanie racz Grzegorzowi dać Panie.

  Grzegorzu, dziękujemy Ci za Twoją posługę.
  +LWG+

  ukryta
 • Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

865 879 zrzutek

i zebrali

768 530 344 zł

A ty na co dziś zbierasz?