id: xh8a8e

Spełniamy Różowe Marzenia Dzieci z Domu Dziecka.

Spełniamy Różowe Marzenia Dzieci z Domu Dziecka.

3 738 zł
z 10 000
37%
zakończona
06.12.2018r
31
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 034 159 zrzutek i zebrali 1 099 803 941 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Spełniamy Świąteczne marzenia dzieci z Domu Dziecka w Otwocku.

“If you Can Dream It you can do it” – Walt Disney

Każdy z nas, niezależnie od wieku jest dzieckiem swoich rodziców, ale są też dzieci „niczyje” i to im trzeba pomóc najbardziej.Z okazji nadchodzących Świat Bożego narodzenia organizujemy akcje charytatywną aby spełnić marzenia podopiecznych z domów dziecka w Otwocku:

https://www.domydziecka.org/index.php?a=listPlacowka&on_page=20&page=1&district=0&city=Otwock&type=so&count=0&active=0&needHelp=0

To nie jest kolejna akcja, a zryw młodego zespołu sportowego, który w ramach wdzięczności za własną realizację marzenia jakim jest osiąganie wyników w zawodach postanowił odwdzięczyć się losowi oddając dobro, które dostał bardziej potrzebującym.

Liczymy na wasze dobre serca, być może wśród tych dzieci są przyszli mistrzowie. Zainspirujmy ich do wiary w ludzi, swoje możliwości i własne marzenia.

Akcję można wesprzeć na 2 sposoby:

1. Wpłacając środki na zrzutke.pl -

https://zrzutka.pl/xh8a8e

2. Przygotowując produkty z poniższej listy „wishlist” dziecihttps://www.wishlistr.com/domdzieckaotwock?fbclid=IwAR1DzPzYq2DB2kk88T9UpJy2nD-kqANRu1ruZMhjxHcoUcLpWN9q-MnedQM

Aby wybrać produkty z listy ‘wishlist’ należy:a) Wybrać z listy produktb) Kliknąć ‘reserve item’c) W polu ‘name’ wpsać - Imie i nazwiskod) W polu ‘Comment’ wpisać- numer kontaktowye) W przeciągu 3 dni od rezerwacji produktu prosimy o kontakt z nami w celu umówienia się na przekazanie produktu• Mailowo: [email protected]• Przed FB: https://www.facebook.com/elzbieta.zienowiczhttps://www.facebook.com/aleksandra.krawczykhttps://www.facebook.com/joanna.sygula f) Produkty na terenie Warszawy postaramy się odebrać osobiścieg) Produktu można również wysyłać na adres:Krasnodwór, Antoniego Kocjana 70, 01-473 Warszawa z dopiskiem „ Spełniamy marzenia na rózowo”

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 31

WW
Wojtek W.
777,77 zł
BD
Benoit Denis
300 zł
JO
Jarek Olszowka
299 zł
AB
Olcia
200 zł
MG
Magdalena Gorzelany-Mola
200 zł
AR
Aga Rola
200 zł
KR
Karolina Raczyńska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
DF
DJ Flow
100 zł
MS
Marcin Soból
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków
 • Joanna Syguła

  Wczoraj był TEN dzień. Dzień spełnienia marzeń. To dzięki Waszej pomocy każde nawet najmniejsze różowe marzenie Dzieci zostało spełnione! Ale same listy do Świętego Mikołaja to tylko kropla potrzeb tych Maluchów.
  Jesteśmy wzruszone, że sam czas oraz uwaga Im poświęcona sprawiła tak wiele radości! To jest właśnie ta magia i ciepło Świąt Bożego Narodzenia!
  #razemraźniej #thinkpink #sharelove .

  Zapraszam na relację z wizyty w domu dziecka na FB CocoBongoPinkTeam.

 • JO
  Jarek Olszowka

  Swietna akcja!! Wesolych i spokojnych Swiat!

  299 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Torba Nike

  70 zł
 • MM
  Marta Maliszewska

  Pink power!

  ukryta
 • AB
  Olcia

  Od Olci kochanej dla wszystkich tych dzieci, które nic nie dostały. Podzielcie i kupcie coś fajnego :*

  200 zł