Droga do marzeń- Piotr Kuczera ID: zhppkr

20 100 zł z 20 000 zł

100%

20 100 zł

z 20 000 zł

zakończona

31.10.2019r

251

wspierających
100%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Droga do marzeń- Piotr Kuczera

Nazywam się Piotr Kuczera jestem zawodnikiem Klubu Sportowego "Kejza Team" Rybnik. Reprezentantem Polski w judo, czterokrotnym Mistrzem Polski, ostatnim polskim medalistą na Mistrzostwach Europy Seniorów (Kazań 2016 r), brązowym medalistą Mistrzostw Europy Młodzieży oraz brązowym medalistą Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata Juniorów.

Aktualna sytuacja oraz decyzje członków Zarządu Polskiego Związku Judo i Trenera Kadry przymusiły mnie do podjęcia walki nie tylko na macie, ale również poza nią...

Zaczęło się od braku rekomendacji Trenera Kadry na Mistrzostwa Świata w Tokio, mimo spełnienia połowy kwalifikacji, nie dano mi szansy startu. Tutaj możecie przeczytać więcej o tej sytuacji:

https://www.facebook.com/PiotrKuczeraJudo/posts/1594290710708388?__tn__=K-R

Obecnie zostałem poinformowany przez Trenera Kadry, że nie będę finansowany w żadnych startach i akcjach międzynarodowych.

Od dziecka moim marzeniem jest medal Igrzysk Olimpijskich. Marzenie to coraz bardziej się oddala, ponieważ żeby w ogóle na nie pojechać muszę się zakwalifikować. To wiąże się z licznymi startami i przygotowaniami oraz co za tym idzie ogromny nakład finansowy.

Koszt planowanych startów i zgrupowań do końca roku to ponad 20 tyś. złotych. Mam trochę odłożonych swoich pieniędzy, ale wiem, że to nie wystarczy...

Jestem wojownikiem i wielokrotnie to udowodniłem, jednak w tej sytuacji jestem bezradny...

Długo myślałem czy zakładać tą zbiórkę, ale tak jak już wyżej napisałem zostałem przyparty do ściany. Bez startów na zawodach rangi Grand Prix czy Grand Slam przyszłe Igrzyska Olimpijskie będę mógł zobaczyć tylko w telewizji..

Przykre jest to, że mimo bólu, potu, krwi zostawionej na macie dla kogoś to jest za mało i swoimi działaniami może decydować o czyimś życiu.

Chcę podjąć walkę o nie i zwracam się do Was o pomoc oraz wsparcie finansowe, bym mógł osiągnąć swoje marzenie jakim jest medal Igrzysk Olimpijskich!

Planowanie starty do końca roku:

PERTH OCEANIA OPEN

GRAND SLAM OSAKA + CAMP

Jestem bez przerwy w rytmie treningowym, ale nie trzeba być jakimś wielkim ekspertem, żeby wiedzieć, że wszystkiego nie da się zrobić w klubie i tylko kontakt z czołówką światową może przynieść oczekiwany sukces. Zebrana kwota bez względu na jej wielkość zostanie przeznaczona w 100% na moje szkolenie i rozwój w drodze do Tokio 2020!

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie sprawą oraz za pomoc!

Wpłacający251

SM
Sebastian Murawski
1 200 zł
 
Dane ukryte
800 zł
 
Dane ukryte
550 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MW
Mariusz Winnicki
500 zł
JN
Joanna Nastula
500 zł
KB
Krakowczyk Barbara I Adam
500 zł
A
Artur Kłys
440 zł
TD
TOMASZ DYRDA
400 zł
AB
Adam Borowski
400 zł
Zobacz więcej

Komentarze92

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

420 520 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?