Opis skarbonki

Kochani Przyjaciele oraz Obserwatorzy działań naszej fundacji,


Od pierwszych chwil, gdy usłyszeliśmy o tragicznych wydarzeniach, które rozpoczęły się 24 lutego 2022 roku, myśleliśmy i niepokoiliśmy się o blisko 100 000 dzieci będących w domach dziecka i pod opieką rodzin zastępczych w całej Ukrainie, które wkrótce przekroczą nasze granice, w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca. Natychmiast dołączyliśmy do współpracy z siecią organizacji, aby wspólnie reagować na pilne potrzeby, które pojawiają się po ewakuacji dzieci i stale mobilizujemy się wzajemnie, aby zapewnić każdemu z nich bezpieczny dom.

 

Do tej pory zorganizowaliśmy miejsca dla 151 dzieci wraz opiekunami na terenie Dolnego Śląska. 


Dzięki naszej ponad rocznej współpracy z Fundacją To się uda!, jesteśmy w stanie przyjąć dzieci oraz zapewnić im wszelkie niezbędne wsparcie, którego będą potrzebować, wraz z zajęciami mającymi na celu ich leczenie, edukację, rozwój i budowanie poczucia stabilności.

 

Zapraszamy do przyłączenia się do nas i pomocy w dalszym oferowaniu wszystkim potrzebującym dzieciom długoterminowego wsparcia poprzez udział w naszej akcji #DzieciUkrainy.


Więcej szczegółów można znaleźć w głównym opisie zrzutki.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 19

preloader

Załóż swoją skarbonkę i też zbieraj dla

🇺🇦 #DzieciUkrainy - Długofalowa pomoc dzieciom z ukraińskich domów dziecka / 🇺🇦 #ChildrenOfUkraine - Long-term help for children from Ukrainian orphanages
Załóż skarbonkę