Skarbonka utworzona na rzecz zrzutki 🇺🇦 #DzieciUkrainy - Długofalowa pomoc dzieciom z ukraińskich domów dziecka / 🇺🇦 #ChildrenOfUkraine - Long-term help for children from Ukrainian orphanages

#DzieciUkrainy - skarbonka Fundacji Przystanek Rodzina / #ChildrenOfUkraine - Przystanek Rodzina Foundation moneybox

#DzieciUkrainy - skarbonka Fundacji Przystanek Rodzina / #ChildrenOfUkraine - Przystanek Rodzina Foundation moneybox

Nasi użytkownicy założyli 1 170 485 zrzutek i zebrali 1 219 927 989 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis skarbonki

Kochani Przyjaciele oraz Obserwatorzy działań naszej fundacji,


Od pierwszych chwil, gdy usłyszeliśmy o tragicznych wydarzeniach, które rozpoczęły się 24 lutego 2022 roku, myśleliśmy i niepokoiliśmy się o blisko 100 000 dzieci będących w domach dziecka i pod opieką rodzin zastępczych w całej Ukrainie, które wkrótce przekroczą nasze granice, w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca. Natychmiast dołączyliśmy do współpracy z siecią organizacji, aby wspólnie reagować na pilne potrzeby, które pojawiają się po ewakuacji dzieci i stale mobilizujemy się wzajemnie, aby zapewnić każdemu z nich bezpieczny dom.

 

Do tej pory zorganizowaliśmy miejsca dla 151 dzieci wraz opiekunami na terenie Dolnego Śląska. 


Dzięki naszej ponad rocznej współpracy z Fundacją To się uda!, jesteśmy w stanie przyjąć dzieci oraz zapewnić im wszelkie niezbędne wsparcie, którego będą potrzebować, wraz z zajęciami mającymi na celu ich leczenie, edukację, rozwój i budowanie poczucia stabilności.

 

Zapraszamy do przyłączenia się do nas i pomocy w dalszym oferowaniu wszystkim potrzebującym dzieciom długoterminowego wsparcia poprzez udział w naszej akcji #DzieciUkrainy.


Więcej szczegółów można znaleźć w głównym opisie zrzutki.

English below:

Dear friends and dear supporters,


As we heard of the tragic events that began on February 24th 2022, we thought and worried about the 100,000 children in the care of orphanages and foster families across Ukraine that would soon cross our borders to safety. We have joined a network of committed organizations to respond to the emergency needs that arise upon the children's evacuation and are mobilizing to provide a safe home for each one of them. 


So far, we have organized accommodation for 151 children across Lower Silesia. Thanks to our year-long cooperation with To się uda! (It will work!) foundation, we are able to welcome refugee children with activities designed for their healing, education, growth and stability. 


We are asking you to join us and help us continue to offer long-term support for them by contributing to our #ChildrenOfUkraine campaign. 


You can learn more about this network-wide initiative HERE.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 30

BX
Bxfghtffg
1 zł
GF
Gfdffgcfddgb
1,27 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MJ
HIGHLITE
500 zł
IK
Ilona Kowalczewska
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
JW
Janusz Wojdyła
100 zł
 
Dane ukryte
300 zł
JG
Kamil Gorlicki
100 zł
Zobacz więcej