Posty do nagród / ofert na zrzutka.pl

Napisano 14 sierpnia, 2020. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Posty do nagród / ofert na zrzutka.pl

Przedstawiamy kolejne ciekawe rozwiązanie, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla Was na zrzutka.pl - posty, które możecie dodawać dla osób kupujących nagrody/oferty z Waszej zrzutki! 

Dzięki postom możesz przekazać osobom, które wsparły Twoją zrzutkę (wybierając konkretną lub dowolną nagrodę/ofertę), określone informacje - takie jak na przykład: 

 • kody dostępu czy linki do Twoich treści - np. zdjęć lub filmów
 • dostępy do prowadzonych przez Ciebie szkoleń
 • hasła do treści premium, które oferujesz
 • inne

Posty są przypisane do  nagród/ofert - aby możliwość dodawania postów była aktywna, musisz dodać chociaż jedną ofertę/nagrodę do swojej zrzutki - tutaj znajdziesz informacje, jak to zrobić

nagrody oferty

Po dodaniu minimum jednej oferty/nagrody w widoku Twojej zrzutki (musisz być zalogowany jako organizator) pojawi się możliwość dodania postów:

posty

Po kliknięciu "dodaj post" trafisz na widok pozwalający na dodanie posta. Podczas jego dodawania możesz wybrać następujące opcje - post może być dostępny:

 • dla osób, które wybrały dowolną nagrodę/ofertę
 • tylko dla osób, które kupiły nagrodę/ofertę o określonej wartości
 • tylko dla osób, które kupiły nagrodę/ofertę o określonej wartości lub o wartości wyższej

post

Wspierający, po zalogowaniu na zrzutka.pl z użyciem adresu e-mail, który podali podczas zakupu nagrody/oferty, zobaczą treści postów, które dla nich przygotowałeś/przygotowałaś (posty są dostępne przez 31 dni od wpłaty - mogą też być dostępne bezterminowo jeśli zaznaczysz taką opcję podczas dodawania posta):


W przypadku, jeśli dana treść będzie dla nich niedostępna, zobaczą następujący komunikat:


Dobra rada - jeśli chcesz, aby wspierający mieli stały dostęp do postów, zorganizuj zrzutkę cykliczną! Dzięki comiesięcznym, rekurencyjnym wpłatom, wspierający nie utracą dostępu do postów na skutek upłynięcia terminu 31 dni od daty wpłaty. Więcej na temat zrzutek cyklicznych przeczytasz tutaj.

Szukasz pomysłu na kreatywną nagrodę / ofertę? Zajrzyj do pierwszego lub drugiego przeglądu najlepszych pomysłów naszych użytkowników.

Jeśli masz pytania - napisz do nas!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

530 000 zrzutek, ponad 270 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane


Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!


Facebook Twitter


Komentarze 6

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 •  
  Adam Majchrzak

  A ja zbieram na to żebyś tylko mógł w końcu spędzić jakieś miłe wakacje najwyratować samochód bo z tego ani już

 •  
  Agnieszka Samol

  Zbieram na walkę w sądzie z ZUS i na leki i życie, aby przetrwać tę walkę która trwa już 27 miesięcy. Przez ten czas jestem bez środków do życia. Moja zrzutka https://zrzutka.pl/b3gjak

 • PG
  PKB Grot Paweł Mikczyński

  Agencja Autorska PKB Grot zaprasza na zrzutkę na wydanie ksiązki Stanisława Danielewicza "Big-beatowy atak. Lata 60. w Trójmieście". Wpłata kwoty 80 zł uprawnia do otrzymania jednego egzemplarza ksiązki z własnoręczną dedykacją autora. Przewidywany czas wydania - druga połowa roku 2023.

 •  
  Kamil Nizioł

  Zapraszam na moją zrzutkę która ma na celu zebrania odpowiedniej kwoty na założenie stowarzyszenia które będzie pomagało dziecia oraz młodzieży https://zrzutka.pl/dcpgxj

 •  
  Piotr Halik

  Witam zbieram na operację biodra która jest bardzo skomplikowana. Jestem po kilkunastu operacjach w wyniku ich zostałem zakazony gronkowcem w kości. Aktualnie jesem przez to osoba niepełnosprawna. Liczę na jakąkolwiek wpłatę na moją operację która poprawi moje zdrowie, bez tego zostane kaleka do końca życia. Pozdrawiam .

 • KN
  Khrystyna Nevmerzhytska

  Dzień dobry. Zapraszam na moją zrzutkę, która pomoże przedsiębiorcom w prowadzeniu działalności gospodarczej)
  https://zrzutka.pl/b4rdyj
  id: b4rdyj