Jak działa zrzutka cykliczna?

To bardzo proste! Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne kwoty na konto Organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a Wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Zrzutki cyklicznej używasz za darmo - nie pobieramy żadnych opłat ani prowizji.

Krok 1

Zorganizuj zrzutkę cykliczną!

Kilka chwil wystarczy aby zorganizować taką zrzutkę - podaj cel, stwórz ciekawy opis i nagrody, które przyznasz za wsparcie o określonej wysokości. Gotowe!

Krok 2

Poinformuj swoich odbiorców.

Daj znać o zrzutce wszystkim, którzy mogą być zainteresowani subskrybowaniem Twojej akcji. Poinformuj ich jakie nagrody przewidziane są za wspieranie Twoich pasji. Wcześniejszy dostęp do tworzonych przez Ciebie filmów? Wyjątkowe zdjęcia? To Ty decydujesz!

Krok 3

Aktualizuj swoją zrzutkę!

Dbaj o swoją zrzutkę poprzez dodawanie aktualizacji i nowych nagród, jakie mogą otrzymać Wspierający! Buduj trwałe relacje ze swoimi odbiorcami i stwórz stabilne przychody dzięki realizowaniu tego w czym najlepiej się odnajdujesz!

Dla kogo jest zrzutka cykliczna?

Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom - oczywiście w modelu subskrypcji. To oczywiście również miejsce dla Wspierających, którzy wpłacając na ciekawe projekty mogą otrzymać wyjątkowe nagrody!

Dla organizatorów

Zrzutka.pl oferuje możliwość darmowego tworzenia cyklicznych zrzutek i generowania powtarzalnego, stabilnego przychodu. Dzięki zrzutce cyklicznej możesz w pełni oddać się tworzeniu, dzięki czemu rozwiniesz swoje pasje nie martwiąc się o finanse!

Organizatorzy - Zrzutka Cykliczna
 • Youtuberzy, blogerzy i streamerzy w zrzutce cyklicznej

  Youtuberzy, blogerzy i streamerzy

  Prowadzisz kanał na Youtube lub bloga, a może streamujesz? Z pewnością wcześniejszy lub wyłączny dostęp do Twoich materiałów będzie na tyle kuszący, że ktoś za niego zapłaci! Spróbuj.

 • Muzycy, podcasterzy i fotografowie w zrzutce cyklicznej

  Muzycy, podcasterzy i fotografowie

  Grasz, nagrywasz lub fotografujesz? Są osoby, które szczególnie cenią Twoją twórczość, dlatego też z pewnością chętnie wesprą Cię comiesięcznymi wpłatami - sprawdź!

 • Właśnie Ty w zrzutce cyklicznej

  Właśnie Ty

  Masz pasje i marzenia? Zacznij je realizować dzięki cyklicznemu wsparciu od Twojej społeczności! To możliwe - na zrzutka.pl ludzie wsparli już 499 772 zrzutek łączną kwotą 250 450 591 zł!

Organizatorzy - Zrzutka Cykliczna

Dla wspierających

Dzięki zrzutce cyklicznej wspierający mogą nabyć niezwykłe nagrody od swoich ulubionych twórców. Dochodzi do tego oczywiście wielka satysfakcja ze wspierania ludzi pełnych pasji i ich wspaniałych projektów!

Organizatorzy - Zrzutka Cykliczna
 • Youtuberzy, blogerzy i streamerzy w zrzutce cyklicznej

  Nagrody

  Za wpłaty otrzymasz nagrody od swoich ulubionych twórców (o ile nie wspierasz ich całkiem charytatywnie - taka możliwość również istnieje na zrzutce cyklicznej).

 • Muzycy, podcasterzy i fotografowie w zrzutce cyklicznej

  Satysfakcja

  Nie tylko nagrody - wspieranie wyjątkowych projektów i ich twórców daje ogromną satysfakcję. Przekonaj się o tym już dzisiaj!

 • Właśnie Ty w zrzutce cyklicznej

  Właśnie Ty

  Właśnie Ty możesz wesprzeć swojego ulubionego twórcę na zrzutka.pl. Poniżej znajdziesz listę aktualnie trwających zrzutek cyklicznych!

Organizatorzy - Zrzutka Cykliczna
Szczęścliwy organizator zrzutki

Dzięki wpłatom fanów na moją zrzutkę cykliczną, mogę tworzyć bloga z wielu różnych miejsc na ziemi. Regularnie.

Magda, 25 lat, blogerka
Szczęścliwy organizator zrzutki

Wspieram co miesiąc mojego ulubionego twórcę. Dzięki niemu otrzymuję regularnie świetnej jakości kontent!

Michał, 30 lat, grafik

Zrzutki cykliczne obsługuje zrzutka.pl

Zrzutka.pl to największa w Polsce platforma do organizacji zbiórek na dowolne cele. W naszym portfolio posiadamy rozwiązania służące do organizacji zbiórek w modelu subskrypcyjnym oraz zrzutek tradycyjnych.

Dowiedz się więcej

Zrzutka.pl w liczbach

499 772
499 772
Zrzutek
418 564
418 564
Użytkowników
250 450 591 zł
250 450 591 zł
Suma wpłat
3 715 753
3 715 753
Liczba wpłat