Posty do nagród na zrzutka.pl.

Napisano 14 sierpnia, 2020
Posty do nagród na zrzutka.pl.

Przedstawiamy kolejne ciekawe rozwiązanie, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla Was na zrzutka.pl - posty, które możecie dodawać dla osób kupujących nagrody z Waszej zrzutki! 

Dzięki postom możesz przekazać osobom, które wsparły Twoją zrzutkę (wybierając konkretną lub dowolną nagrodę), określone informacje - takie jak na przykład: 

  • kody dostępu czy linki do Twoich treści - np. zdjęć lub filmów
  • dostępy do prowadzonych przez Ciebie szkoleń
  • hasła do treści premium, które oferujesz
  • inne

Posty są przypisane do nagród - aby możliwość dodawania postów była aktywna, musisz dodać chociaż jedną nagrodę do swojej zrzutki (zrobisz to w edycji zrzutki):

dodaj nagrodę 

Po dodaniu minimum jednej nagrody w widoku Twojej zrzutki (musisz być zalogowany jako organizator) pojawi się możliwość dodania postów:

posty


Po kliknięciu "dodaj post" trafisz na widok pozwalający na dodanie posta. Podczas jego dodawania możesz wybrać następujące opcje - post może być dostępny:

  • dla osób, które wybrały dowolną nagrodę
  • tylko dla osób, które kupiły nagrodę o określonej wartości
  • tylko dla osób, które kupiły nagrodę o określonej wartości lub o wartości wyższej

dodaj postWspierający, po zalogowaniu na zrzutka.pl z użyciem adresu e-mail, który podali podczas zakupu nagrody, zobaczą treści postów, które dla nich przygotowałeś/przygotowałaś (posty są dostępne przez 31 dni od wpłaty):

posty

W przypadku, jeśli dana treść będzie dla nich niedostępna, zobaczą następujący komunikat:

posty

Dobra rada - jeśli chcesz, aby wspierający mieli stały dostęp do postów, zorganizuj zrzutkę cykliczną! Dzięki comiesięcznym, rekurencyjnym wpłatom, wspierający nie utracą dostępu do postów na skutek upłynięcia terminu 31 dni od daty wpłaty. Więcej na temat zrzutek cyklicznych przeczytasz tutaj.

Jeśli masz pytania - napisz do nas!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

530 000 zrzutek, ponad 270 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane


Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!


Facebook Twitter


Komentarze 1

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.