Wspieraj Szlachetną Paczkę bez wychodzenia z domu!

Napisano 17 listopada, 2021. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Wspieraj Szlachetną Paczkę bez wychodzenia z domu!

Słysząc o Szlachetnej Paczce, większość osób myśli o wspólnym zakupie świątecznych paczek dla potrzebujących rodzin. A co jeśli chciałbyś wesprzeć tę akcję, ale nie masz czasu albo możliwości, żeby zarejestrować się jako lider, jeździć po sklepach, pakować i dostarczać prezenty? Załóż zrzutkę pod patronatem Stowarzyszenia Wiosna!

Wsparcie Szlachetnej Paczki jeszcze nigdy nie było tak proste! Wystarczy, że założysz zrzutkę patronowaną, a zebrane przez Ciebie środki trafią prosto do Stowarzyszenia Wiosna - organizatora akcji Szlachetna Paczka.


Skala akcji jest ogromna - Szlachetna Paczka to niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w kraju. To już 21. edycja akcji, a tylko w ciągu ostatnich 5 lat udało się dotrzeć z paczkami aż do 160 tysięcy rodzin w całej Polsce! Zeszłoroczna edycja programu zaangażowała w mądrą pomoc ponad 420 tysięcy Polaków. Wsparcie materialne o wartości 51 000 000 zł otrzymało ponad 14 tysięcy rodzin.

Choć akcja zwykle kojarzona jest z okresem świątecznym, wolontariusze Stowarzyszenia pracują przez cały rok - rekrutują i szkolą wolontariuszy, poszukują potrzebujących rodzin, poszukują darczyńców, koordynują przekazywanie paczek rodzinom, a także utrzymują stały kontakt z obdarowanymi rodzinami okazując im zainteresowanie i wsparcie również po przekazaniu paczki.

Przy tak wielkiej skali akcji nie możemy więc zapomnieć, że to co dzieje się za kulisami, czyli wszelkie działania organizacyjne Stowarzyszenia Wiosna, pochłaniają ogrom pracy i środków finansowych. Bez nich akcja Szlachetna Paczka nie mogłaby działać. Zakładając zrzutkę patronowaną, możesz wesprzeć działalność Stowarzyszenia i dalej poszerzać zasięg programu Szlachetna Paczka.

Pomóż sprawić, aby każdy potrzebujący, nawet w najdalszych zakątkach Polski, mógł otrzymać Szlachetną Paczkę! Kliknij tutaj, załóż zrzutkę patronowaną i w prosty sposób pomóż ubogim rodzinom, dzieciom, seniorom i chorym którzy liczą na Twoje wsparcie! A jeśli chcesz poznać więcej szczegółów o zrzutkach patronowanych, przeczytaj ten artykuł. A może zastanawiasz się, czy warto zostać patronem na zrzutka.pl? Daj się przekonać!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

530 000 zrzutek, ponad 300 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!
Facebook Twitter


Komentarze 3

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 •  
  Krzysztof Hołodyński

  Zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe, ponieważ toniemy w długach. Duże koszty leczenia naszego wcześniaka, które nie wszystkie były refundowane przez NFZ doprowadziły nas do tego, że musieliśmy zaciągać kredyt za kredytem. Teraz ledwo wiążemy koniec z końcem. Więcej informacji mogę udzielić osobiście, ale jest też dokładniejszy opis w profilu. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc.

  https://zrzutka.pl/s56tc2

  Dziękujemy z góry!

 • AK
  Andrzej Krzyżanowski

  Moi drodzy zbieramy na zabieg, i leczenie dla tej pięknej kotki Anabelli aby mogła chodzić. Ma zerwane wiązadło w stawie. Prosimy o wsparcie, polubienia i udostępnianie. Każda złotówka ma moc. 🙏 Anabella Dziękuje ❤😽
  https://zrzutka.pl/na-zabieg-leczenie-dla-tej-pieknej-kotki-anabell-aby-mogla-chodzic

 • DC
  Davina Claire

  Witam, Potrzebujesz środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej? kupić samochód lub dom? Potrzebujesz pomocy finansowej z powodów osobistych? Radzę skontaktować się z „NOVELTY FINANCE INC”, aby pomóc Ci w uzyskaniu wymaganych środków. Są elastyczne: oferują różne opcje pożyczek, w tym pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, które można dostosować do własnych potrzeb finansowych i okoliczności przy dotowanym oprocentowaniu w wysokości 3%. Jeśli potrzebujesz pożyczki w ciągu 24 godzin, skontaktuj się z „NOVELTY FINANCE INC” za pośrednictwem tego adresu e-mail: ([email protected]) LUB skontaktuj się z Daviną Claire przez WhatsApp/Telegram pod numerem: (+447915601531), aby uzyskać więcej informacji i uzyskać informacje ustne.