Wsparcie Twojej organizacji zamiast prezentu? Zostań patronem, aby uzyskać dodatkowe źródło stałych wpływów

Napisano 5 grudnia, 2021. Aktualizacja: 7 grudnia, 2023.
Wsparcie Twojej organizacji zamiast prezentu? Zostań patronem, aby uzyskać dodatkowe źródło stałych wpływów

Jesteśmy świadkami stale rosnącej świadomości i odpowiedzialności społecznej w Polsce. Coraz więcej osób rezygnuje z własnych przyjemności na rzecz czynienia dobra i wspierania bliskich im inicjatyw.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników, uruchomiliśmy niedawno narzędzie, dzięki któremu dowolna osoba może zbierać środki na rzecz Twojej organizacji. Wystarczy, że uzyskasz status Patrona w 3 krokach:

 1. Rejestrując swoją organizację.
 2. Weryfikując profil.
 3. Wypełniając formularz zgłoszeniowy (dostępny dla zweryfikowanych organizacji w ustawieniach konta - zakładka 'zostań patronem') i uzyskując naszą akceptację.

Dlaczego warto zostać Patronem na zrzutka.pl?


 • Zbieranie środków za pośrednictwem zrzutek jest proste, szybkie, nie wymaga posiadania konta na Facebooku ani karty płatniczej, dzięki temu organizacje zbierają więcej środków za naszym pośrednictwem.
 • Organizatorzy i Patroni nie ponoszą żadnych opłat ani prowizji, dzięki czemu 100% zebranych środków trafi do Twojej organizacji.
 • Otrzymasz dedykowaną stronę, za pośrednictwem której każdy będzie mógł organizować zrzutki pod Twoim patronatem. Dzieląc się indywidualnym linkiem na łamach swojej strony internetowej oraz w social mediach pozwolisz swoim sympatykom i wolontariuszom szybko i prosto organizować zrzutki na Twoją rzecz. Zwiększysz swoją rozpoznawalnoś przy jednoczesnym zachowaniu spójności wizerunkowej.
 • Dodatkowo na stronie profilu Twojej organizacji pojawi się specjalny moduł zachęcający do zorganizowania zrzutki pod Twoim patronatem.
 • Uzyskasz pełną kontrolę nad zrzutkami pod Twoim patronatem, co oznacza, że każda z nich będzie wymagać Twojej akceptacji. Dzięki temu nikt nie będzie mógł podszyć się pod Twoją organizację.
 • Posiadamy potężną bazę użytkowników, którzy do tej pory dokonali ponad 4 miliony wpłat na łączną kwotę ponad 270 milionów zł. Wyobraź sobie ilu z nich mogłoby wesprzeć Twoją organizację zakładając i promując zrzutki pod Twoim patronatem.
 • Udostępniamy naszym użytkownikom praktycznie wszystkie możliwe formy płatności. Twoi darczyńcy znajdą wśród nich formę, która znają i preferują. Tym samym nie przepadnie Ci żadna złotówka.
 • Jako jedyna platforma crowdfundingowa w Polsce, posiadamy licencję Krajowej Instytucji Płatniczej, dzięki czemu zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Możesz nam zaufać :)
 • Odwiedzający główną stronę zrzutek patronowanych zrzutka.pl/patronowane, odnajdą Cię w formularzu oraz w naszym katalogu. Dzięki temu wszyscy zainteresowani będą mogli zorganizować zrzutkę pod Twoim patronatem.


Jak zostać Patronem i umożliwić innym zakładanie zrzutek dla Twojej organizacji?


Zobacz nasz Przewodnik organizacji zrzutek patronowanych krok po kroku. 

Zobacz jak zrzutki patronowane wspierają Szlachetną Paczkę!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

530 000 zrzutek, ponad 270 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane


Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!


Facebook Twitter


Komentarze 2

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.