Zrzutka.pl prezentuje “zrzutki patronowane”

Napisano 18 czerwca, 2020. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Zrzutka.pl prezentuje “zrzutki patronowane”

Ostatni czas poświęciliśmy na intensywne prace wdrożeniowe. Dzięki temu już dziś możecie zacząć korzystać z bardzo ciekawego rozwiązania.

Kolejny artykuł z serii prezentującej nowości na zrzutka.pl, dedykujemy w całości naszej nowej platformie, służącej do organizacji zbiórek w modelu patronowanym.

Dzięki zrzutce patronowanej zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Wypłata zebranych środków będzie możliwa do zrealizowania tylko na konto Patrona, który został przez Ciebie wybrany podczas zakładania zrzutki (jeśli chcesz założyć zwykłą zrzutkę i wypłacić środki na własne konto bankowe – przejdź tutaj). Aktywowanie zrzutki pod patronatem będzie wymagało akceptacji przez wybranego przez Ciebie Patrona - do czasu zaakceptowania Twojej zrzutki przez Patrona wpłaty na taką zrzutkę będą nieaktywne.

Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

Nasz nowy produkt, dostępny pod adresem zrzutka.pl/patronowane, jest bardzo prosty w obsłudze oraz (podobnie jak zwykła zrzutka.pl) - darmowy! Poniżej znajdziecie krótki opis tego, jak to działa oraz odpowiedzi na pytania, które mogą się pojawić podczas używania zrzutki patronowanej.

Zrzutkę patronowaną zakładasz uzupełniając cel zrzutki i wybierając Patrona na zrzutka.pl/patronowane:

Zrzutka patronowana

Gotowe! Twoja zrzutka jest założona. Teraz musisz uzupełnić jej opis i dodać zdjęcia. Pamiętaj:

 • aktywowanie zrzutki pod patronatem będzie wymagało akceptacji przez wybranego przez Ciebie Patrona - do czasu zaakceptowania Twojej zrzutki przez Patrona, wpłaty na Twoją zrzutkę będą nieaktywne. Otrzymasz maila z informacją o zaakceptowaniu (bądź odrzuceniu) prośby o objęcie Twojej zrzutki patronatem wybranej przez Ciebie organizacji,
 • wypłata zebranych środków będzie możliwa do zrealizowania tylko na konto Patrona, który został przez Ciebie wybrany podczas zakładania zrzutki (jeśli chcesz założyć zwykłą zrzutkę i wypłacić środki na własne konto bankowe – przejdź tutaj). 
 • po zaakceptowaniu Twojej zrzutki przez patrona, w widoku zrzutki pojawi się informacja o tym, na rzecz której organizacji zbierasz środki. Przykładowy widok znajduje się poniżej (jest to tylko graficzne przedstawienie nieistniejącej zrzutki - jako przykład):

Widok_zrzutka_patronowana

 • zrzutkę patronowaną zorganizujesz również przechodząc z profilu organizacji. Każdy Patron posiada skrót na stronie swojego profilu jak ten widoczny poniżej:
Skrót do zrzutki patronowanej z profilu


Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz zostać Patronem na zrzutka.pl? Pamiętaj:

 • aby zostać Patronem na zrzutka.pl, musisz posiadać w pełni zweryfikowany profil fundacji lub innej organizacji,
 • rejestracji dokonasz na zrzutka.pl/patronowane, następnie weryfikację przeprowadzisz w ten sposób,
 • formularz zgłoszenia chęci zostania patronem znajdziesz w ustawieniach konta:

Ustawienia konta patrona

 • każdy Patron otrzymuje swoją własną dedykowaną stronę do zakładania zrzutek. Dzięki temu użytkownicy szybko i prosto założą zrzutkę dla Twojej organizacji bez konieczności wyszukiwania. Wystarczy że ich zaprosisz :) Zobacz sam jak wygląda przykład takiej strony:

Widok dedykowanej strony patrona

 • ważne - zrzutki czekające na objęcie ich Twoim patronatem znajdziesz w zakładce ‘Moje zrzutki’. Możesz zaakceptować lub odrzucić prośbę o patronat - decyzja należy do Ciebie (zrzutki odrzucone również znajdziesz we wspomnianej już zakładce):

Ustawienia konta patrona - moje zrzutki


To już wszystko, co musisz wiedzieć, aby sprawnie organizować i wspierać zrzutki patronowane! Jeśli masz pytania lub sugestie dotyczące zagadnień, o które powinniśmy uzupełnić ten artykuł - napisz do nas poprzez nasz formularz kontaktowy.

Czytając nasze kolejne artykuły, dowiesz się więcej na temat ostatnich usprawnień wdrożonych na naszej platformie. Dowiedz się jak zrzutki patronowane wspierają Szlachetną Paczkę oraz dlaczego warto zostać patronem na zrzutka.pl.

Zrzutka.pl to największa w Polsce platforma do organizacji zbiórek na dowolne cele. W naszym portfolio posiadamy rozwiązania służące do organizacji zbiórek w modelu zrzutek patronowanych oraz zrzutek tradycyjnych i zrzutek cyklicznych.


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

500 000 zrzutek, ponad 270 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane


Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!


Facebook Twitter


Komentarze 3

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • PS

  GDYBY NIE POZNAŃ, URSUS I RADOM TO ❤ zrzutka.pl/URATUJ-JASKOLECZKE ♡ SĄSIADOM ;)

 • MM
  Marcin Mróz

  Piotr mam podobne spostrzeżenia. Pomimo wykupionej opcji promowania mam wrażenie, że nikt nie widzi tej zrzutki. Po jednym dniu zrzutka w promowanych spadła z widoku i była widoczna dopiero po kliknięciu w więcej wyników. Zdecydowanie trzeba poprawić skuteczność płatnej promocji zrzutek. https://zrzutka.pl/posadzmylas

 • Piotr Żubiński

  wszystko ladnie pieknie mam zalozona zrzutke ico wogule nikt mnie nie widzi ??