Dlaczego nie odpiszemy Ci na messengerze?

Napisano 29 sierpnia, 2022. Aktualizacja: 7 grudnia, 2023.
Dlaczego nie odpiszemy Ci na messengerze?

Codziennie dostajemy od Was dziesiątki wiadomości na messengerze. Dlaczego odpowiada Wam automat? Jak się w takim razie możecie z nami skutecznie skontaktować? Tego wszystkiego dowiesz się z dzisiejszego artykułu.

Niestety, dział Obsługi Klienta serwisu zrzutka.pl nie zajmuje się obsługą messengera. To może wydawać się denerwujące - przecież wysłanie wiadomości przez facebook to taka prosta, szybka i wygodna forma kontaktu! Mimo tych nieodzownych zalet, messe

nger nie gwarantuje pełnej ochrony Waszych danych osobowych, na której bardzo nam zależy - mamy nadzieję, że zrozumiecie nasze podejście i otworzycie się na inne rozwiązania. Posiadamy wewnętrzne kanały komunikacyjne, które zapewniają bezpieczeństwo Waszych danych, a nam pozwalają na skuteczną organizację pracy.

Za pośrednictwem messengera najczęściej prosicie nas o udostępnienie Waszej zrzutki, zadajecie pytania techniczne dotyczące weryfikacji konta lub innych spraw, związanych z funkcjonowaniem serwisu zrzutka.pl. Jeśli Twój problem dotyczy tematów najczęściej poruszanych na naszym messengerze - w tym artykule znajdziesz przydatne linki, dzięki którym uda Ci się go rozwiązać.

Pytania dotyczące weryfikacji konta/zrzutki

W procesie weryfikacji udostępniacie nam wiele wrażliwych danych, takich jak skan dokumentu tożsamości, dokumenty fundacyjne/organizacyjne oraz wszelką dokumentację potwierdzającę prawdziwość celu zrzutki. Te dane są u nas bezpieczne - ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy (ustawa AML) nakłada na nas obowiązek zachowania ich w tajemnicy. W związku z tym musimy zachować najwyższą ostrożność i kierować się zasadą ograniczonego zaufania. Teoretycznie, każda osoba zainteresowana wyłudzeniem danych wrażliwych, mogłaby podszyć się na portalu społecznościowym pod organizatora zrzutki i podjąć próbę zdobycia informacji, w których posiadanie nigdy nie powinna wejść! Nie jesteśmy w stanie zweryfikować, czy osoba pisząca do nas na messengerze, to naprawdę organizator zrzutki. Dlatego na pytania dotyczące weryfikacji konta/zrzutki odpowiadamy tylko za pośrednictwem bezpiecznych kanałów komunikacyjnych.

Informacji dotyczących weryfikacji konta użytkownika i jego zrzutki udzielamy tylko na adres e-mail podany podczas weryfikacji konta. Natomiast dokumenty należy załączyć wyłącznie w odpowiednim miejscu na naszej stronie, po zalogowaniu się do swojego profilu - tylko taki sposób pozwala na szyfrowanie danych i pełne bezpieczeństwo.

Sprawdź, czy w naszym dziale pomocy nie ma już odpowiedzi na Twoje pytanie. Jeśli jej nie znajdziesz, pojawi się opcja skorzystania z formularza kontaktowego. Pamiętaj, żeby podać w nim adres e-mail, z którego korzystałeś przy rejestracji konta na zrzutka.pl!

Pytania techniczne

Pierwsze kroki są zawsze najtrudniejsze. Rozumiemy, że funkcjonowanie portalu zrzutka.pl może być dla nowych użytkowników pełne tajemnic. Dlatego stworzyliśmy dział najczęściej zadawanych pytań. Wiemy, że czasem macie bardzo podobne problemy z weryfikacją konta, założeniem pierwszej zrzutki, czy dokonaniem wypłaty. Dlatego zebraliśmy wszystkie odpowiedzi w jednym miejscu! Widok kategorii oraz wygodna wyszukiwarka pomogą Wam przebrnąć przez ogrom wiedzy zebranej na stronie i odnaleźć informacje, których aktualnie potrzebujecie.

Dbając o bezpieczeństwo Waszych danych, nie odpowiadamy na wiadomości wysłane przez messenger na facebooku. Każdego dnia otrzymujemy od Was jednak setki wiadomości mailowych. Na każdą z nich staramy się zawsze odpowiedzieć. Niemniej zauważyliśmy, że Wasze wątpliwości często dotyczą bardzo podobnych kwestii, dlatego zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w jednym miejscu.

Skorzystaj z wyszukiwarki w dziale najczęściej zadawanych pytań. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie - będziesz mógł skorzystać z formularza kontaktowego.

Chcę, żeby moja zrzutka pojawiła się w social mediach zrzutka.pl 

To zdecydowanie najczęściej pojawiająca się prośba na naszym messengerze, w komentarzach pod udostępnionymi zrzutkami, w grupie licytacyjnej, na instagramieWysyłacie nam tak dużo zrzutek, że nie jesteśmy w stanie nawet przejrzeć wszystkich propozycji! Dlatego zrzutki do promocji w social mediach wybieramy sami, wyłącznie z katalogu na stronie zrzutka.pl. Pamiętajcie, że reklama w naszych social mediach wcale nie musi przełożyć się na wpłaty - staramy się opowiadać obserwującym Wasze historie, ale to oni ostatecznie decydują, komu okażą wsparcie. Dlatego, zamiast czekać na nas, sami zadbajcie, żeby wasza zrzutki były atrakcyjne! 

Zadbaj o to, żeby Twoja zrzutka była atrakcyjna i osiągnęła cel bez naszej pomocy!

Mamy nadzieję, że udało Ci się uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Jeśli chcesz dostawać informacje o nowych funkcjach na naszym portalu jako pierwszy - zapisz się do newslettera. W ten sposób już nic Cię nie zaskoczy!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka #RazemDlaUkrainy, która zebrała ponad 3 000 000zł, czy zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 0

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!