Odkryj nowości na zrzutka.pl!

Napisano 30 sierpnia, 2022. Aktualizacja: 7 grudnia, 2023.
Odkryj nowości na zrzutka.pl!

Część z nich to niewielkie zmiany, które mogły nawet nie rzucić Ci się w oczy, a część to metamorfozy z prawdziwego zdarzenia! Przejrzyj nasze najnowsze funkcjonalności i bądź na bieżąco z udogodnieniami, przygotowanymi z myślą o Tobie!


1. Komentarze do aktualności

Tworząc aktualności, nawiązujesz relację ze swoją społecznością - od teraz możesz liczyć na informację zwrotną! Zalogowani użytkownicy mogą skomentować Twoje aktualności. Możecie dyskutować, wymieniać poglądy, albo po prostu, przekazać sobie kilka ciepłych słów.


Dzięki temu jeszcze lepiej poznasz swoją społeczność! Ale… co to za buźka w lewym, dolnym rogu? To kolejna nowość, czyli

2. Możliwość dodawania reakcji do aktualności i komentarzy

Spodobał Ci się komentarz, który właśnie przeczytałeś? A może coś Cię w nim zaskoczyło lub zdenerwowało? Jeśli nie masz ochoty pisać odpowiedzi, tylko podzielić się emocjami, które wzbudził w Tobie tekst - skorzystaj z reakcji!


Dla autora komentarza lub aktualności informacja o emocjach, jakie wzbudza w swoich odbiorcach, może być bardzo ważna! Czy ktokolwiek się z nim zgadza? Wzbudził chęć pomocy? A może kogoś zdenerwował, albo jego przekaz jest niejasny? Daj mu o tym znać odpowiednią reakcją.

3. Nowy widget zrzutek cyklicznych

Od teraz również widget zrzutki cyklicznej różni się wyglądem od zwykłej zrzutki. Dodaliśmy kółko ilustrujące miesięczny postęp oraz informację o ilości środków zgromadzonych w ciągu bieżącego miesiąca, a także od początku zrzutki.
4. Kadrowanie i obracanie zdjęć na zrzutka.pl

O tym w jaki sposób obracać i kadrować zdjęcia oraz dlaczego warto to robić, już trochę pisaliśmy. Od teraz nie musisz pobierać żadnego dodatkowego programu aby dopracować swoje fotografie - zrobisz to wygodnie na zrzutka.pl!

Po dodaniu zdjęcia do swojej zrzutki, zobaczysz okno, wyglądające tak jak to na powyższym filmie. Biały prostokąt wyznacza obszar, który będzie widoczny po docięciu zdjęcia do kształtu wymaganego przez zrzutkę. Prostokąt jest ruchomy - możesz go dowolnie przesuwać przy użyciu myszki i w ten sposób wybrać obszar, który ma być widoczny. Suwak pod zdjęciem służy do przybliżania (ruch suwaka w prawo) lub oddalania (ruch suwaka w lewo) fotografii. Dodaliśmy również specjalny przycisk, służący do obracania zdjęcia.

Kiedy wszystko będzie już idealnie ustawione, wystarczy kliknąć różowy przycisk “kadruj” - przycięte zdjęcie zostanie dodane do galerii zrzutki. Będziesz mógł ustawić je jako zdjęcie główne albo kolejny obraz w galerii i zapisać zmiany.

5. Zmiany w formularzu weryfikacji użytkownika

Zrobiliśmy drobne porządki w zakładce “dokumenty weryfikacyjne”. Od teraz, kiedy ją otworzysz, zobaczysz rozwijaną listę z możliwością wyboru przesyłanego dokumentu. Posiadacze konta dla osób prywatnych mogą wybrać z listy dowód, paszport lub kartę pobytu. Właściciele kont fundacji/organizacji zobaczą dodatkowe opcje, dotyczące dokumentów organizacyjnych.


Po wybraniu odpowiedniej opcji, na niebieskim polu pod listą zobaczysz obrazki, ilustrujące poprawnie wykonane zdjęcia danego dokumentu. I już nie trzeba się zastanawiać, jak sfotografować dowód, a jak paszport!

6. Nowe centrum pomocy

To chyba największy update od czasu weryfikacji przelewem błyskawicznym. Dotychczas, żeby odnaleźć interesującą Cię informację, musiałeś odnaleźć odpowiednią kategorię w dziale faq, przejrzeć listę pytań, potem jeszcze zajrzeć na bloga… Teraz wszystko załatwisz w jednej, wygodnej wyszukiwarce!


Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej informacji na interesujący Cię temat, możesz wybrać odpowiednią kategorię. Jeśli interesuje Cię jedna, konkretna rzecz - wpisz hasło w wyszukiwarkę. W wynikach otrzymasz odpowiedzi z działu faq oraz artykuły z bloga na interesujący Cię temat.


Co w sytuacji, kiedy nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie? Na dole strony znajdziesz link do formularza kontaktowego - chętnie pomożemy!

Zapisz się do newslettera, aby nie przegapić żadnych zmian na portalu. 


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł, czy zrzutka na Bayraktar, która zebrała niebotyczną, z pozoru nieosiągalną kwotę - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 0

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!