Promowanie zrzutki na przykładach

Napisano 22 marca, 2023. Aktualizacja: 6 grudnia, 2023.
Promowanie zrzutki na przykładach

Promowanie zrzutki jest wbrew pozorom bardzo proste i pozwala na dotarcie do ogromnej ilości osób. Wystarczy kreatywność i pomysł. Postanowiliśmy zebrać przykłady na podstawie organizatorów zrzutek, którzy poradzili sobie z tym tematem wzorowo.

1. Artykuł w gazecie
Inne przykłady:

2. Artykuł w platformach/serwisach internetowych
Inne przykłady:

3. Radio
Inne przykłady:

4. Telewizja
Inne przykłady:

5. YoutubeInne przykłady:


6. BlogInne przykłady:


7. Portale społecznościowe


To tutaj rozszerza się “pajęcza sieć” znajomych - Twoi znajomi, znajomi Twoich znajomych itd. Udostępnienia zrzutki przez znane osoby przynoszą bardzo pozytywne skutki (te osoby mają ogromną ilość fanów, którzy z chęcią przyłączają się do akcji).

Inne przykłady:

8. Wykorzystanie widgetu


W  celu szybkiego przekierowania na stronę zrzutki oraz stałego podglądu uzbieranych środków, można skorzystać z opcji widget. Zobaczcie jak został umieszczony na stronie poniżej.
Pozostaje również wiele innych możliwości reklamowania swojej zrzutki, np. czynny udział na forach internetowych, poprzez informowanie o istniejącej zrzutce, zwłaszcza na tych, które są powiązane tematycznie ze zrzutką. Przy promowaniu pamiętajmy przede wszystkim o zachowaniu kultury i życzliwości w stosunku do pomagających w rozpowszechnieniu informacji, jak i w stosunku do odbiorców :)

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach promowania zrzutki? Sprawdź: 20 sposobów na wypromowanie swojej zrzutki, Reklama na facebooku - jak ją skonfigurować, aby zbiórka osiągnęła sukces?, Reklama na Facebooku - czy to działa?, Jak uruchomić analitykę w Google Analytics oraz skonfigurować skuteczną kampanię w Google Ads dla Twojej zrzutki?

Facebook Twitter


Komentarze 3

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • BL
  blessedlife

  Hi guys, i don’t have much to say now now, Than to say thanks to Dr. Monday for rescuing me and my family from poverty, and for getting my husband and my Job back, i love playing lottery , but winning is my biggest problem, Ill never forget the day i come in contact with Dr Monday, whose lottery spell make me a winner, some million Dollars , after giving me a sure winning numbers within 3 days to play,my financial status is settled for good,now i have started to live my dream life after 12 years of playing the lottery A big thanks to Dr Monday, am grateful for all you have done for me and family, he can be reach on Via WhatsApp +234 705 993 7909

 • RL
  Rolex Lipiński

  Esssa

 • RL
  Rolex Lipiński

  Pomagajcie