Wróć do bloga

20 sposobów na wypromowanie swojej zrzutki.

20 sposobów na wypromowanie swojej zrzutki.

Napisano 2 czerwca, 2015
20 sposobów na wypromowanie swojej zrzutki.

Zrzutkę możesz wypromować korzystając z wbudowanych narzędzi w serwisie zrzutka.pl, jak również na wiele innych sposobów. Pierwsze 4 przedstawione sposoby dotyczą możliwości dostępnych wewnątrz serwisu, a pozostałe to sposoby na promocję poza nim.
Sposoby na promocję wewnątrz serwisu:

 1. Indywidualny alias zrzutki, dzięki któremu adres strony będzie prosty, przyjazny i łatwy do zapamiętania. Przykładowy alias: zrzutka.pl/niespodzianka. Alias jest opcją premium, którą możesz zakupić na okres 7,14 lub 30 dni.
 2. Status zrzutki promowanej, dzięki któremu Twoja zrzutka pojawi się na naszej liście tutaj. Status zrzutki promowanej jest opcją premium, którą możesz zakupić na okres 7,14 lub 30 dni.
 3. Wyróżnienie na liście zrzutek promowanych, dzięki któremu Twoja zrzutka pojawi się na samej górze listy. Wyróżnienie jest opcją premium, którą możesz zakupić na okres 7,14 lub 30 dni.
 4. Reklama na Facebooku, w której konfiguracji pomogą nasi specjaliści. Możesz skierować ją do osób, które odwiedziły Twoją zrzutkę lub do innej, wybranej przez Ciebie grupy odbiorców.Sposoby na promocję poza serwisem: 1. Załóż fanpage lub wydarzenie na Facebooku promujące Twoją zrzutkę (nie zapomnij dodać linku do zrzutki w opisie).
 2. Zaproś swoich znajomych do fanpage'a lub wydarzenia na Facebooku i poproś swoich znajomych o to samo.
 3. Udostępnij link do swojej zrzutki na Facebooku oraz poproś swoich znajomych o to samo.
 4. Stwórz własną stronę internetową promującą Twoją akcję i umieść na niej widget zrzutki - aby wygenerować widget, na stronie swojej zrzutki kliknij przycisk ...Więcej, a następnie </>Widget. Do stworzenia własnej strony polecamy darmowy Wordpress - pl.wordpress.com.
 5. Poproś swoich znajomych prowadzących blogi lub inne strony internetowe o dodanie wpisu promującego Twoją zrzutkę oraz, jeśli to możliwe, zamieszczenie widgetu zrzutki - aby wygenerować widget, na stronie swojej zrzutki kliknij przycisk ...Więcej, a następnie </>Widget.
 6. Skonfiguruj własną stopkę mailową dodając do niej link do zrzutki i uzasadnienie, dlaczego warto na nią wpłacić. Poproś o to samo swoich znajomych.
 7. Skonfiguruj swoją stopkę na forach dyskusyjnych dodając link do zrzutki i zachęcającą treść do jej odwiedzenia.
 8. Wydrukuj ulotki i plakaty promujące Twoją akcję wraz z linkiem do zrzutki. Przykładowe miejsca w których możesz powiesić plakaty i zostawić ulotki: przedszkola, szkoły podstawowe, licea, uczelnie, sklepiki osiedlowe, słupy i tablice ogłoszeniowe, kościoły, przystanki, dworce, ośrodki kultury, urzędy, bary i restauracje, kioski, myjnie i serwisy samochodowe, domy handlowe, boiska i sale sportowe, place zabaw, kwiaciarnie, fryzjerzy, solaria, salony kosmetyczne.
 9. Zwróć się z prośbą o pomoc w promocji swojej akcji do lokalnych mediów: stacje radiowe, telewizja, portale internetowe, gazety. Przedstawiaj swoją akcję krótko i konkretnie. Warto uzasadnić dlaczego jest to dla Ciebie tak ważne i jak wsparcie lokalnych mediów i społeczności wokół nich zgromadzonych może przyczynić się do osiągnięcia sukcesu. Zaproponuj wspomnienie o patronacie na stronie zrzutki wraz z umieszczeniem loga. Jedną ze skuteczniejszych form dotarcia do takich mediów jest napisanie odręcznie listu z opisem Twojej historii, załączenie wywołanych tradycyjną metodą zdjęć oraz osobistych podziękowań od serca. Pamiętaj, aby się nie zrażać. Te media mają ogromną moc i zasięg. Warto po odręcznym liście wysłać jeszcze mail i odwiedzić redakcję osobiście.
 10. Poproś osobiście o wsparcie w promocji znane osoby, do których zaliczyć można: celebrytów, piosenkarzy, aktorów, pisarzy, polityków czy sportowców. Może ktoś z Twoich znajomych zna taką osobę osobiście? To ważne, ponieważ trudno jest odmówić pomocy znajomemu, a bezpośrednie dotarcie jest ogromnie pomocne. Czasami wystarczy tylko jeden wpis na Facebooku z linkiem do Twojej zrzutki, aby tego samego dnia zebrać kilkadziesiąt tysięcy złotych. Im więcej taka osoba ma fanów na Facebooku, tym lepiej.
 11. Wyślij wiadomości SMS zachęcające do odwiedzenia strony zrzutki i dokonania wpłaty. Aktualnie wiele telefonów posiada funkcję masowej wysyłki wiadomości SMS.
 12. Wyślij wiadomości e-mail do wszystkich odbiorców ze swojej książki adresowej. Pamiętaj, aby ustalić chwytliwy temat wiadomości - to on głównie decyduje o jej odczytaniu. Opisz krótko i konkretnie swoją akcję i nie zapomnij dodać linku do zrzutki. Poproś odbiorców o przekazanie wiadomości dalej swoim znajomym.
 13. Zwróć się do firm z bliskiego otoczenia. Najszybciej i najwygodniej, ale niestety najmniej skutecznie, zrobisz to drogą mailową. Bardziej skuteczna forma to bezpośredni telefon poprzedzony wysłaniem odręcznie napisanego listu. Najskuteczniejsza forma łączy wszystkie wymienione w poprzednich 2 zdaniach z wizytą osobistą. Pamiętaj, aby nie prosić tylko o wpłatę, ale również o udostępnienie informacji pracownikom oraz we własnych kanałach społecznościowych. Najłatwiej będzie zacząć od firm prowadzonych przez Twoich znajomych.
 14. Zwróć się o wsparcie akcji poprzez serwis DobryKlik.pl zarządzanym przez Poomoc.pl - http://www.poomoc.pl/kontakt.php

Dobre rady:


 • Nie spamuj! Nikt nie lubi być nękanym czy atakowanym. Komentarze pod innymi zrzutkami czy wszystkimi wpisami na Facebooku wcale nie pomagają - sprawdziliśmy to. Również w kontakcie z innymi osobami staraj się zachować dystans. Nie naciskaj ani nie wymagaj. Wsparcie Twojej akcji nastąpi tylko z dobrej woli, a takiej nie uzyskasz, jeśli będziesz zachęcać "na siłę". 
 • Mów/pisz o swojej zrzutce krótko i konkretnie. Do ludzi dociera zbyt wiele bodźców ze wszystkich stron. Często nie mają czasu, a czasem i ochoty, żeby czytać/słuchać każdą wiadomość. Postaraj się skrócić swój przekaz maksymalnie i skupić się na najważniejszych aspektach. Pozostaw odbiorcy możliwość dokonania własnego wyboru.
 • Zachęcaj kogo tylko możesz do wsparcia w promocji Twojej zrzutki. Nie każdy może sobie pozwolić na wsparcie, ale udostępnienie na Facebooku niewiele kosztuje. Z naszego doświadczenia i przeprowadzonych badań wynika, że właśnie dzięki takim udostępnieniom, na zrzutkach pojawia się najwięcej wpłat.
 • Bądź miły i zachowaj kulturę. W przeciwnym razie nie zdobędziesz zaufania, a bez niego możesz zapomnieć o sukcesie.
 • Wykorzystaj specjalny widget zrzutki - aby wygenerować widget, na stronie swojej zrzutki kliknij przycisk ...Więcej, a następnie </>Widget. Dzięki temu zwiększysz ilość wpłat ze stron, na których zostanie on osadzony.

Warto również poznać rady organizatorów udanych zrzutek, których udzielili w naszych wywiadach:
Facebook Twitter


Komentarze 284

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • AW
  Arkadiusz Włodek

  będę wdzięczny za każde udostępnienie / wsparcie : https://zrzutka.pl/nefp6k

 • ET
  Elżbieta Tomsa

  Tak bardzo na Was liczy htt:ps//zrzutka.pl/z/neron

 • SG
  Sylwia Gadzała

  bardzo trudna i cięzka sytuacja,wiele problemów zdrowotnych syna i moich i pokomplikowane sprawy z Orzecznictwem-prosze o pomoc i wsparcie i dziękuję-Niech Bóg wynagrodzitym co rozumieją...https://zrzutka.pl/n4crv6

 •  
  Jakub Osiński

  https://zrzutka.pl/bbtjtt jeśli możesz wejdź na moją zbiórkę, przeczytaj. Jeśli będziesz uważał, że to ma sens udostępnij, proszę. Pozdrawiam

 •  
  Grzegorz Szczepański

  https://zrzutka.pl/z/gwardia1 Każda wpłacona złotówka pomoże mi założyć wymarzoną firmę ochroniarską :D Pozdrawiam!

 •  
  Paulina Lenska

  będę wdzięczna za każdy odruch serca-dziękuję https://zrzutka.pl/3jnudv

 •  
  Oktawian Kwon

  https://zrzutka.pl/dk7p7s

 •  
  Marcin Niedźwiecki

  wybaczcie ale daje gdzie sie da aby wspomóc rodziców https://zrzutka.pl/zyemnv

 • AP
  Albert Pok

  https://zrzutka.pl/z/pilot

 • ES
  Elżbieta Skwara

  https://zrzutka.pl/z/dpwbds-Bede wdzieczna za kazda przesłana zlotowke.Prosze o wsparcie i z góry dziekuje..

 • SG
  Sylwia Gadzała

  https://zrzutka.pl/n4crv6-Pilnie potrzebna pomoc dla syna-dziękuję!

 • SG
  Sylwia Gadzała

  Pilnie potrzebna pomoc-będę wdzięczna za każdy odruch serca-dziękuję

 •  
  Patryk Gałażyn

  zachęcam do wsparcia https://zrzutka.pl/5w48y4

 •  
  Tomasz Żórański

  https://zrzutka.pl/chj5u7 Bardzo proszę o wsparcie finansowe zakupu pojazdu osoby ze stopniem niepełnosprawności.

 • MR
  Martyna Rygielska

  https://zrzutka.pl/frdt5c - prosimy o pomoc w wybudowaniu nowego domu dla naszej rodziny, poprzedni straciliśmy w pożarze.

 • Krzysztof Śitkowski

  Jeśli możeż dołóż się chociaż złotóweczkę i pomóż mi spełnić moje marzenia https://zrzutka.pl/mwzwwh ;(

 •  
  Emilia Kozłowska

  jeszcze 15 dni działa zrzutka! Pomoc bardzo potrzebna! Bez Was nie dam sobie rady! bardzo proszę o pomoc w tym bardzo trudnym momencie życiowym! Dziękuję za każdy gest przyjaźni i wsparcia! https://zrzutka.pl/pomoz-emilii-przetrwac-po-koronowirusowym-zwolnieniu-z-pracy-podniesc-sie-z-depresji-wyjsc-z-dlugow-i-znalezc-nowa-prace

 • DT
  Dariusz Teofilak

  Zbieram na pomoc prawnika przy wyjściu z długów https://zrzutka.pl/pomoz-uwolnic-sie-z-dlugu

 • RR
  Rafał Rybaczuk

  Zbieram na autko https://zrzutka.pl/kkv5nb

 • DW
  Daniel Wijakowski

  Zapraszam do wsparcia mojej pierwszej pasieki https://zrzutka.pl/5tjkx5

 • SG
  Sylwia Gadzała

  https://zrzutka.pl/k59k69 podaje link

 • SG
  Sylwia Gadzała

  będę wdzięczna za każde wsparcie dla mnie i syna,bo znależliśmy się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i zdrowotnej

 • PM
  Przemysław Mikosz

  Moje marzenie jest nietypowe, a przynajmniej nie widziałem, żeby było tutaj częste. :) Jestem początkującym strzelcem sportowym i bardzo chciałbym rozwijać się w tym kierunku. Pomożecie? https://zrzutka.pl/ywjs3s

 •  
  Emilia Kozłowska

  po utracie pracy przez koronawirusa spędziłam miesiąc w szpitalu psychiatrycznym, teraz dalsza terapia, szukanie pracy, na zasiłek z zus czekam już ponad 2 miesiące-proszę o pomoc, udostępnianie zrzutki, dziękuję za każdy grosz :) https://zrzutka.pl/pomoz-emilii-przetrwac-po-koronowirusowym-zwolnieniu-z-pracy-podniesc-sie-z-depresji-wyjsc-z-dlugow-i-znalezc-nowa-prace

 • SG
  Sylwia Gadzała

  pomoc dla syna i szansa na leczenie od podstaw ,będe wdzieczna za dobre chęci,nawet za przekazanie tej histrorii dalej,linka..pomoc...dziękuje-https://zrzutka.pl/n4crv6

 •  
  Mateusz Zawadzki

  https://zrzutka.pl/vdkz8e - moim marzeniem zawsze było kupno motoroweru yamaha tzr 50, za każdy grosz będę bardzo wdzięczny :D

 • PK
  Patrycja Kuraś

  https://zrzutka.pl/e9ge7j - Będę wdzięczna za każdą pomoc

 • SG
  Sylwia Gadzała

  https://zrzutka.pl/n4crv6-dodatkowo pandemia doszla do tej sytuacji..za kazda pomoc bede wdzięczna

 •  
  Daniel Lasota

  Dziękuje wam za wsparcie - https://zrzutka.pl/skokdubaj Pozdrawiam!

 • SG
  Sylwia Gadzała

  Bardzo proszę o pomoc-oprócz ciągnących się problemów zdrowotnych,zostaliśmy z synem bez środków też i na życie,leki a rehabiltacja i pilnie leczenie w Ośrodku to całokształt-z góry dziękuję-https://zrzutka.pl/n4crv6

 • SK
  Sylwia Kużdrzyn-Dudek

  https://zrzutka.pl/fvd87x prosze udostepnic

 •  
  Emilia Kozłowska

  Dzięki za Wasze wielkie serca, za każdą pomoc :) https://zrzutka.pl/pomoz-emilii-przetrwac-po-koronowirusowym-zwolnieniu-z-pracy-podniesc-sie-z-depresji-wyjsc-z-dlugow-i-znalezc-nowa-prace

 • BG
  Barbara Goździecka

  https://zrzutka.pl/43cnz2 Proszę Bardzo Udostępniajcie i pomóżcie mojemu ojczymowi wrócić do zdrowia !

 •  
  Emilia Kozłowska

  udostępnij :) https://zrzutka.pl/pomoz-emilii-przetrwac-po-koronowirusowym-zwolnieniu-z-pracy-podniesc-sie-z-depresji-i-krzywd-doznanych-w-kosciele

 •  
  Paulina Twardowska

  https://zrzutka.pl/fnd5nj na marzenia !

 •  
  Krzysztof Kowalski

  https://zrzutka.pl/pe64g4 pomoc bezdomnym

 •  
  Łukasz Łasiński

  https://zrzutka.pl/9242kz olejek CBD z konopi dla wszystkich

 • WW
  Weronika Wegrzyn

  będzie mi bardzo miło jeśli chociaż zajrzysz i udostępnisz :) https://zrzutka.pl/w2wcpk

 • MN
  Mateusz Nieznański

  Cześć! Jeśli masz chwilę, odwiedź moją zrzutkę, zrobi mi się miło na serduszku :) https://zrzutka.pl/x5x7mb?utm_medium=mail&utm_source=postmark&utm_campaign=chipin_creation

 •  

  I TY MOŻESZ NAM POMÓC,BARDZO POTRZEBUJEMY TWOJEJ POMOCY !!! https://zrzutka.pl/a4hc6g

 •  

  https://zrzutka.pl/a4hc6g

 • DN
  Dawid Nowak

  Do dalszej nauki https://zrzutka.pl/z/nauka-rysowania

 • NF
  Natalia Frankowska

  Prosze o pomoc. Nie mamy wyboru. https://zrzutka.pl/zbre46

 •  
  Katarzyna Osowska

  Proszę o Pomoc. Liczy się każda złotówka. Dziękuje https://zrzutka.pl/ttd7v7

 •  
  Katarzyna Osowska

  Proszę o Pomoc. Liczy się każda złotówka. Dziękuje https://zrzutka.pl/ttd7v7

 •  
  Katarzyna Osowska

  Proszę o Pomoc. Liczy się każda złotówka. Dziękuje https://zrzutka.pl/ttd7v7

 • KZ
  Krzysztof Zieliński

  Nie jesteśmy silni, ale mamy silnego Boga. Proszę udostępniajcie: https://zrzutka.pl/k8zjkh

 • IZ
  Izabela Zamiara

  Proszę o pomoc każda złotówka się liczy https://zrzutka.pl/2uefy8

 • AP
  Aleksander Piegat

  https://www.ratujemyzwierzaki.pl/dlalwa

 • KC
  Katarzyna Cieślak

  https://zrzutka.pl/z/pomocrodziniegluchow

 • KK
  Karolina Karolina

  Licho opisane, ale zbiórka uratuje mi życie .. https://zrzutka.pl/vddh2r

 • MM
  Mateusz Molenda

  https://zrzutka.pl/2p6cjx ja mam taka spontaniczna zbiorke i juz ludzie pomagaja

 •  
  Łukasz Markuszewski

  https://zrzutka.pl/s59usc

 • JF
  Jerzy Fibich

  Proszę wsparcie i wpłaty. To ważne, To Mój Syn https://zrzutka.pl/diagnoza-spektrum-autyzmu-i-testy-integracji-sensorycznej

 • ŁF
  Łukasz Filipiak

  Bardzo liczę na wsparcie. Coraz większymi "krokami" przybliżamy się do naszego wymarzonego celu. Zachęcam także do udostępniania. https://zrzutka.pl/ne8pwk

 • JB
  Jakub Bednarek

  Bardzo liczę na wsparcie. Coraz większymi "krokami" przybliżamy się do naszego wymarzonego celu. https://zrzutka.pl/ne8pwk

 •  
  Agata ...

  https://zrzutka.pl/hz3tmx Proszę o udostępnianie oraz wsparcie ... Pomocy

 • KJ
  Karina Jania

  Bardzo proszę o wsparcie i udostępnianie zrzutki. Z góry dziękuję i pozdrawiam https://zrzutka.pl/pnd8sd

 •  
  Szymon Wadas

  7 Walentynkowy Bieg pod Najstarszą Sosną w Polsce "LOVE". Najoryginalniejszy w Polsce bieg walentynkowy: https://zrzutka.pl/ybwmb

 • Monika Żyto

  Bardzo prosimy o pomoc: https://zrzutka.pl/wy36wt :)

 •  
  Karolina Jerczyńska-Mędel

  https://zrzutka.pl/leczenie-terapie-turnusy-rehabilitacyjne Bardzo prosimy o pomoc dziękujemy życzliwym ludzią wraz z synkiem

 •  
  Sebastian Orłowski

  Szanowni Państwo. Proszę o udostępnianie i ewentualne wpłaty. Za każdą złotówkę z góry dziękuję. https://zrzutka.pl/46yvz8

 • AP
  Aga Prokop

  Podróż do nawrócenia :) : https://zrzutka.pl/rjk6vn, pozdrawiam serdecznie :)

 • GS
  Grzegorz Samełko

  https://zrzutka.pl/sfxx4f - Wyprawa rowerowa POLSKA-SŁOWACJA-UKRAINA

 • HC
  Henryk Chodorowski

  Na prezent https://zrzutka.pl/a4f9x5

 •  
  Agnieszka Tarasewicz

  9hspn4 każda złotówka się liczy...

 • MZ
  mariusz zawistowski

  PROSZĘ O POMOC na zebranie pieniędzy na włosy po ciężkiej chorobie https://zrzutka.pl/vg2vxp

 • TG
  Tomasz Gołąbek

  CHORUJE NA ARTROGRYPOZE ❗PRZESZEDŁEM 13 OPERACJI RĄK I NÓG❗️W TYM SKOMPLIKOWANEJ AMPUTACJI NOGI❗️ WYCHOWUJE SAM OŚMIOLETNIEGO SYNKA, http://zrzutka.pl/z/vdrery

 • AS
  Aneta Szczybyło

  https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/9935 3 maja pobiegnę w 15. Półmaratonie Warszawskim. Będzie to mój pierwszy półmaraton w życiu i chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem z samą sobą. Fundacja Rak'n'Roll ma wielu podopiecznych, którzy walczą o każdy kolejny dzień życia. Proszę o wsparcie lub udostępnienie na facebooku :) Niech dobro biegnie dalej :)

 •  
  Grzegorz Hnat

  https://zrzutka.pl/x7zkkw Ostatni mecz Trenera Błotnego :(

 •  
  Sebastian Orłowski

  Szanowni Państwo. Serdecznie Zapraszamy do wsparcia zrzutki. Cała wpłacona kwota zostanie przeznaczona na wyposażenie Telewizji Obywatelskiej. Za każdą wpłatę z góry dziękujemy.... https://zrzutka.pl/z/telewizja-obywatelska cała kasa idzie na sprzęt a nie na wydatki prywatne

 •  
  Rafał Pecuszok

  Zapraszam do wsparcia https://zrzutka.pl/chkw96?utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_campaign=sharing_button przez @zrzutkapl

 • PG
  Przemyslaw G

  PILNIE POTRZEBUJE POMOCY PROSZE ZAJRZYJCIE: https://zrzutka.pl/cjep92?utm_medium=mail&utm_source=postmark&utm_campaign=chipin_creation

 • AD
  Anna Dzienio

  Anna Dzienio *1 godzinę temu Zapraszam do wsparcia zrzutki. Każda,dowolna wpłata będzie miłe widziana. https://zrzutka.pl/an83j2

 • ŁS
  Łukasz Szulc

  www.zrzutka.pl/wzdr7x

 • MK
  Michał Kasprowiak

  https://zrzutka.pl/a2hn54 Moi drodzy, każdy gest się liczy

 •  
  Sebastian Orłowski

  Szanowni Państwo. Serdecznie Zapraszam do wsparcia zrzutki. Cała wpłacona kwota zostanie przeznaczona na wyposażenie Telewizji Obywatelskiej. Za każdą wpłatę z góry dziękuję. https://zrzutka.pl/z/telewizja-obywatelska... !!!

 • AP
  Adrian Pyla

  WALKA Z PEDOFILAMI https://zrzutka.pl/vnvjh6

 • JJ
  Jerzy Jędrasik

  zrzutka.pl/z/hldnj0 para gejów potrzebuje pomocy

 • RR
  Rafał Rabczyński

  https://zrzutka.pl/mu6ghz - zbieram na laptop

 •  
  Paweł Szafrański

  https://zrzutka.pl/hanere Dla miłosników zwierząt - prosimy o pomoc

 • KB
  Kornelia Begej

  https://zrzutka.pl/6ugty4 . przeczytajcie koniecznie, pomagając mi pozwalacie w oczach mojego syna ujrzeć prawdziwą radość mojego syna...

 • M
  Mateusz

  https://zrzutka.pl/z/y8q4kt to moja pierwsza zrzutka, nie miałem gdzie za bardzo jej udostępnić więc nie miejsce mi za źle że tu wisi sobie. pozdrawiam wszystkich

 • MK
  Monika Kurowska

  https://zrzutka.pl/6t8vns

 • MK
  Mateusz Kożuchowski

  POMAGAMY????????????UDOSTĘPNIAMY???????????? https://zrzutka.pl/my8w2s

 • RK
  Robert Kaczmarkiewicz

  https://zrzutka.pl/z/biznesroberta

 • AM
  Anna Musiał

  https://zrzutka.pl/pomagamy-placowce-wychowawczej-nasz-dom-w-miejscu-piastowym Proszę o wsparcie!

 • AR
  Andrzej Roszak

  https://zrzutka.pl/juz-dzis-masz-szanse-zbudowac-z-nami-jedyny-na-swiecie-zespol-footballowy-ktory-jest-w-100-zarzadzany-przez-kibicow

 • GB
  Genowefa Behnke

  https://zrzutka.pl/z/pizzomat

 •  
  Gerard Mielcarek

  https://zrzutka.pl/kavpw9

 • KB
  Karolina Babiarz

  https://zrzutka.pl/4-tysiace-a-moze-wiecej-zbiorka-urodzinowa-przekazana-na-dobroczynny

 • ES
  Ewa Stolarska

  https://zrzutka.pl/9jjrwk

 • MK
  Mateusz Kożuchowski

  https://zrzutka.pl/my8w2s

 •  
  Izabela Ziablicka

  Zbieram na wymarzone autko ???? https://zrzutka.pl/z/izabelaand

 • PZ
  Paulina Zgierska

  https://zrzutka.pl/gmgjrk Proszę o pomoc dla mamy, kazdy grosz sie liczy

 •  
  Paulina Chmielnicka

  https://zrzutka.pl/operacja-endometriozy-jeden-gest-1zl

 •  
  Patrycja Rędzińska

  Witam, Pomóż mi zebrać na nowe aparaty słuchowe, które nie dam rady sama zakupić. Bardzo proszę o pomoc w mojej zrzutce i udostępnienie https://zrzutka.pl/w6uyyx Jeżeli ktoś nie ma możliwości jakiejkolwiek wpłaty (za każdą bardzo dziękuję z całego serca) to udostępnienie bardzo wiele dla mnie znaczy. Liczę na Wasze serca!

 •  
  Patrycja Rędzińska

  Witam, Pomóż mi zebrać na nowe aparaty słuchowe, które nie dam rady sama zakupić. Bardzo proszę o pomoc w mojej zrzutce i udostępnienie https://zrzutka.pl/w6uyyx Jeżeli ktoś nie ma możliwości jakiejkolwiek wpłaty (za każdą bardzo dziękuję z całego serca) to udostępnienie bardzo wiele dla mnie znaczy. Liczę na Wasze serca!

 • PB
  Piotr Burbulis

  https://zrzutka.pl/6vk96s Bardzo proszę o pomoc i udostępnianie dla mojej córki Neli ???? Pamiętajcie dobro powraca ❤️

 • JW
  Jagoda Wochyńska

  https://zrzutka.pl/vdfx9e?utm_medium=mail&utm_source=postmark&utm_campaign=chipin_creation

 • KD
  Karol Drożdżalski

  https://zrzutka.pl/rxa5yv Pomóż mi zebrać na wymarzony samochód, którego przez sytuację rodzinną nie dam rady sam zakupić

 • KJ
  Kamil Jadwidzic

  Zbieramy na protezę dla Tomka https://zrzutka.pl/tomasz-ksiezyk Dziękujemy za pomoc

 •  
  Bartosz Filipiak

  Limitowany Pre-Order Albumu. https://zrzutka.pl/n35d8v

 • KF
  Kornel Fydrych

  Dziekuje za pomoc, Bog wam to wynagrodzi. https://zrzutka.pl/wbsu22

 • DP
  Danuta Puziak

  pomoc zrzutka.pl/snsvxj morzna udostepnic na innych portalach

 •  
  Anna Trojanowska

  Dziękuję za każde wsparcie ☺️ https://zrzutka.pl/z/rWZMp

 •  
  Anna Trojanowska

  Również serdecznie proszę o wsparcie ☺️

 •  
  Pelagia Głogowska

  Bardzo proszę ludzi dobrej woli o pomoc i wsparcie na leki leczenie i rehabilitacja a także na jedzenie bardzo proszę z całego serca i dziękuję. ID:8yuubc

 • MP
  Magdalena Pokorska

  https://zrzutka.pl/968v8d

 • MP
  Magdalena Pokorska

  Proszę o wsparcie

 •  
  Katarzyna Szmurło

  Szlak Braci Polskich na Podlasiu - Zapraszam :) https://zrzutka.pl/rmyby2#

 • NS
  Natalia Sławik

  https://zrzutka.pl/zycie-od-nowa-a5d2bz

 •  
  Magdalena Gądek

  Zapraszam serdecznie do zapoznania się z pierwszym tego typu projektem w Polsce: https://zrzutka.pl/v3c3mv - coś dla miłośników zwierząt morskich. :)

 •  
  Bartosz Mazurek

  https://zrzutka.pl/d8cu5p

 •  
  Patryk Lewandowski

  https://zrzutka.pl/z/otwarcieserwisu

 •  
  Barbara Wszeborowska

  https://zrzutka.pl/moje-najwieksze-marzenie

 • DO
  Daniela Orlicka

  https://zrzutka.pl/hdnnfy

 •  
  Roxana Juchniewicz

  Proszę o wsparcie https://zrzutka.pl/na-operacje-przedluzenia-konczyny-dolnej

 •  
  Renata Cieślik

  Witam wszystkich,proszę o pomoc w leczeniu mojej choroby jestem chora na raka piersi po całkowitej mastektomi lewej piersi z wartownikiem,po chemioterapii i cherceprynie,dalsze leczenie to zastrzyki lecz nie są refundowane ,moim marzeniem jest rekonstrukcja piersi .Proszę dobrych ludzi o wsparcie

 • IP
  Iza Piwowarska

  Pomoz spelnic marzenia https://zrzutka.pl/lucky-star-350-pomoz-spelnic-marzenia-3p5mmr

 • ES
  Elwira Szwab

  Bardzo proszę o pomoc dla naszego Pawełka ! https://zrzutka.pl/zamkniety-w-ciele-wolny-w-umysle-pomozmy-pawlowi-komunikowac-sie-z-otoczeniem-xnvrr3 Chłopiec od lat uwięziony we własnym ciele. Jedyna forma komunikacji to wzrok. Pomóżmy Pawłowi zacząć „mówić” oczami. Wszystkim osobom z dobrymi serduszkami z góry serdecznie dziękujemy !

 • MG
  Marta Gołaszewska

  Help :) https://zrzutka.pl/k7epax

 • IJ
  Iwona Jacewicz

  Operacja oczu Eryka. https://zrzutka.pl/u4dw9b Prośbę swą kieruję do ludzi dobrej woli prosząc o pomoc i wsparcie w udostępnianiu zrzutki mojego syna.Operacja wzroku pomoże Erykowi,poprawnie funkcjonować na co dzień,bez używania różnych sprzętów optycznych i pozwoli wrócić do aktywnego życia.Nie jestem w stanie pokryć kosztów operacji,gdyż jesteśmy z synem sami,a wizyty prywatne i życie jest drogie. Z wyrazami szacunku mama Eryka

 • A

  Dobrawka będzie bardzo wdzięcna za wsparcie jej marzenia: https://zrzutka.pl/25jb6k?utm_medium=mail&utm_source=postmark&utm_campaign=chipin_creation

 • SK
  Sara Koniec

  Liczy się każdy gest https://zrzutka.pl/remont-lazienki-dla-chorej-na-bialaczke-mamusi

 • DB
  Dawid Bernaś

  Witam, wiem że większość komentujących tu ludzi również zbiera na ważne rzeczy, jednak mam nadzieję, że ktoś zainteresuje się moją zrzutką. Pozdrawiam. https://zrzutka.pl/kba3y4

 • MJ
  Monika Jarząbek

  Będę bardzo wdzięczna za każde choćby najmniejsze wsparcie :) https://zrzutka.pl/4jv4gd

 • DS
  Dominika Siwik

  https://zrzutka.pl/n742jk Czekam na akceptację zbiórki! Bardzo proszę chociaż o zlotoweczke :)

 • RT
  Radosław Tokarski

  Udostępnij znajomym :-) Daj chociaż złotóweczkę :-) https://zrzutka.pl/cxksrd/widget/13

 • TG
  Tomasz Gołąbek

  Proszę Was, Walczę z chorobą od URODZENIA❗ Mam szanse na lepsze życie! Proszę z całego serca https://zrzutka.pl/z/vdrery

 • MH
  Maciej Hulewicz

  https://zrzutka.pl/2hbxxc

 •  
  Krystyna Trzebińska

  Bardzo uprzejmie prosze o pomoc https://zrzutka.pl/rozliczenie-zuzycia-energii-elektrycznej-nkmfvh?arid=nkmfvh-AENmaRLm7fOAFQWj

 • PG
  Przemysław Górtowski

  Fajny pomysł na zrzutkę :) https://zrzutka.pl/z/4HNtSn Dajcie Lajka jak się ze mną zgadzacie :)

 •  
  Laura Łuczak

  Wesprzyj, pare gorszy ktore pomogą na start! Lhttps://zrzutka.pl/c9ytw3

 • JG
  Jan Górnik

  https://zrzutka.pl/7h7uat

 • MG
  Marcin Góralewicz

  Proszę o wsparcie mojej zrzutki. Na każde wasze wsparcie odpowiem swoim wsparciem ????https://zrzutka.pl/mlodzi-sportowcy-z-podkarpacia

 • NS
  Nikola Sikora

  Bardzo proszę o wsparcie https://zrzutka.pl/v6bsdr

 •  
  Zuzanna Loska

  Bardzo proszę o pomoc i zachęcam do zobaczenia i wpłacenia na moją zrzutkę. Każda złotówka się liczy... https://zrzutka.pl/vcnjt2

 • OS
  Olga Soroburska

  Bardzo proszę o pomoc. https://zrzutka.pl/konto/zrzutki/moje

 •  

  Witam, prowadzimy zrzutkę, która ma pomóc chorej na raka Pani Honoracie. Nie pozwólmy, by jej synek został sam! https://zrzutka.pl/pomoc-dla-pani-honoraty-w7ju3z Każda złotówka się liczy.

 •  
  Andrzej Andrzejewski

  https://zrzutka.pl/jedyne-w-swoim-rodzaju-wakacje

 • MD
  Malwina Dróżka

  https://zrzutka.pl/zdpk2r hej, zbieram na operację pieska. Proszę o pomoc ;)

 • SS
  szymon sosnowicz

  Zapraszam do zrzucenia sie na wymarzony telefon do zdjec nr zrzutki to p6y8vb

 •  
  Andrzej Andrzejewski

  https://zrzutka.pl/bhcwx9 zapraszam do dorzucenia się na wakacje ;) Z góry dziękuję.

 • MP
  Mateusz Perek

  https://zrzutka.pl/9zsktx

 •  
  Justyna Wakulińska

  Zapraszam do zobaczenia filmu i zrzuty na fajny projekt www.zrzutka.pl/kiara

 • AD
  Aleksandra Dybowska

  Proszę o wsparcie w spełnieniu marzenia o własnym domu https://zrzutka.pl/wklad-wlasny-do-kredytu-p3376s

 •  

  Dzień dobry! Jesteśmy jednostką OSP w Okulicach, założyliśmy zrzutkę, by wspólnymi siłami zebrać środki na nowy wóz bojowy ???? Staramy się o przyłączenie do KSRG, jesteśmy pełni zapału, pasji i chęci pomocy innym. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami klikając w link zrzutki. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc ???????? https://zrzutka.pl/eunw88

 •  
  Bartosz Biesiadecki

  Witajcie, razem z kolegą chcemy dostarczyć dzieciom z domów dziecka kolorowe skarpetki, aby takim małym drobiazgiem moglibyśmy je uszcześliwić, zapraszam do zrzutki: https://zrzutka.pl/podaruj-kolorowe-skarpetki-podopiecznym-polskich-domow-dziecka

 • MZ
  Michał Zając

  Możę ktoś mi pomoże zbieram na samochód https://zrzutka.pl/35npjh

 • Adam Żelazko

  Może ktoś zechce wspomóc w dobrym celu? https://zrzutka.pl/8ke29z Dziękuje i życzę miłego dnia lub nocy. Zależy kiedy to czytasz ;)

 • ŁJ
  Łukasz Janczak

  Apel o składkę na sprzęt komputerowy - proszę o wpłaty nawet drobne, nie owijam w bawełnę opis też krótki https://zrzutka.pl/j7y3u7

 • JO
  Janusz Olszak

  Bardzo proszę o pomoc ,jestem wbardzo trudnej sytuacji finansowej ze względów zdrowotnych. https;//zrzutka.pl/djvf9a

 • KK
  Klaudia Kondej

  Apeluje z głębi serca!! https://zrzutka.pl/5bc8gg

 • IN
  Iwona Nadolna

  Bardzo proszę o pomoc https://zrzutka.pl/c49jjb

 •  
  Dorota Szostak

  Witam, Proszę o pomoc https://zrzutka.pl/baxtst

 • MC
  Monika Czuja

  Bardzo proszę o pomoc i udostępnianie mojej zrzutki. Kilka lat temu straciłam wzrok i zbieram na specjalną kamerkę do czytania tekstu która naprawdę ułatwiła by mi życie. www.zrzutka.pl/yscae2

 •  
  Krystyna Wysocka

  Mój niepełnosprawny syn Sylwek marzy wydać książkę. Proszę Was o symboliczną wpłatę,która da mu nadzieje, że warto walczyć o swoje marzenia. https://zrzutka.pl/wydanie-ksiazki-sylwka

 •  
  Piotr Wasiak

  Jeżeli ktoś mógł by mi pomóc zawalczyć w ostatniej walce z rakiem, to był bym bardzo wdzięczny. Każda najdrobniejsza wpłata może zakończyć moją walkę z rakiem. Za co z góry serdecznie dziękuję.

 •  
  Leszek Grycak

  Bardzo proszę o pomoc i udostępnianie mojej zrzutki https://zrzutka.pl/5rx6wn Z góry bardzo dziękuję

 • Radosław Żurek

  https://zrzutka.pl/dom-marzen-dla-czteroosobowej-rodziny

 • DL
  Dorota Laskowska

  https://zrzutka.pl/6unrev

 •  
  Róża Murszewska

  Witajcie zbieram pieniążki na moje hobby może wydawać się ta zrzutka śmieszna , ale dla mnie to moje hobby najlepsze na świecie. Każda złotówka jest cenna. Dziękuje i pozdrawiam https://zrzutka.pl/kolowrotek-dam-quick-6-sls-7000-fd-znawbb

 • WL
  Weronika Laskowska

  https://zrzutka.pl/vzd43r

 • MH
  Marta Hekawy

  Witam straciliśmy dom w pożarze zbieram pieniążki żebyśmy mieli swój własny kąt swoje bezpieczne miejsce. Proszę o pomoc https://zrzutka.pl/yugwnr/widget/13 Dziękuję

 • PC
  Przemysław Cierpicki

  https://zrzutka.pl/2mrug9 Proszę o udostępnienie zrzutki, a być może spełni się marzenie . Dziękuję :)

 •  
  Anna Tołoczko

  Witajcie. Zbieram na leczenie i rehabilitację mojej córeczki. Nie stać mnie na wizyty u specjalistów,ani co za tym idzie na leki. Proszę o udostępnienie linku każdego kto tylko chce pomóc. Liczy się każdy grosz. https://zrzutka.pl/yfmt3a Pozdrawiam

 •  
  Karolina Chojnicka

  Witam serdecznie proszę o pomoc w udostępnieniu mojej zrzutki na fb nie wiem jak to zrobić a chciałabym zebrać pieniążki dla córki na wycieczkę wakacyjną.... samotnie ja wychowuje i nie stać mnie na to

 •  
  Szymon Piaścik

  Zachęcam do nawet drobnej pomocy oraz udostępniania https://zrzutka.pl/odbudowa-spalonego-warsztatu-samochodowego-potrzebna-nawet-najmniejsza-pomoc-ts4kps

 • ZT
  Zofia Tarasiewicz

  https://zrzutka.pl/z/schizofremia Proszę o wsparcie dla syna, który na schizofrenię i Parkinsona :(

 • Adrian Żurowski

  na spełnienie dziecięcych marzeń i pasji https://zrzutka.pl/5vd54e

 •  
  Bartłomiej Jura

  https://zrzutka.pl/mjkggh

 • KB
  Katarzyna Baran

  Proszę o wsparcie zbieram na ortezy stabilizujące nóżki mojego synka https://zrzutka.pl/4ha6wr

 •  
  Natalie Tworek

  Proszę o pomoc na odbudowę spalonego domu . Mieszkali w nim moi rodzice. Teraz są w tragicznej psychice. Tylko odbudowa im pomoże https://zrzutka.pl/n7mcbc

 •  
  Wojciech Kowalczyk

  https://zrzutka.pl/z966vk

 • JP
  jaroslaw pietrzela

  https://zrzutka.pl/z/kocham-psy+

 • NR
  Natalia Rutecka

  zbieram na baardzo ciekawy prezent: https://zrzutka.pl/gfxj56

 •  
  Katarzyna Dobrzyńska

  Zbieramy na cud... https://zrzutka.pl/du5wbt

 •  
  Mariusz Pasternak

  https://zrzutka.pl/leczenie-i-rehabilitacje-sm-stwardnienie-rozsiane?arid=r6uwcf-4bnf98WQXpFprPOK

 • M
  MamaBursztynkow

  chcemy-stworzyc-nasze-miejsce-na-ziemi-dla-naszej-trojki

 • ES
  Emilia Solarska

  Bardzo proszę o pomoc:) https://zrzutka.pl/z/nakonia

 •  
  Daniel Holoyda

  Q School 2019 - snookerowe marzenie! Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/4w33hz# Bardzo serdecznie dziękuję za Państwa wsparcie!

 • NB
  Natalia Bieniek

  Książka czeka, aby znaleźć się na księgarnianej półce :) https://zrzutka.pl/8wm2bj

 • MZ
  Marta Zdunek

  https://zrzutka.pl/ostatnia-szansa-by-wyjsc-na-prostatrudny-start-nieco-ponad-600-gram-szczescia-62v27w

 • MB
  Marlena Bryjowska

  Proszę o pomoc dla brutusa będę wdzięczna za każda wpłatę https://zrzutka.pl/sehsbc

 •  
  Magdalena Gądek

  Zapraszamy do zapoznania się ze zrzutką :) https://zrzutka.pl/projekt-malutka-motylarnia-azyl-dla-krajowych-motyli-i-centrum-edukacyjne-3u9dd6 Z góry dziękujemy za udostępnienia.

 •  
  Gabriel Pelczarski

  założyłem zrzutkę tu jest link zrzutka.pl/3nw6bk i chcę ją wypromować ale nie wiem z zrzutki.pl mi napisali żeby się zalogować i dać wypromuj zrzutkę ale jak dam tą opcję to są tam możliwości w jakie można je wypromować ale żadnej nie da się właczyć hm nic nie rozumie może mi ktoś pomoże jak to zrobić hm

 • ES
  Emilia Solarska

  Bardzo proszę o pomoc:) https://zrzutka.pl/z/nakonia

 • BN
  Barbara Niciarz

  Bardzo proszę pomóżcie mi żyć bez bólu ID: enevc4.

 • AG
  Anna Górska

  Leczenie BAFI. Proszę ,pomóżcie uratować mojego pieska.Jest dla mnie kimś więcej niż tylko zwierzęciem -to mój przyjaciel. https://zrzutka.pl/ravdxr

 • JS
  Juliusz Szymański

  Zapraszam do zajrzenia mojej wrzutki

 •  
  Beata Holcgreber

  Witam zbieram na sprzęt rehabilitacyjny,jestem po dwóch operacjach endoprotez stawów biodrowych, proszę jeżeli możecie to pomóżcie,dziękuję zrzutka.pl/fs9bur

 •  
  Patrycja Fiedor

  Mam na imię Patrycja i od 4 lat choruje na ostrą białaczkę szpikową z ryzykiem niekorzystnym. Jestem rok po drugim przeszczepie szpiku kostnego, o drugim dowiedziałam się 4 miesiące po... Lecz niestety to nie jest zwykły nawrót, są to nacieki w kości.. Najbardziej przeszkadzają i bolą mnie ręce, nie mogę normalnie funkcjonować, mam problemy z codziennymi czynnościami. Proszę pomóż! Mam 24 lata, chce żyć! https://zrzutka.pl/4vahhttps://zrzutka.pl/4vahkzkz

 • MJ
  Mateusz Jasiewicz

  https://zrzutka.pl/29jf2n prosze o zrzutke zostalem bez dachu nad głową pracuje ale niemam rodziny aby mi pomogła w tej sytuacji .

 • JN
  Ja nek

  Proszę o zrzutkę :) dzieki wam spełnie marzenie :) https://zrzutka.pl/5k9t4u

 • AP
  Andrzej Podolski

  Proszę o pomoc. https://zrzutka.pl/ccu5h6

 •  
  Szoty Lukas

  https://zrzutka.pl/en/j92d4h bardzo proszę was ludziska ":( :(

 • WG
  Wioletta Grzegrzółka

  A ja z innej mańki może zostanę usunięta ale cóż ryzyko ale jest warte, bo tu chodzi o dzieci nie tylko o pieniadze a o ubrania nawet używane może ktoś posiada ,mozna napisac na priv komentarze sa wylaczone poniewaŻ ludzie tylko ubliżać potrafia złość nienawiść Kto może niech pomoże , kto nie może niech udostepni na swoim profilu nie a grupie, ludzie siedza udostepniaja pierdoly tak samo mogą udostepnić to i pomóc komuś Pomóżmy każda pomoc sie liczy biorąć pod uwagę że idą świeta,nawet mała paczka liczy sie gest Ty pomożesz komuś moze ktoś kiedyś pomoże Tobie do celu mało już zostalo bede udostepniać to tyle razy ile bedzie trzeba bo chce pomóc i gadanie kogo kolwiek mnie nie rusza ,ktoś kto przezył to i ma serce zrozumie,mniej serce nie wychodz obojetnie https://zrzutka.pl/prosze-was-pomozcie-mi-2aafgh

 •  
  Przemysław Silski

  Hey bardzo proszę was o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na nasze marzenie jakie jest prawo jazdy. My tzn. moja kobieta i dziecko chcielibyśmy mieć już te wymarzone przez wszystkich prawo do jazdy/ W wielu sprawach często musimy radzić się innych o pomoc. Aktualnie nie jesteśmy w stanie odłożyć niby małą kwotę a jednak dużą, więc z całego serca prosimy o pomoc i dziękujemy za każdą złotówkę przekazaną dla nas ! https://zrzutka.pl/4x3se3

 • MW
  Marika Wiśniewska

  Witam, bardzo proszę o pomoc w mojej zrzutce. Jeżeli ktoś nie ma możliwości jakiejkolwiek wpłaty (za każdą bardzo dziękuję z całego serca) to udostępnienie jej też bardzo wiele dla mnie znaczy. https://zrzutka.pl/mn4k5m

 •  
  Kacper Liszka

  Jeśli ktoś chciałby dorzucić się do mojego marzenia zapraszam serdecznie ! :D https://zrzutka.pl/t635vc

 • DM
  Dawid Milczarek

  https://zrzutka.pl/ccsudg

 • KZ
  Karolina Zamilska

  Wielka prośba na uzbieranie pieniążków na idealny prezent na święta! Link _; https://zrzutka.pl/x757u8 Najlepiej jest dać coś od siebie, jeśli nie możesz mnie wspomóc finansowo może po prostu powiedz o mojej zrztce komuś innemu!Dziękuję :)

 •  
  Kamil Fasuga

  Chcesz mi pomóc zobacz jak i dlaczego :) https://zrzutka.pl/avfkck

 •  
  Kamila Waśkiewicz

  Jedyne co bym chciała, to zostać blondynką. https://zrzutka.pl/uuxt8v

 • MP
  Marlena Pszczółkowska

  https://zrzutka.pl/89zcza Liczę na Wasze serca!

 • IK
  Izabela Kowalska

  Witam, błagam o pomoc, to moja jedyna deska ratunku https://zrzutka.pl/rkadyt

 •  
  Izabela Rypińska

  Bardzo proszę o pomoc dla mojego syna i mamy https://zrzutka.pl/gapbwr

 • DK
  Dawid Kutyłowski

  Bardzo proszę poświęci chwilę https://zrzutka.pl/mb8mw6

 • MP
  Maciej Pietrzak

  Zwracam się z prosbą o pomoc. Szczegóły ponizej https://zrzutka.pl/rwhzhz Pozdrawiam

 • PK
  Przemek Kol

  Będę bardzo wdzięczny https://zrzutka.pl/y2bkvj

 • PJ
  Paulina Jurczyk

  Zapraszam :) https://zrzutka.pl/x6fmmr

 • KN
  Katarzyna Napiórkowska

  Kochana rodzino, znajomi dalsi i bliżsi. Osoby do których dotarła ta wiadomosc.Znający nas i nasza sytuację oraz Ci, którzy nic nie wiedzą. Prosimy nie oceniajcie nas. Jeśli możecie i chcecie wesprzec nasze dzieciaki bardzo dziękujemy, jeśli nie zignorujcie wiadomość za którą przepraszamy. pomagam.pl/xplxqllw

 • PP
  Piotrek Piotrek

  https://zrzutka.pl/44n54u

 • DG
  Dominika Galasińska

  https://zrzutka.pl/remont-kuchni-s33f5a

 •  
  Anna Kida

  https://zrzutka.pl/z/cdbardzoproszeowsparcie Zapraszam

 •  
  Patrycja Okruszko

  https://zrzutka.pl/9emus9 Bardzo prosimy o pomoc :)

 •  
  Daniel Bombrych

  Miej serce i wspomóż serce, żeby dla dzieci popracowało to serce.

 • KC
  Katarzyna Cierpicka

  Zapraszam :) https://zrzutka.pl/cdtkkv

 • MN
  Michał Napiórkowski

  https://zrzutka.pl/g5e547 prosimy o wsparcie i pomoc w spelnieniu marzen moich dzieci

 • MN
  Michał Napiórkowski

  chcialbym-spelnic-marzenie-swoich-dzieci. Może ktoś chciałby wspomóc :)

 • MB
  Mateusz Buczel

  https://zrzutka.pl/um9usg zrzutka dotyczy oddaniu pieniędzy za uszkodzony samochód, a nasza sytuacja materialna nie pozwala na to aby, oddać bynajmniej część z całkowitej kwoty.

 •  
  Krystian Szewa

  Szczera i prosta historia https://zrzutka.pl/w-poszukiwaniu-szczescia

 • PK
  Piotr Krzyżowski

  https://zrzutka.pl/yfjs9d proszę udostepnij to na swoim profilu na instagramie lub Facebooku ,każda Złotówka się liczy ❤️ pomóżcie uratować oczko Chlipka ????

 •  
  Filip Piotrowicz

  https://zrzutka.pl/z/rozbudowa-i-splata-kredytu

 • DK
  Damian Kozik

  Witam zbieram pieniądze na otwarcie firmy budowlane. h43hrs

 • AF
  Aldona Fredyk

  Wesprzyjmy kobiety w walce z żywiołem. Za najdrobniejsze kwoty i udostępnianie dziękuję. https://zrzutka.pl/onkolaski-wyruszaja-w-onkorejs-judhf3

 •  
  Magdalena Gądek

  Bardzo prosimy o udostępnienie zrzutki, zbieramy na pompę insulinową dla córki, z góry bardzo dziękujemy! https://zrzutka.pl/rc52aa

 • AF
  Aldona Fredyk

  Bardzo prosimy o wsparcie. Za najdrobniejszą wpłatę lub udostępnienie bardzo dziękujemy https://zrzutka.pl/judhf3

 • DW
  Dżesika Węcławek

  https://zrzutka.pl/7syrfr Marzenia nigdy nie umierają, one siedzą na zawsze w naszych głowach, nie przepadają

 • KN
  Kamill Nowel

  Zrzutka.pl/9c4rz2 pomozcieeeee!!!!!

 • KN
  Kamill Nowel

  Pomoze ktos blagam!!! Id mojej zrzutki to 9c4rz2 korzystam z aplikacji nie z strony wiec linku nie mam ale Blagam pomóżcie!!!

 •  
  Amelia Grabowska

  https://zrzutka.pl/leczenie-diagnoza-rehabilitacja-kubusia Mój synek potrzebuje pomocy :-( sami nie damy rady

 • PR
  Paulina Roda

  https://zrzutka.pl/25ku83

 • PR
  Paulina Roda

  https://zrzutka.pl/25ku83

 • MP
  Marta Pacer

  https://zrzutka.pl/zbieramy-na-pompe-insulinowa-oraz-sensory-pomiaru-cukru-libry-dla-asienki Proszę o pomoc dla mojej Księżniczki

 • KK
  Katarzyna Kamińska

  proszę o symboliczną złotówkę, to tak nie wiele, a nie mogę sobie pozwolić na jeszcze większe zadłużenia. https://zrzutka.pl/i-semestr-studiow-dla-samotnej-mamy

 •  
  Konstancja Ziółkowska

  Pomóżcie mi uszcześliwić mame proszę :( https://zrzutka.pl/kntw95.

 • JK
  Jolanta Kosmecka

  https://zrzutka.pl/r2rzw7 Pomóżmy dzieciom zacząć żyć bez Mamy

 •  
  Aleksandra Lubińska

  https://zrzutka.pl/z/terapiaileki Będę wdzięczna za choćby podanie dalej.

 • SW
  Sandra Wawrzynkiewicz

  https://zrzutka.pl/m3eux9

 • DS
  Diana Sieńko

  https://zrzutka.pl/c7y8hm Dziękuję za każdą pomoc ❤

 • MG
  Mateusz Grobelny

  https://zrzutka.pl/american-dream

 • MP
  Marta Pacer

  https://zrzutka.pl/gw4dy4 Proszę o udostępnienie i pomoc dla mojej córeczki. Bez Was nie damy rady!

 •  
  Wirginia Panas

  Kochani pomóżcie mi odzyskać spokojne życie kazda wpłata jest cenna https://zrzutka.pl/dlugi-po-wypadku-jptrkv

 • PS
  Paweł Siodłowski

  https://zrzutka.pl/tuning-golf-r32-mk5-lala Zapraszam ! Udostępniamy i wpłacamy. Dzięki :)

 •  
  Patrycja Łodyga

  Będę bardzo wdzięczna za pomoc https://zrzutka.pl/bkwwnm

 • MS
  Mateusz Siedlecki

  Jeśli ktoś może pomóc, będę bardzo wdzięczny. https://zrzutka.pl/xsn353

 • IB
  Izabela B

  Pomóżcie jak możecie .... https://zrzutka.pl/zdky8d

 • TK
  Tomasz K

  pomoże ktoś z góry dziękuje https://zrzutka.pl/xza8k4

 • TK
  Tomasz K

  https://zrzutka.pl/xza8k4

 •  
  Emilia Więczkowska

  https://zrzutka.pl/zzvr7x

 •  
  Emilia Więczkowska

  Pomóżcie moim zwierzakom oraz dalej adoptować i ratować ponieważ to moja pasja a dołek finansowy oraz choroba w rodzinie mocno mi to utrudniła.

 • MS
  Magdalena Sitarz

  Proszę o pomoc w leczeniu guza mózgu ???? https://zrzutka.pl/6ets54

 •  
  Małgorzata Wikłacz

  Pomóż schorowanej kici ze schroniska https://zrzutka.pl/gusyzy

 •  
  Dawid Legejza

  Kto moze niech poratuje. https://zrzutka.pl/wymarzone-obuwie-nzrj7n

 •  
  Andrzej Kozłowski

  https://zrzutka.pl/ur74kf

 •  
  Ola Daros

  Będę bardzo wdzięczna za wsparcie mojego planu budowy placu do Agility :) pomagam.pl/Agility

 • WK
  Wiktor Kow

  https://zrzutka.pl/fdgmww proszę o pomoc

 •  
  Kamila Pierzyna

  Prosimy o pomoc. Tak mało czasu :( https://pomagam.pl/sv77p8ds

 • NK
  Natalia Kłodowska

  Bardzo proszę o pomoc, mój pies potrzebuje operacji :( https://zrzutka.pl/h9mxmr

 •  
  Dominik Jatkiało

  Proszę o Pomoc jak najszybciej https://zrzutka.pl/hu2w4s

 • MG
  Maksymilian Goll

  https://zrzutka.pl/vu8j3v Proszę o pomoc

 • ŁS
  Łukasz Szymczak

  https://zrzutka.pl/ku938u Pomoże ktoś ?

 • DP
  Damian Polak

  https://zrzutka.pl/z/normalne-zycie

 •  
  Monika Marciniak

  Proszę o wsparcie zrzutki :https://zrzutka.pl/pomozcie-mi-zyc-i-byc-dalej-mama-dla-mojej-jedynej-corki

 • MS
  Marzena Skawińska

  Moze chciieliby Panstwo pomóc mojej córce dla was to zaledwie kawa na wynos a dla niej to szansa na pełną sprawność oto jej historia .Pomóżmy Natalce w uzyskaniu pełnej sprawności . Pomagając tej małej Księżniczce pomorzemy jej uczyć sie na nowo widzieć. https://zrzutka.pl/z/rehabilitacja-sloneczka

 • ŁN
  Łukasz Nowak

  https://zrzutka.pl/hnccjp zapraszam na moją zrzutke ????

 • MB
  Marek Bronicki

  Bardzo proszę o pomoc! http://zrzutka.pl/z/marek-leczenie

 • EW
  Edyta Wojewódzka

  PROSIMY https://zrzutka.pl/xsdej5

 •  
  Aleksandra Jóźwik

  https://zrzutka.pl/z/5pa7a Proszę pomóżcie

 • AS
  Adam Szymański

  https://zrzutka.pl/zyxghc sam nie dam rady cala wyplata idzie na oplaty

 •  
  Łukasz Ładuch

  Pomóżcie jeśli możecie... Każda kwota się liczy... https://zrzutka.pl/mial-byc-slub-w2m8sf

 •  
  Marcin Sikorski

  Zapraszam do mojej zrzutki - https://zrzutka.pl/8y4852 Może ktoś będzie w stanie pomóc.

 • BR
  Barbara Ryłko

  jeśli możesz pomóc to proszę zrób to https://zrzutka.pl/wsparciedlawladka

 •  
  Katarzyna Nierychła

  https://zrzutka.pl/na-wymazony-dom-dla-naszej-rodziny bardzo prosze o udostepnienie dziekujemy

 • KS
  Karolina Stępnik

  https://zrzutka.pl/e9ru6p zapraszam do zrzutki na realizacje marzeń :)

 • KB
  Katarzyna Błania

  https://zrzutka.pl/upw845 woliera dla kotków niepełnosprawnego chłopca by bezpiecznie mogły cieszyć się latem i słońcem w ogrodzie przed domem

 • IF
  Irena Fechtner

  Jak mam wykupic premium by byc na gluwnej stronie

 • KF
  Karol Faliński

  Jeżeli wpłacę złotówkę żeby wypromować zrzutke to coś płacę a jeśli tak to za ile?

 • TM
  Teresa Mazgaj

  BARDZO PROSZE o udostępnienie https://zrzutka.pl/potrzebna-pomoc-dla-malej-oli-dulak-mz-odmowilo-refundacji-leku-ratujacego-jej-zycie

 •  
  Izabela Krypczyk

  jak dodac zdjecie w tresci opisu? Co nalezy wpisac w polu zrodlo przy wstawianiu zdjecia?

 •  
  Krzysztof Testowy

  nie obowiązuje :) organizator może w każdej chwili wypłacić (bez opłat) zgromadzone środki, choć też istnieje wygodna opcja zwrotów wpłacającym, jednak jest to zależne tylko od organizatora czy zwróci czy nie

 •  
  Tomasz Walkiewicz

  czy obowiązuje tu zasada wszystko albo nic?\njeżeli nie uzbieramy określonej kasy to wraca ona do wpłacających?