Szybkie i darmowe rozliczanie Kartą Wpłatniczą - sprawdź SimplePay!

Napisano 19 maja, 2023. Aktualizacja: 31 maja, 2024.
Szybkie i darmowe rozliczanie Kartą Wpłatniczą - sprawdź SimplePay!

Czym w ogóle jest Karta Wpłatnicza?

Karta Wpłatnicza to Twój mini-terminal płatniczy do przyjmowania płatności bezgotówkowych wszędzie tam, gdzie występuje taka potrzeba. Karta jest nowoczesnym rozwiązaniem, pozwalającym na przyjmowanie płatności niezależnie od lokalizacji czy celu. Karta nie wymaga zasilania i jest zawsze gotowa do działania, a dzięki kompaktowym wymiarom (jest wielkości dowodu osobistego) mieści się do portfela i możesz mieć ją zawsze przy sobie. Na wstępie musimy wspomnieć, że przy wpłacaniu na Twoją zrzutkę nie pobieramy żadnych prowizji, wypłaty też są całkowicie darmowe! A dodatkowo Karta Wpłatnicza obsługuje usługę Simple Pay (by Zrzutka.pl)!

Zeskanuj poniższy kod QR i przetestuj sam szybką wpłatę SimplePay! Nasze rozwiązanie naprawdę pomaga małym przedsiębiorcom obsługiwać transakcje bezgotówkowe!

Na zdjęciu karta wpłatnicza z kodem QR. Zeskanuj kod QR aby przenieść się do widoku wpłaty w trybie SimplePay

Szybkie, proste i darmowe wpłaty z Kartą Wpłatniczą!

Na Kartę Wpłatniczą wpłaca się najłatwiej! Uruchomiony Prosty Widok Wpłat (Simple Pay) pozwala na bezgotówkowe rozliczenie lub przekazanie określonej kwoty w kilkanaście sekund - przekonaj się na poniższym wideo: 

Po zeskanowaniu telefonem kodu QR lub NFC z Karty Wpłatniczej otwiera się okno w przeglądarce, w którym należy wpisać odpowiednią kwotę i uzupełnić dane wpłacającego. Można skorzystać również z naszego szybkiego kalkulatora i dodać do kwoty +25zł , +50zł lub +100zł. Samej wpłaty dokonuje się poprzez ApplePay lub GooglePay. Można skorzystać również z BLIKa lub innych płatności internetowych. 

Jak działa Karta Wpłatnicza?

W celu wyjaśnienia sposobu wpłaty, najlepiej posłużyć się przykładem. Załóżmy, że prowadzisz treningi personalne na siłowni - po skończonych ćwiczeniach przychodzi czas na rozliczenie usługi, jednak Twój klient nie ma gotówki, a Ty nie posiadasz terminala płatniczego. Z kieszeni wyciągasz Kartę Wpłatniczą, klient zbliża do niej telefon (z NFC) lub skanuje kod QR i uzupełnia uzgodnioną kwotę, wpisuje swoje imię i podaje maila (na którego możesz następnie wysłać paragon lub fakturę - dostęp do tych danych masz cały czas w panelu swojego konta na Zrzutka.pl) i wybiera szybką formę płatności. W SimplePay sugerujemy wpłatę poprzez GooglePay / ApplePay (zależnie od urządzenia) lub wykonanie BLIKa, choć dostępne są też inne metody płatności internetowych.

Od strony technicznej każda Karta Wpłatnicza powiązana jest z konkretną (Twoją) zrzutką, która jest prowadzona na osobnym, wirtualnym rachunku płatniczym. Klient wpłaca określoną kwotę na ten właśnie rachunek, zasilając Twoje saldo na Zrzutce. Zebrane środki możesz w każdej chwili wypłacić bezpośrednio na swój prywatny (lub firmowy) rachunek bankowy, z którego wykonano przelew weryfikacyjny - więcej na ten temat znajdziesz tutaj: W jaki sposób dokonać weryfikacji konta prywatnego? i W jaki sposób dokonać weryfikacji konta firmowego/organizacji?

Zrobiliśmy to najprościej, jak się da! Potwierdzenie wykonanej płatności dostaniesz na swojego maila migusiem! Potwierdzenie wysyłane jest przez nas automatycznie, w momencie gdy zaksięgujemy dokonaną płatność na odpowiednim rachunku połączonym z Twoją zrzutką. Masz możliwość natychmiastowej wypłaty na swoje prywatne lub firmowe konto bankowe i natychmiastowy dostęp do swoich pieniędzy. Wszystkie te operacje finansowe są całkowicie za darmo i bez prowizji. Gdzie jest ukryty haczyk? Nie ma haczyka - czytaj dalej:

Opłaty za wykorzystywanie karty?

Przyjęliśmy bardzo prosty i jasny system korzystania z Kart Wpłatniczych. Nie mamy skomplikowanych, wieloletnich umów, a wszystko jasno opisaliśmy w krótkim regulaminie. Nasz model subsybkrycyjny kosztuje 4,99 zł miesięcznie i pozwala na wielokrotną aktywację i dezaktywację Karty Wpłatniczej - Kartę możesz opłacać tylko wtedy, gdy wiesz, że będziesz z niej korzystać. Aby zamówić kartę należy kliknąć tutaj. Koszt zamówienia Karty to 41,94 zł. Pierwsze 6 miesięcy aktywności Karty jest w cenie ;) 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta na Zrzutka.pl, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - zamów Kartę, a my wyślemy ją do Ciebie za darmo! 


Dla kogo jest Karta Wpłatnicza?

Projektując funkcjonalność Kart Wplatniczych, skupiliśmy się przede wszystkim na zaspokojeniu potrzeb różnego rodzaju przedsiębiorców. Od wspomnianych wcześniej trenerów (i trenerek) personalnych, poprzez majstrów i złote rączki wykonujących zlecenia bezpośrednio w domu klienta, aż po mechaników samochodowych i zakłady fryzjerskie. 

Kartą możesz przyjmować płatności także za oferowane towary. Po podliczeniu koszyka zakupowego, klient za pośrednictwem swojego telefonu przelewa na Twoją zrzutkę odpowiednią sumę.

Dla codziennych rozliczeń możliwości kart są nieograniczone. Jeśli chcesz korzystać ze zrzutki w celach biznesowych, sprawdź garść przydatnych informacji: Dla biznesu

Możemy zdradzić, że z funkcjonalności Kart Wpłatniczych korzystają już mechanicy w warsztatach samochodowych i serwisanci motocykli, kucharze oferujący kursy gotowania, butiki odzieżowe, fizjoterapeuci, korepetytorzy, salony urody, elektrycy, hydraulicy, fotografowie, właściciele księgarni i kwiaciarni, masażyści, i karatecy. Do tego dochodzą też wpłaty przyjmowane przez Kartę Wpłatniczą za noclegi na kempingu oraz w pokojach hotelowych. Z Kart korzystają także instruktorzy snowboardu zrzeszeni w SITS (Stowarzyszeniu Instruktorów i Trenerów Snowboardu). Lista stale rośnie - różnorodność biznesów świadczy o uniwersalności rozwiązania!

Karta Wpłatnicza do przyjmowania napiwków?

Karty nadają się również do przyjmowania napiwków. Do paczki z Kartą możemy dorzucić odpowiednią instrukcję dla restauracyjnych gości, którą razem z Kartą Wpłatniczą możesz umieścić w płatniku kelnerskim. W tym celu bardzo proszę o kontakt na [email protected] z tego samego maila, na którym jest założone konto w serwisie zrzutka.pl. Instrukcję załączymy za darmo.


Karta Wpłatnicza a Polski Ład i zmiany w przepisach “prawa przedsiębiorców”

W dużym skrócie - Karta Wpłatnicza pomaga spełnić wymagania stawiane przed przedsiębiorcami w świetle zmian wprowadzonych w “prawie przedsiębiorców”. Na ten temat przygotowaliśmy osobny artykuł na naszym blogu.

Nie czekaj! Zamów Kartę w ramach naszej promocji i przetestuj sam, czy jest to optymalne rozwiązanie dla Ciebie! Kartę aktywujesz osobiście po jej otrzymaniu i przez pierwsze 6 miesięcy korzystasz z niej w 100% za darmo! W każdej chwili możesz wyłączyć przyszłą subskrypcję i nie poniesiesz dzięki temu żadnych kosztów! Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka #RazemDlaUkrainy, która zebrała ponad 3 000 000zł, czy zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!


Facebook Twitter


Komentarze 2

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

  • LO
    Loan Offer

    I am a private money lender that give out fast cash no collateral required. all cash amounts and currencies, if interested TO started no matter your location (WhatsApp) number +918131026914 or email [email protected] Pacific landing Services Mr. Gupta Dwyer.

  • AZ
    arizona4d zona

    Thank you so much for the post you do. I like your post and all you share with us is up to date and quite informative