Graj z WOŚP bez wychodzenia z domu

Napisano 9 grudnia, 2023. Aktualizacja: 28 grudnia, 2023.
Graj z WOŚP bez wychodzenia z domu

Zrzutka 32. Finału WOŚP właśnie ruszyła! W tym roku cel Finału to “płuca po pandemii”. Zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Z Twoim wsparciem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra jeszcze głośniej! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jak jeszcze, poza wpłatą, możesz wesprzeć cel 32. Finału WOŚP na zrzutka.pl. 

W tamtym roku, podczas 31. Finału, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała 243 259 387,25 złotych, z czego 1 301 843 złotych na zrzutka.pl! To pokazuje, jakie niezwykłe rzeczy potrafimy robić, gdy gramy wszyscy razem! A jak będzie w Tym roku? To zależy także od Ciebie!

Fundacja WOŚP od lat łączy tradycyjne formy kwestowania i najnowsze technologie, dzięki czemu Ty możesz pomagać tak, jak lubisz! A my jako zrzutka.pl cieszymy się, że kolejny raz możemy dać Ci możliwość wspierania WOŚP w sposób najbardziej dla Ciebie dogodny, a do tego szybki, prosty i bezpieczny.

Na zrzutka.pl nie tylko masz możliwość dorzucenia się do orkiestrowej zrzutki i wsparcia celu Finału WOŚP dowolną kwotą, ale także możesz założyć skarbonkę i zbierać do niej bez wychodzenia z domu! W kilku krokach pokażemy Ci, jak to zrobić!

 


Jak zbierać na WOŚP w internecie?

Na zrzutka.pl to naprawdę proste - wystarczy, że dodasz swoją skarbonkę do oficjalnej zrzutki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie musisz przechodzić weryfikacji ani pytać nikogo o zgodę! Wystarczą 4 proste kroki:

1.  Jeśli nie masz konta na zrzutce, czas je założyć.

Oto lista danych, o które poprosimy Cię podczas rejestracji na portalu:

Widok formularza rejestracyjnego. Należy podać imię, nazwisko, adres e-mail i hasło

Podobnie jak w przypadku udziału w licytacjach czy zlecania wpłat cyklicznych, nie zapytamy o skan Twojego dokumentu tożsamości czy numer PESEL. Te dane nie są nam potrzebne, gdyż pieniądze zgromadzone w skarbonce ani przez jedną chwilę nie znajdą się na Twoim koncie. Skarbonki zawsze zasilają saldo zrzutki, do której zostały dodane, więc dobrze wiemy, kto dostanie zebrane środki. I Ty też wiesz o tym doskonale, bo zrzutka.pl nie pobiera żadnej prowizji ani dodatkowych opłat - wszystko, co zbierzesz, trafi bezpośrednio na saldo zrzutki WOŚP!

Jeśli masz już konto na zrzutka.pl, po prostu się zaloguj i przejdź do następnego kroku. 

2. Dodaj skarbonkę

Wejdź na zrzutkę 32. Finału WOŚP i kliknij zakładkę “Skarbonki” pod zdjęciem głównym, lub po prostu przewiń stronę w dół, aż zobaczysz sekcję “Skarbonki”. Następnie kliknij “Załóż skarbonkę”

Krótka animacja przedstawiająca przejście do sekcji "skarbonki" oraz kliknięcie przycisku "dodaj skarbonkę"

3. Spersonalizuj swoją skarbonkę

Po kliknięciu zobaczysz formularz, w którym możesz (ale nie musisz) edytować tytuł skarbonki, stworzyć własny opis, a nawet spersonalizować link! Będziesz mieć również możliwość ustawienia własnego podziękowania za wpłaty do skarbonki. To właśnie w podziękowaniu możesz przekazać wpłacającym kilka ciepłych słów lub miłą niespodziankę w postaci linku do niepublicznego materiału.


4. Zacznij zbierać! 

Udostępnij link do skarbonki na swoim profilu na Facebooku, Instagramie, X czy Tiktoku. Wyślij go znajomym i rodzinie korzystając z SMSów lub maili. Możesz również wygenerować kod QR prowadzący do skarbonki i wyjść z nim do ludzi! Umieść go na plakacie, ulotce lub na tablicy ogłoszeń w Twojej szkole i pozwól chętnym wygodnie wpłacać przy pomocy telefonu. Twoja wirtualna skarbonka może się znajdować dosłownie w kilku miejscach jednocześnie!

Animacja przedstawiająca generowanie kodu qr do skarbonki. Po prawej stronie, pod przyciskami "wpłać" i "udostępnij" znajduje się ikonka pozwalająca wygenerować kod qr skarbonki. Po jej kliknięciu możesz zdecydować, czy Twój kod ma prowadzić do skarbonki czy bezpośrednio do formularza wpłaty

Dlaczego warto wspierać WOŚP na zrzutka.pl?

Chcesz zrobić coś więcej niż pojedyncza wpłata? Wirtualna skarbonka to świetny pomysł na pierwszy krok! A jeśli dodatkowo cieszysz się w internecie dużymi zasięgami, może się okazać, że to dla Ciebie najlepsza forma zaangażowania. Jakie są zalety założenia skarbonki na zrzutka.pl?

  • To bardzo łatwe - aby założyć podstawową skarbonkę wystarczą dosłownie 3 kliknięcia.
  • Możesz zbierać także offline - dzięki kodom QR dotrzesz ze swoją skarbonką, gdzie tylko chcesz!
  • Możesz dać coś od siebie - szczególnie, jeśli tworzysz. Link do niepublicznej grafiki, filmu lub krótkiego nagrania z podziękowaniami na pewno zachęci Twoich obserwujących do wpłat, nawet jeśli charytatywność to nie do końca ich bajka. A może chcesz połączyć zbiórkę do skarbonki z transmisją live lub ciekawym wyzwaniem? Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!
  • Nie martwisz się o rozliczenia - bo wszystkie pieniądze trafiają bezpośrednio na saldo zrzutki WOŚPu. Nie musisz liczyć i przekazywać gotówki ani udowadniać, że pieniądze trafiły tam, gdzie powinny. Odpowiedzialność bierzemy na siebie!
  • Nie pobieramy prowizji - i to nie tylko od WOŚPu, czy w przypadku innych dużych akcji, ale w żadnym wypadku z żadnej zrzutki, skarbonki czy wpłaty nie zabieramy ani złotówki! Dlatego masz pewność, że nie poniesiesz żadnych, ukrytych kosztów. 
  • Do niczego się nie zobowiązujesz - nie masz obowiązku zebrania konkretnej kwoty, nikt Cię nie będzie oceniał. Każda złotówka, którą zbierzesz będzie wielkim sukcesem, ponieważ będzie niosła realną pomoc!
  • Dobrze się już znamy - zrzutka.pl istnieje już ponad 10 lat i w tym czasie, nie raz i nie dwa Twoja wpłata komuś pomogła, a być może to właśnie Tobie udzielono wsparcia. Dobrze więc wiesz, jak prosty w obsłudze i bezpieczny jest nasz portal. 
  • Współtworzysz WOŚP! Zakładając własną skarbonkę, stajesz się ambasadorem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wśród swoich najbliższych, nawet jeśli nie masz akurat ochoty wychodzić z domu.
  • Masz realny wkład i to bez względu na wynik Twojej skarbonki. Udało Ci się zebrać kilka tysięcy? Fantastycznie! Kilka stówek? Ekstra! Kilka dyszek? Też dobrze! A jeśli wpłaciła tylko Twoja mama… cóż, tej wpłaty by nie było, gdyby nie Twoja skarbonka ;)

Cieszymy się, że kolejny raz chcesz z nami pomagać! Każda złotówka wpłacona przez Ciebie czy zebrana do Twojej skarbonki wesprze cel 32. Finału WOŚP, czyli zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Kolejny raz zróbmy razem coś niesamowitego! Grajmy razem do końca świata i jeden dzień dłużej!

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze wpisy co dwa tygodnie na swojego maila!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka #RazemDlaUkrainy, która zebrała ponad 3 000 000zł, czy zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 0

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!