Sprawdź, co zyskasz z bramką płatności od zrzutka.pl

Napisano 5 lutego, 2024. Aktualizacja: 15 lutego, 2024.
Sprawdź, co zyskasz z bramką płatności od zrzutka.pl

Szukasz najtańszej bramki płatności? Mamy coś dla Ciebie. Sprawdź bramkę płatności bez działalności gospodarczej. Bez prowizji, zupełnie za darmo!

Bramki płatnicze cieszą się niesłabnącą popularnością. Choć są kojarzone głównie z e-commerce, coraz częściej można je spotkać na stronach organizacji pozarządowych, które starają się tą drogą pozyskać dodatkowe wpłaty. I nic dziwnego - są estetyczne, wygodne i łatwo dostępne z poziomu strony internetowej fundraisera. Ich niewidoczną na pierwszy rzut oka, acz kluczową zaletą jest również bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. To bezsprzecznie atrakcyjne rozwiązanie ma swoją cenę, która może przytłoczyć mały biznes lub organizację charytatywną. No chyba, że mówimy o darmowej alternatywie od zrzutka.pl.

Bramka płatności - co to jest? 

Bramka płatności jest usługą, która umożliwia przyjmowanie płatności online. Dzięki niej klient może wpłacać tak, jak lubi - blikiem, przelewem lub kartą płatniczą. Odbiorca płatności otrzymuje środki na konto powiązane z bramką. O bezpieczeństwo całego procesu dba operator płatności, który dokładnie szyfruje wszelkie wrażliwe dane. 

Choć opisany powyżej proces może wydawać się skomplikowany, przetwarzanie płatności przez bramkę trwa dosłownie kilka sekund, a sam proces wpłacania pieniędzy jest niezwykle intuicyjny. Klient musi tylko wybrać metodę płatności i zatwierdzić operację. 

W zrzutka.pl zainspirowaliśmy się bramką płatniczą i ulepszyliśmy ją, aby jej wygląd i funkcjonalności jak najlepiej odpowiadały na potrzeby fundraiserów. Niezależnie od tego, czy cenisz minimalizm jednego przycisku, czy może jednak wolisz pokazać swoją zbiórkę na stronie internetowej, nasz widget odpowie na Twoje potrzeby. Jego bezpieczeństwo w niczym nie ustępuje bramkom płatniczym. Pieniądze są przekazywane równie szybko i intuicyjnie. Tym, co nas różni, jest cena i dostępność, bowiem z widgetu może korzystać każdy, a jego koszt to 0 zł.

Bramka płatności dla fundraiserów

Do każdej zbiórki zorganizowanej na zrzutka.pl możesz za darmo wygenerować widget. Widget działa jak bramka płatnicza, a jego wygląd zaprojektowano z myślą o potrzebach organizatorów zbiórek internetowych. Możesz dostosować go do swoich potrzeb i umieścić na blogu, stronie internetowej, a nawet w informacji prasowej. Jak to zrobić? 

 1. Wejdź na zrzutkę, do której chcesz utworzyć bramkę płatności i kliknij “widget”Przycisk "widget" znajduje się pod przyciskiem "wpłać na zrzutkę", na prawo od galerii zdjęć

 2. Spersonalizuj swój widget - wybierz rozmiar, wygląd i zdecyduj, czy po kliknięciu pokieruje Wspierającego bezpośrednio do widoku wpłaty, czy może jednak na Twoją zrzutkę.Po kliknięciu "widget" wyświetli się okno z możliwością wyboru rozmiaru widgetu i kierowania do zrzutki lub do wpłaty. Generujący może zdecydować czy chce, żeby widget zawierał zdjęcie główne i cel zrzutki, czy ma to być tylko przycisk z napisem "pokaż zrzutkę" lub "wpłać" w zależności od przekierowania

 3. Skopiuj kod i umieść go na swojej stronie, blogu lub w artykule prasowym. 

Z naszym rozwiązaniem nie musisz się martwić o prowizję ani dodatkowe opłaty. Widget jest w 100% darmowy bez względu na to, w ilu miejscach go umieścisz. Zbierasz skuteczniej, bo po drodze nic nie tracisz!

Widget a bramka płatności - porównanie

Choć ich funkcjonalność jest bardzo podobna, te dwa rozwiązania różnią się między sobą szczegółami, które dla fundraisera mogą okazać się prawdziwym game changerem. 

Bramki płatności - opłaty

Niemal wszystkie dostępne na polskim rynku bramki płatności pobierają określony procent prowizji od wpłat. Czasem do prowizji jest doliczana również stała opłata w wysokości kilkudziesięciu groszy od każdej transakcji. Gdyby tego było mało, samo wdrożenie bramki płatności wiąże się z dodatkowym kosztem, gdyż część operatorów płatności pobiera od nowych klientów opłatę rejestracyjną.

Jeśli chcesz uniknąć powyższych kosztów, wypróbuj widget od zrzutka.pl. Nasza usługa jest w 100% darmowa - nie pobieramy żadnej prowizji, nie ma również opłaty rejestracyjnej. Możesz zacząć korzystać z widgetu w każdej chwili, a jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, z łatwością z niego zrezygnujesz. Wybierając widget do niczego się nie zobowiązujesz - Ty decydujesz, czy i jak długo będzie widoczny na Twojej stronie internetowej.

Dostępność bramek płatności

Klasyczne bramki płatności są intuicyjne i dostępne zarówno dla wpłacających jak i dla przyjmujących wpłaty. Jednak z perspektywy osób, które chcą pomóc poprzez udostępnienie bramki na swojej stronie lub w artykule, sprawa wygląda zupełnie inaczej. Usługa projektowana z myślą o e-commerce nie jest dostosowana do tej potrzeby, gdyż jest ona w tej branży rzadkością. Ale gdy rozmawiamy o usłudze projektowanej z myślą o fundraisingu, sprawa wygląda zupełnie inaczej.

Zrzut ekranu widgetu zrzutki "leczenie chorego brata" umieszczonego w artykule na portalu Oława24

Aby umieścić na swojej stronie widget trwającej zrzutki, nie musisz nawet mieć konta na zrzutka.pl. Ta usługa jest dostępna dla wszystkich, którzy chcą pomóc. Odpowiedni kod HTML jest generowany na stronie w momencie dobierania parametrów widgetu. Ta łatwość sprawia, że z widgetu chętnie korzystają dziennikarze i blogerzy. Nasze widgety pojawiają się m.in. w artykule o rodzinie z Wojnarowej, w historii młodego żużlowca opisanej na łamach Sportowych Faktów, czy w apelu o pomoc dla braci z Oławy. Ich autorzy w łatwy i estetyczny sposób mogą przekierować czytelników na zrzutkę, o której piszą. I nie muszą się martwić, że obciążą Organizatora dodatkowym kosztem!

Bramka płatności bez zarejestrowanej działalności

Wielu operatorów płatności współpracuje wyłącznie z klientami prowadzącymi zarejestrowaną działalność. A ci, którzy są otwarci na współpracę również z osobami fizycznymi, proponują im inne warunki, wyższą prowizję lub okrojone funkcjonalności. 

Jeśli jest to dla Ciebie przeszkoda, zacznij swoją przygodę z płatnościami online od naszego widgetu! Widget można wygenerować do każdej zbiórki prowadzonej na zrzutka.pl. Niezależnie od tego, czy organizuje ją osoba fizyczna czy prawna, działa on dokładnie tak samo i zawsze jest darmowy.

Z naszego widgetu korzystają już Fundacja Agandi, Stowarzyszenie Satori, Radio Rebeliant a nawet Magazyn Kontynenty. Ty też zbieraj tak jak lubisz i nie martw się dodatkowe koszty! 

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze wpisy co dwa tygodnie na swojego maila!

To może Cię zainteresować: Natychmiastowe WYPŁATY na karty Visa i Mastercard już dostępne na zrzutka.pl!; Używanie logo zrzutka.pl - jak to robić i właściwie po co?; Organizuj licytacje na zrzutka.pl - przewodnik dla organizatorów zrzutek i fundatorów licytacji.


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka #RazemDlaUkrainy, która zebrała ponad 3 000 000zł, czy zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 4

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • VC
  Vera Chekan

  Read For Help With Lost Crypto Reach out Lost Recovery Masters

  I must give special thanks to Lost Recovery Masters, Specialized hackers in Cryptocurrency Recovery and lost Bitcoin wallet tracing, My wife and I happened to be scammed by an online scammer who claimed to be professional and knowledgeable in the field of investments. My wife and I had agreed to invest our savings pounds worth $623,400 in the form of Crypto. This scammer persuaded us to invest in an online platform called Cryptos-seed .com.' 'I was persuaded to deposit the funds to a platform that would generate us much profits on a daily basis. The profits generated significantly, but on asking about my withdrawal of the funds ,the swindler provided multiple excuses and was asking me to invest more funds. On search on how to recover The lost funds I came through Lost Recovery Masters who were able to recover a significant portion of the lost funds. Contact them through:
  Whatsapp: +44(7537)-(105921)
  Email ([email protected])
  Website: https://lostrecoverymasters.com/

 •  
  Bsport

  Great!

 •  
  Uncodemy

  I enjoyed learning from it