Promowanie zrzutki na przykładach

Napisano 3 sierpnia, 2015. Aktualizacja: 8 grudnia, 2023.
Promowanie zrzutki na przykładach

Promowanie zrzutki jest wbrew pozorom bardzo proste i pozwala na dotarcie do ogromnej ilości osób. Wystarczy kreatywność i pomysł. Postanowiliśmy zebrać przykłady na podstawie organizatorów zrzutek, którzy poradzili sobie z tym tematem wzorowo.

1. Artykuł w gazecie
Inne przykłady:

2. Artykuł w platformach/serwisach internetowychInne przykłady:


3. RadioInne przykłady:

4. TelewizjaInne przykłady:

5. Youtube


Inne przykłady:


6. Blog


Inne przykłady:7. Portale społecznościowe

To tutaj rozszerza się “pajęcza sieć” znajomych - Twoi znajomi, znajomi Twoich znajomych itd. Udostępnienia zrzutki przez znane osoby przynoszą bardzo pozytywne skutki (te osoby mają ogromną ilość fanów, którzy z chęcią przyłączają się do akcji).

Inne przykłady:

8. Wykorzystanie widgetu

W  celu szybkiego przekierowania na stronę zrzutki oraz stałego podglądu uzbieranych środków, można skorzystać z opcji widget. Zobaczcie jak został umieszczony na stronie poniżej.
Pozostaje również wiele innych możliwości reklamowania swojej zrzutki, np. czynny udział na forach internetowych, poprzez informowanie o istniejącej zrzutce, zwłaszcza na tych, które są powiązane tematycznie ze zrzutką. Przy promowaniu pamiętajmy przede wszystkim o zachowaniu kultury i życzliwości w stosunku do pomagających w rozpowszechnieniu informacji, jak i w stosunku do odbiorców :)

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach promowania zrzutki? Sprawdź: 20 sposobów na wypromowanie swojej zrzutki, Reklama na facebooku - jak ją skonfigurować, aby zbiórka osiągnęła sukces?, Reklama na Facebooku - czy to działa?, Jak uruchomić analitykę w Google Analytics oraz skonfigurować skuteczną kampanię w Google Ads dla Twojej zrzutki?

Facebook Twitter


Komentarze 109

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.