Promowanie zrzutki na przykładach

Napisano 3 sierpnia, 2015
Promowanie zrzutki na przykładach

Promowanie zrzutki jest wbrew pozorom bardzo proste i pozwala na dotarcie do ogromnej ilości osób. Wystarczy kreatywność i pomysł. Postanowiliśmy zebrać przykłady na podstawie organizatorów zrzutek, którzy poradzili sobie z tym tematem wzorowo.

1. Artykuł w gazecieInne przykłady:

2. Artykuł w platformach/serwisach internetowych


Inne przykłady:


3. Radio


Inne przykłady:

4. TelewizjaInne przykłady:

5. Youtube


Inne przykłady:


6. Blog
7. Portale społecznościowe


To tutaj rozszerza się “pajęcza sieć” znajomych - Twoi znajomi, znajomi Twoich znajomych itd. Udostępnienia zrzutki przez znane osoby przynoszą bardzo pozytywne skutki (te osoby mają ogromną ilość fanów, którzy z chęcią przyłączają się do akcji).
KOCHANI. Niedawno pisaliśmy tu o Kubie, który potrzebuje pomocy. Pojechaliśmy do Kuby - oto on. Młody człowiek, który...

Posted by Paranienormalni Profil Oficjalny on Monday, June 29, 2015


Inne przykłady:

8. Wykorzystanie widgetu


W  celu szybkiego przekierowania na stronę zrzutki oraz stałego podglądu uzbieranych środków, można skorzystać z opcji widget. Zobaczcie jak został umieszczony na stronie poniżej.
Pozostaje również wiele innych możliwości reklamowania swojej zrzutki, np. czynny udział na forach internetowych, poprzez informowanie o istniejącej zrzutce, zwłaszcza na tych, które są powiązane tematycznie ze zrzutką. Przy promowaniu pamiętajmy przede wszystkim o zachowaniu kultury i życzliwości w stosunku do pomagających w rozpowszechnieniu informacji, jak i w stosunku do odbiorców :)

Facebook Twitter


Komentarze 75

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.