Stwórz swój własny link do promocji zrzutki i sprawdzaj na bieżąco statystyki!

Napisano 15 stycznia, 2016 przez Izabela

Dzięki stworzeniu własnego linku śledzącego do zrzutki, możesz stale kontrolować efekty jakie przynosi Twój wkład w jej promocję. To nie tylko bardzo proste, ale również satysfakcjonujące, gdy możesz pochwalić się ile dzięki Tobie udało się zebrać :) 

Jak to działa?


Po kliknięciu przycisku “Stwórz link”, który znajduje się pod głównym zdjęciem zrzutki, otworzy się okno, w którym wystarczy wpisać końcówkę adresu (dowolnie wybrany tekst, którym może być na przykład Twoje imię) lub wygenerować go losowo klikając przycisk “losowy”.

Po kliknięciu “Zapisz”, Twój link (np. zrzutka.pl/z/kasia) będzie gotowy do promocji i mierzenia interakcji, które wygeneruje. 
W celu sprawdzenia statystyk swojego adresu, dodaj na końcu znak “+” (np. zrzutka.pl/z/kasia+).


A jak to wygląda w praktyce?


Do udziału w zrzutce na 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprosiliśmy kwejk.pl. Dzięki stworzeniu adresu śledzącego dla kwejk.pl, na bieżąco śledziliśmy wpłaty od jego użytkowników (stworzony adres śledzący do zrzutki czyli https://zrzutka.pl/z/kwejk został umieszczony na stronie portalu). Poniżej przedstawiamy statystyki, które są również dostępne na stronie statystyk czyli na stronie adresu śledzącego z dodanym '+' (https://zrzutka.pl/z/kwejk+): Przygotowane przez kwejk.pl podziękowania dla użytkowników, którzy zrzucili się na 24. Finał WOŚP na zrzutka.pl/wosp:
Zachęćcie znajomych do szerzenia informacji o Waszej zrzutce i stwórzcie dla nich link śledzący by byli bieżąco z efektami swoich działań. Oprócz znajomych do akcji promowania zrzutki możecie też zaprosić na przykład celebrytów, którzy udostępnią wygenerowany przez Was specjalnie dla nich śledzący interakcje adres do zrzutki. Dla każdej osoby możecie stworzyć osobny adres śledzący np. zrzutka.pl/z/michal, zrzutka.pl/z/kasia itp., a statystyki wejść i wpłat dla tych adresów będą dostępne odpowiednio na adresach z dodanym na końcu '+' (czyli na zrzutka.pl/z/michal+, zrzutka.pl/z/kasia+ itp.). Dzięki temu osoby zaangażowane w promocję Waszej zrzutki będą mogły dokładnie obserwować swój wkład we wzrost ilości wejść na Waszą zrzutkę oraz we wzrost ilości środków zebranych na koncie Waszej zrzutki :)


Aby dodać komentarz lub

Tomasz Waluś

Wesprzyjcie i mnie ,proszę....

ŁH

Zerknijcie proszę i do mnie ;-)

Michał Kolasa

https://zrzutka.pl/dla-michala-na-rehabilitacje-oraz-leczenie

exister

https://m.facebook.com/adolfina.chylinska

AP

Anna Piotrowska

Proszę o pomoc. Będę samotną mamą. https://zrzutka.pl/ae5nga

DS

Przeczytaj, może będziesz mógł pomóc https://zrzutka.pl/7ctbvr

BB

Witam serdecznie co tu duzo pisac ehhh zbieram pieniążki na pomnik który bardzo bym chciala postawic mojej mamie mocno w to wieze ze znajda sie ludzie którzy pomogą mi zrealizowac w tej chwili najwieksze dla mnie marzenie..........

MG

Zbieram też na komunijny prezent zrzutka.pl/yv54hd

MG

Potrzebujemy pomocy dla kotki zrzutka.pl/ajgt23

Piotr Budziński

Chciałbym lepiej wypromować moją zrzutke jak ktoś kto się ttroche lepiej na tym zna i znajdzie chwile będe wdziecnny

Aleksandra Jóźwik

https://zrzutka.pl/z/5pa7a Proszę pomóżcie:(

Teresa Śliwa

Witam wszystkich! Jestem wdowa od 30-tu lat. Moje dzieci sie juz wyprowadzily jak sie to mowi na swoje. Wiec wzielam sobie psiaka ze schroniska w Starym Saczu. Misiek jest kapitalnym towarzyszem zycia, ufny ,przyjazny, oddany i poprostu jest, Nie jestem tak strasznie samotna. Niestety piesek ma zacm.. rozwińe a operacja kosztuje 3 000 zł, ja nie jestem w stanie zaplacic takiej kwoty z mojej renty. Dlatego pomyslalam ze moze ktos mi pomoze uratowac wzrok mojemu przyjacielowi i kompanowi w zyciu. Prosze pomozcie zeby moj towarzysz odzyskol wzrok. Pozdrawiam z calego serca!

Piotr Budziński

Pomórzcie mi jak mam dotrzeć do większej ilości osób aby widziały na co zbieram

Michał Kolasa

https://zrzutka.pl/dla-michala-na-rehabilitacje-oraz-leczenie Witam bardzo proszę o jakąkolwiek wpłatę każdy grosik się liczy bardzo wszystkim dziękuje za wsparcie.

MS

Witam! Zapraszam do mojej zrzutki, nie tak ważna jak niektóre, nie ratuje życia, tylko spełnia marzenia :) https://zrzutka.pl/z/zbieram-na-slub

D

Dom

https://zrzutka.pl/z/tuning moje marzenie

T

https://zrzutka.pl/z/seba

Katarzyna Wąsowska

Zapraszam do mojej zrzutki. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1850350515006607&id=100000950280144

Katarzyna Skowrońska

Witajcie ludzie wielkiego serca. Proszę o pomoc dla niepełnosprawnej Córki która walczy by móc stanąć na własnych nóżkach i iść wreszcie spełniać swoje pragnienia...

Tomasz Pawlak

Leczenie boreliozy https://pomagam.pl/cx7cpnky przez @pomagam.Bardzo proszę o wsparcie

DF

https://zrzutka.pl/z/czystystart

Lidia Pawlak

Bardzo proszę o pomoc,stracić dom to najgorsze co może spotkać rodzinę .w pięcioosobowej rodzinie są cztery niepełnosprawne,matka i troje dzieci.bardzo proszę o pomoc. https://zrzutka.pl/j9r4w3

KS

Zapraszam do mojej zrzutki :) https://zrzutka.pl/e9ru6p

AK

Chcę pomóc Iwonie zebrać trochę pieniędzy aby mogła miec swój dach nad głową. Iwona urodziła się z dzieciecym porażeniem mozgowym. Porusza się o dwóch kulach. Dziewczyna uczy się żeby miec dach nad głową. Rodzice nie żyją i opiekunowie dziadkowie też. Iwona ma malutkie lokum ale nie ma tam podłóg a.. rozwińni ścian. Pomóżmy jej bo jak skończy się rok szkolny nie będzie miała gdzie mieszkać.

JK

Moje dzieci są dla mnie wszystkim , spłacam kredyt za mieszkanie do kapitalnego remontu a zarabiam 2,000. Rata kredytu to echhh 650 zł , więc ....wakacje to marzenia biorąc pod uwagę inne opłaty i życie . Może dam radę spełnić ich marzenia ....

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.