Stwórz swój własny link do promocji zrzutki i sprawdzaj na bieżąco statystyki!

Napisano 15 stycznia, 2016 przez Izabela

Dzięki stworzeniu własnego linku śledzącego do zrzutki, możesz stale kontrolować efekty jakie przynosi Twój wkład w jej promocję. To nie tylko bardzo proste, ale również satysfakcjonujące, gdy możesz pochwalić się ile dzięki Tobie udało się zebrać :) 

Jak to działa?


Po kliknięciu przycisku “Stwórz link”, który znajduje się pod głównym zdjęciem zrzutki, otworzy się okno, w którym wystarczy wpisać końcówkę adresu (dowolnie wybrany tekst, którym może być na przykład Twoje imię) lub wygenerować go losowo klikając przycisk “losowy”.

Po kliknięciu “Zapisz”, Twój link (np. zrzutka.pl/z/kasia) będzie gotowy do promocji i mierzenia interakcji, które wygeneruje. 
W celu sprawdzenia statystyk swojego adresu, dodaj na końcu znak “+” (np. zrzutka.pl/z/kasia+).


A jak to wygląda w praktyce?


Do udziału w zrzutce na 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprosiliśmy kwejk.pl. Dzięki stworzeniu adresu śledzącego dla kwejk.pl, na bieżąco śledziliśmy wpłaty od jego użytkowników (stworzony adres śledzący do zrzutki czyli https://zrzutka.pl/z/kwejk został umieszczony na stronie portalu). Poniżej przedstawiamy statystyki, które są również dostępne na stronie statystyk czyli na stronie adresu śledzącego z dodanym '+' (https://zrzutka.pl/z/kwejk+): Przygotowane przez kwejk.pl podziękowania dla użytkowników, którzy zrzucili się na 24. Finał WOŚP na zrzutka.pl/wosp:
Zachęćcie znajomych do szerzenia informacji o Waszej zrzutce i stwórzcie dla nich link śledzący by byli bieżąco z efektami swoich działań. Oprócz znajomych do akcji promowania zrzutki możecie też zaprosić na przykład celebrytów, którzy udostępnią wygenerowany przez Was specjalnie dla nich śledzący interakcje adres do zrzutki. Dla każdej osoby możecie stworzyć osobny adres śledzący np. zrzutka.pl/z/michal, zrzutka.pl/z/kasia itp., a statystyki wejść i wpłat dla tych adresów będą dostępne odpowiednio na adresach z dodanym na końcu '+' (czyli na zrzutka.pl/z/michal+, zrzutka.pl/z/kasia+ itp.). Dzięki temu osoby zaangażowane w promocję Waszej zrzutki będą mogły dokładnie obserwować swój wkład we wzrost ilości wejść na Waszą zrzutkę oraz we wzrost ilości środków zebranych na koncie Waszej zrzutki :)


Aby dodać komentarz lub


Justyna Kuczko

11.07.2017 20:14

Moje dzieci są dla mnie wszystkim , spłacam kredyt za mieszkanie do kapitalnego remontu a zarabiam 2,000. Rata kredytu to echhh 650 zł , więc ....wakacje to marzenia biorąc pod uwagę inne opłaty i życie . Może dam radę spełnić ich marzenia ....


Anna Kurzyna

31.08.2017 8:09

Chcę pomóc Iwonie zebrać trochę pieniędzy aby mogła miec swój dach nad głową. Iwona urodziła się z dzieciecym porażeniem mozgowym. Porusza się o dwóch kulach. Dziewczyna uczy się żeby miec dach nad głową. Rodzice nie żyją i opiekunowie dziadkowie też. Iwona ma malutkie lokum al.. rozwińe nie ma tam podłóg ani ścian. Pomóżmy jej bo jak skończy się rok szkolny nie będzie miała gdzie mieszkać.


Karolina Stępnik

07.11.2017 15:40

Zapraszam do mojej zrzutki :) https://zrzutka.pl/e9ru6p


Lidia Pawlak

15.11.2017 10:57

Bardzo proszę o pomoc,stracić dom to najgorsze co może spotkać rodzinę .w pięcioosobowej rodzinie są cztery niepełnosprawne,matka i troje dzieci.bardzo proszę o pomoc. https://zrzutka.pl/j9r4w3


Daniel Fornalczyk

08.01.2018 16:20

https://zrzutka.pl/z/czystystart


Tomasz Pawlak

19.01.2018 22:21

Leczenie boreliozy https://pomagam.pl/cx7cpnky przez @pomagam.Bardzo proszę o wsparcie