Wróć do bloga

"Na Żuka dla pana Włodka" - ponad 80 000 zł zebrane zamiast planowanych 3 000 zł?!

Napisano 10 lipca, 2018
"Na Żuka dla pana Włodka" - ponad 80 000 zł zebrane zamiast planowanych 3 000 zł?!

Pani Kasia założyła zrzutkę (https://zrzutka.pl/g5b83n) dla Pana Włodzimierza licząc na to, że uda jej się uzbierać kwotę 3 000 zł. W ciągu kilku dni zebrało się 80 000 zł, czyli ponad 25 razy więcej! Jak to możliwe!?

Zrzutka dla Pana Włodzimierza ruszyła, gdy Pani Kasia opublikowała post na swoim Facebooku - po publikacji posta (zobacz post) ruszyła lawina udostępnień i artykułów. W szybkim czasie udało się uzbierać 25-krotność celu! 

Zrzutka dla Pana Włodzimierza nie jest wyjątkiem! Do tej pory ponad 330 tys. osób zebrało już łącznie ponad 148 000 000 zł na zrzutka.pl na różne, dowolne cele - zobacz zrzutko-mania

Na co można zbierać? Na wszystko, co zgodne z prawem! 

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie zrzutki, to możesz to zrobić tutaj https://zrzutka.pl/szukaj/ - w naszej wyszukiwarce nie znajdziesz jednak zrzutek, dla których organizator wyłączył możliwość wyszukania. 

Poniżej znajdziesz wybrane przez nas, przykładowe zrzutki z różnych kategorii:

1. Zrzutki prywatne np. na prezenty urodzinowe:

zrzutka prezent

Zrzutka.pl to rozwiązanie, które pozwala grupie znajomych na prosty, wspólny zakup jednego dużego prezentu (zamiast wielu, często niepotrzebnych, drobnych prezentów). Zrzutki na prezenty urodzinowe zwykle zbierają między 1 000 zł a 3 000 zł i często są to np. bilety na lot i wymarzone wakacje dla solenizanta/jubilata (taką zrzutkę zorganizował np. Aleksander). Zrzutka.pl pozwoliła na realizację tysięcy urodzinowych marzeń!

2. Zrzutki na realizację marzeń:

zrzutka taneczne

Dzięki zrzutka.pl tysiące osób zrealizowało swoje marzenia! Zamieszczony wyżej widok zrzutki na wyjazd na studia taneczne w Londynie, to tylko przykład. Zrzutki na udział w biegach, ultramaratonach, na zakup wymarzonego sprzętu (np. fotograficznego) i na realizację innych marzeń codziennie zbierają środki na zrzutka.pl! Masz marzenia? Zacznij je realizować z pomocą zrzutka.pl!

3. Zrzutki na realizację projektów:

tatromaniak

Zrzutka.pl to także wiele udanych zbiórek typowo crowdfundingowych, w których społeczność zrzuciła się na realizację konkretnego projektu. Przykładem może być stworzenie portalu http://tatromaniak.pl/. Jeśli masz pomysł i po głowie chodzi Ci ciekawy projekt, ale brakuje pieniędzy - skorzystaj ze zrzutka.pl.

4. Zrzutki mające na celu pomoc - zrzutki charytatywne:

Zrzutki charytatywne pokazują, że Polacy potrafią i chcą pomagać! Wspomniana wyżej zrzutka na żuka dla pana Włodka zebrała 2 758% celu, czyli ponad 80 000 zł (zamiast zakładanych 3 000 zł). Jeśli potrzebujesz pomocy lub jeśli pomocy potrzebuje ktoś z Twojego otoczenia, to zrzutka.pl może okazać się bardzo pomocnym narzędziem, dzięki któremu potrzebna pomoc się znajdzie!

Wymienione wyżej kategorie, to tylko przykłady. Ty też chcesz zorganizować zrzutkę na dowolny cel i dołączyć do ponad 250 tys. osób, które zebrały ponad 100 mln zł na naszej platformie? Nie wahaj się - nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play - zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie.

Duża popularność naszego narzędzia do zbiórek wynika z jego niezawodności oraz z faktu, że można nas używać w 100% za darmo (brak prowizji od wpłat i wypłat), a do tego zrzutkę można zorganizować na zupełnie dowolny (w tym prywatny - np. prezent urodzinowy) cel. Średnio co 30 sekund ktoś wspiera zrzutkę na zrzutka.pl!

zrzutka.pl za darmo

Zrzutkę założysz błyskawicznie na naszej stronie internetowej (http://zrzutka.pl) lub w aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store. Sprawdź - założenie zrzutki jest bardzo proste i zajmuje 1 minutę.

PS raczej nie proś przypadkowych ludzi o sfinansowanie nowego iPhone'a, to może się nie udać ;) Jednak gdy masz urodziny i poprosisz o to samo znajomych - sukces gwarantowany. 

Facebook Twitter


Komentarze 77

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • AM
  Amanda Mazur

  https://zrzutka.pl/sebmmt Zbiórka na rehabilitację 23 letniego brata po udarze. Proszę o pomoc :)

 • ES
  Ewa Sieradzka

  https://zrzutka.pl/rehabilitacja-masaze-zaopatrzenie-w-srodki-pomocnicze

 • ŁW
  Łukasz Witkowski

  A to ja też dodam swoją zrzutkę, wpłaty prosze nie większe niz 1-2 zł https://zrzutka.pl/txfykg chce miec duzo wpłacających

 • MK
  Mateusz Kuźmin

  Proszę o pomoc w wyjściu na prostą. https://zrzutka.pl/84yjj8 z góry dziękuję dobrym Ludziom

 •  
  Violetta Cieśla

  Zbieramy na operację łapy dla kota, którego znaleźliśmy podczas urlopu w Bieszczadach. Prosimy o wsparcie: https://zrzutka.pl/z/ryszard

 •  
  Adrian Drabot

  dla dzieci by miały gdzie się bawić po szkole https://zrzutka.pl/vx6b5g

 • MW
  Marzena Włodek

  https://www.facebook.com/groups/996888527317690/permalink/1004456889894187/

 • AD
  Adrian Doroszkiewicz

  https://zrzutka.pl/tzcxhk A ja zbieram na wakacje z narzeczoną

 • RJ
  Rafał Jarosiński

  Jestem Ojcem samotnie wychowujący syna potrzebuje na remont mieszkania zrzutka.pl/6as3gm z góry dziękuje

 • KK
  Kamil Kowalsky

  pomozcie https://zrzutka.pl/2fjfyw

 • ŁD
  Łukasz Dziubany

  Dzień dobry, proszę o pomoc =) https://zrzutka.pl/hgg6ga

 •  
  Ewa Nieczyperowicz

  Witam serdecznie. Proszę o pomoc. Liczy się każda złotówka. Zbieram na rower elektryczny, ponieważ jazda na standardowym sprawia mi trudność. Powód, ból w kolanach, i biodrach.

 • SN
  Sebastian Norkowski

  Cześć, będę wdzięczny za każdy grosz https://zrzutka.pl/gs357v

 • AJ
  Aleksandra Jursza

  Jeśli lubisz opowiadania fantasy, to w zamian za wsparcie je dostaniesz: https://zrzutka.pl/2rxbka

 •  
  Monika Szendzielorz

  Kończy nam się czas, a pienądze potrzebne na już. Pomożecie? https://zrzutka.pl/fgfem7

 •  
  Małgorzata Bednarz

  W imieniu dziewczynek proszę o wsparcie i udostępnienie zrzutki. Dziewczynki - akrobatki trenujące w Łańcucie w UKS Akrobata zbierają fundusze aby móc wyjechać na zawody do Portugalii. https://zrzutka.pl/wyjazd-na-miedzynarodowy-turniej-w-akrobatyce-do-portugalii

 •  
  Andrzej Andrzejewski

  https://zrzutka.pl/jedyne-w-swoim-rodzaju-wakacje

 •  
  Bartosz Maciejewski

  https://zrzutka.pl/p9ucpz Proszę o pomoc w realizacji marzenia

 • MS
  Marcin Sitarek

  Proszę o pomoc :( https://zrzutka.pl/zbiorka-na-chorego-psa-rasy-husky

 • AW
  Adam Wojciechowski

  https://zrzutka.pl/konto/zrzutki/moje prosze o pomoc

 •  
  Kamil Lewandowski

  PROSZE O ZAINTERESOWANIE ZBIÓRKĄ PIENIĘDZY. Pomóż Mi Zebrać Pieniądze Na Dokończenie Zbierania Kolejnych Numerów Z Częściami Do Zbudowania modelu Poloneza 1500 w skali 1:8. Chcę go złożyć w hołdzie polskiej motoryzacji. To moja wielka pasja i radość. Nic nie stoi na przeszkodzie Byś i Ty miał udział w sukcesie tego projektu. Serdecznie Zapraszam!! Dziękuję Bardzo Serdecznie! Link do mojej zbiórki to: https://zrzutka.pl/g9rfa8 Jeszcze Raz Najmocniej Wszystkim Dziękuję!!!! :-)

 • EN
  Emil Nowakowski

  Witam państwa ,przepraszam za to ogłoszenie ja tylko z zapytaniem, czy znalazłby się ktoś, kto by chciał pomóc, pewnej osobie dałem takie ogłoszenie na zrzutka i co z tego ,moje zdanie ten co ma ten portal zrzutka to niezłe kokosy zbija kogo opchodzi dzis los chorego kto sie tym przejmuje ,polska kraj katolicki do koscioła chodza ludzie po co na pokaz ,bo inni chodza gdzie wasze serce pytam dałem tu z prozba dla pana adama 52l, który znajduje sie w bardzo krytycznej sytuacji ,od 8 roku życia CHORUJĘ mam niedowład lewej nogi porusza się tylko i wyłącznie o kulach przeszedł rozległy zawał serca z zatrzymaniem krążenia ,obecnie moja sytuacja jest bardzo zła trudna ma tylko 320zł miesięcznie z OPS jego największe potrzeby to leki czasami nie stać go na kupno żywności jest ciepło a on jest zmuszony chodzić w zimowych butach grubym swetrze ,mieszka w budynku socjalnym nie ma nawet telewizora dla niego to marzenie mieć telewizor ,bardzo proszę kogoś może ma ktoś niepotrzebna letnia odzież może być zniszczona nieraz wyrzucamy dobra odzież ,a są ludzie, którzy by chętnie nosili ,nieraz my ludzie zdrowi nie zdajemy sobie sprawy ile taki inwalida musi przejść ,bywają dni ze pan Adam kładzie się spać głodny mieszka w budynku socjalnym wszystko na prąd braku dochodów odcięli mu prąd ,ani gazu jeśli masz serce to pomórzmy mu wspólnie ,,przepraszam, jeśli kogoś uraziłem ,ale zal. mi tego człowieka czy musi tak cierpieć ,niech wam bóg bogosławi ,i uchroni od takiego losu jak ten pan adam przechodzi darek.

 •  
  Beata Lipczak

  prosze o pomoc dla piotra na leki i opatrunki zrzutka iest udostepniona w kategori chartatywnie

 • DA
  Damian Adamczyk

  https://zrzutka.pl/zcny4u prosze pomóżcie ciężko a szkoda mi piesków.

 • TG
  Tomasz Gołąbek

  Prosze o pomoc

 •  
  Róża Murszewska

  Witajcie zbieram pieniążki na moje hobby może wydawać się ta zrzutka śmieszna , ale dla mnie to moje hobby najlepsze na świecie. Każda złotówka jest cenna. Dziękuje i pozdrawiam https://zrzutka.pl/kolowrotek-dam-quick-6-sls-7000-fd-znawbb

 • AT
  Anna Tołoczko

  Zbieramy pieniądze na leczenie i rehabilitację naszej gwiazdeczki. Proszę pomóżcie ❤ https://zrzutka.pl/zbieram-na-rehabilitacje-i-leczenie-mojej-corki-yfmt3a

 • KT
  Krzysztof Trzonkowski

  Prosimy o pomoc. każdy rodzaj pomocy jest dla nas bardzo ważny. https://zrzutka.pl/gd4a5x

 •  
  Beata Holcgreber

  Proszę o pomoc ,zbieram na rehabilitację https://zrzutka.pl/ps6xd8

 • JP
  Jolanta Pala

  Proszę o pomoc dla chorej babci i całej rodziny. https://zrzutka.pl/r2j9ww

 • MW
  Milena Wesołowska

  https://zrzutka.pl/pomoc-w-zmniejszeniu-bolu-27-letniemu-lukaszowi

 •  
  Przemysław Kopras

  Ratujmy Historię Polskiej motoryzacji: https://zrzutka.pl/z/ratujmy-historie-polskiej-motoryzacji

 •  
  Dawid Alcer

  https://zrzutka.pl/v39ytn Proszę o pomoc

 • AK
  Agata Kościńska

  https://zrzutka.pl/e78zvh Ich dom strawil pożar i zalała woda. Liczy się każda złotówka.

 •  
  Łukasz Kaliński

  https://zrzutka.pl/zf98st Bardzo proszę o pomoc, przyjaciółka będzie wdzięczna, naprawdę ważna sprawa.

 • MW
  Milena Wesołowska

  Proszę o pomoc, każda pomoc jest bardzo ważna. Z góry Wszystkim dziękuję. https://zrzutka.pl/pomoc-w-zmniejszeniu-bolu-27-letniemu-lukaszowi

 •  
  Grzegorz Mierzwiński

  Kochani błagam o kazda zlotowke na leczenie mojego synka https://zrzutka.pl/wbvy2v Dobro powraca a pomaganie nie boli..

 •  
  Przemysław Dąbrowski

  Dziękuję serdecznie za pomoc w dążeniu do realizacji mojego marzenia :) 3gjeh3

 •  
  Aleksandra Jóźwik

  https://zrzutka.pl/euc9j7 :) wiem iż może być dla Was inne, ale każdy wkoncu chce spełnić swoje marzenia, jeden chce samotol inny rolki a ja chciałabym tylko i aż to. I nie oceniajcie proszę nie znając sytuacji. :(

 •  
  Adrian Płuciennik

  Bardzo proszę o przeczytanie postu i o pomoc https://zrzutka.pl/z/2F7Zfr

 • W
  W!m3k

  Zbiórka na życie . Proszę o wsparcie. Dziękuje https://zrzutka.pl/n943wj

 • MW
  Maciej Wiśniewski

  Rusza zbiórka na kalendarz promujący kocią adopcję. Prosimy o wsparcie www.facebook.com/148017192648040/posts/340189380097486/

 • UT
  Urszula Tomaszewska

  https://zrzutka.pl/xvnnw9 proszę o wsparcie zbieram na żywność na święta

 • MP
  Marlena Pszczółkowska

  https://zrzutka.pl/89zcza

 • AD
  Anna Dondajewska

  https://zrzutka.pl/cp524e proszę o pomoc dla rodziców

 • SW
  Sandra Waw

  https://zrzutka.pl/9bm28s

 • AS
  Adam Staromłyński

  https://zrzutka.pl/hk95sc liczy się każda złotówka z góry dziękuje

 •  
  Michał Stodulski

  Ogromny fan PlayStation poluje na czarny piątek. Nawet 10 gr poratuje Pomożecie? :) https://zrzutka.pl/j447cy

 •  
  Damian Senkowski

  Proszę pomóżcie mi walce z nieuleczalną chorobą i podajcie dalej linka, liczy się każda złotówka. Z góry Dziękuje. https://zrzutka.pl/pomoz-mi-w-wieloletniej-walce-z-nieuleczalna-choroba-e8cder

 • PJ
  Paulina Jurczyk

  Zapraszam do wsparcia mojej zbiórki! Niestety nie jestem w stanie nawet wykupić wypromowania akcji. Dziękuję za każdą złotówkę :) https://zrzutka.pl/x6fmmr

 •  
  Aleksandra Tomaszewska

  Nie lubię prosić, ale dzieki Wam moje marzenie urodzinowe moze sie spelnic. Jesli chcecie sie dowiedziec wiecej o mojej zrzutce zapraszam serdecznie. Wierze, ze dzieki Wam moze sie udac. Samo udostepnienie jesli nie mozecie pomoc finansowo, rowniez bedzie ogromnym wspraciem! Dziekuje! https://zrzutka.pl/m47vpv

 • PT
  Paweł Team

  Prosze o pomoc mała kwota. https://zrzutka.pl/pu2nvm

 •  
  Anna Kida

  https://zrzutka.pl/z/proszeopomoccd Zapraszam :)

 • DG
  Dominika Galasińska

  https://zrzutka.pl/remont-kuchni-s33f5a serdecznie dziękuję za pomoc

 •  
  Maciej

  https://zrzutka.pl/kchhb5 Każda zł przybliża do obranego celu.

 •  
  Maciej

  https://zrzutka.pl/kjkams

 • RR
  Rafał Rafał

  https://zrzutka.pl/8xhm2x

 •  
  Bartek Kanabrod

  https://zrzutka.pl/5uba3k Nie będę owijał w bawełnę. Zbieram na auto

 •  
  Grzegorz Barnaś

  https://zrzutka.pl/bwu2fv Bo jak nie wy to kto ?

 • AW
  Agnieszka Wasilewska

  Pomóżcie uzbierać nam na Zabieg sterylizacji dla naszej 3 kotki adoptowanej. Jeżeli ubieramy więcej pieniądze przeznaczymy też na osiedlowe bezdomniaki które dokarmiamy. https://zrzutka.pl/24zhbr

 • MP
  Michał Piłatowski

  Ciężko jest uzbierać nawet promując zbiórkę. Pomożecie? https://zrzutka.pl/wygrac-z-rakiem

 • AK
  Agnieszka Kujałowicz

  Pomóżcie od 5 lat nie mogę wyremontować pokoi dla dzieci

 •  
  Michał Frącz

  Potrzebuje pomocy na wyjazd za granice to może uratować moje finanse i rodzine https://zrzutka.pl/nrnf2k

 •  
  Iwona Jaworska

  A ja nie mogę zebrać 400 złotych, które są w stanie mnie uratować przed pożarciem przez chorobę. Życie......

 • DK
  Damian Kowalski

  Mam marzenie a żeby się spełniło potrzebuje pomocy . https://zrzutka.pl/k4xxxb

 • DK
  Damian Kowalski

  Hej pomużcie mi zebrać pieniądze na naprawę samochodu https://zrzutka.pl/62z8pc

 •  
  Agnieszka Domogała

  https://zrzutka.pl/dshkd5

 •  
  Karolina Sakwińska-Fortuna

  Hej, zbieramy pieniążki na rehabilitacje mojej córci, zapraszamy, prosimy o udostępnianie: https://zrzutka.pl/zaa5z9

 • RW
  Rafał Warzecha

  Bardzo proszę o udostępnienie zrzutki na Facebooku nie jestem chory zbieram pieniądze żeby spłacić długi i nie stracić mieszkania będę wdzięczny za każdą pomoc zrzutka Rafał Warzecha 529519

 •  
  Patrycja Opas-Sierota

  Jak mogę prosić o udostępnienie dalej i ewentualną pomoc https://zrzutka.pl/x29na9

 •  
  Amelia Grabowska

  https://zrzutka.pl/leczenie-diagnoza-rehabilitacja-kubusia

 •  
  Amelia Grabowska

  Wspaniałe

 •  
  Michał Urbszys

  Cześć. Zapraszam do pomocy :) https://zrzutka.pl/t283mb

 •  
  Adrian Płuciennik

  Prosze o pomoc https://zrzutka.pl/zbiorka-dla-taty-na-zrealizowanie-jego-marzenia-w-grupie-sila-damy-rade

 • MP
  Marta Pacer

  https://zrzutka.pl/zbieramy-na-pompe-insulinowa-oraz-sensory-pomiaru-cukru-libry-dla-asienki Proszę o pomoc dla mojej Księżniczki i udostępnianie informacji o zbiórce

 • MS
  Magdalena Sitarz

  Kochani pomóżcie https://zrzutka.pl/6ets54

 • AG
  Agnieszka Gawlik

  My nie mamy tego szczęścia :( ... https://zrzutka.pl/w8wstb