"Na Żuka dla pana Włodka" - ponad 80 000 zł zebrane zamiast planowanych 3 000 zł?!

Napisano 10 lipca, 2018

Pani Kasia założyła zrzutkę (https://zrzutka.pl/g5b83n) dla Pana Włodzimierza licząc na to, że uda jej się uzbierać kwotę 3 000 zł. W ciągu kilku dni zebrało się 80 000 zł, czyli ponad 25 razy więcej! Jak to możliwe!?

Zrzutka dla Pana Włodzimierza ruszyła, gdy Pani Kasia opublikowała post na swoim Facebooku - po publikacji posta (zobacz post) ruszyła lawina udostępnień i artykułów. W szybkim czasie udało się uzbierać 25-krotność celu! 

Zrzutka dla Pana Włodzimierza nie jest wyjątkiem! Do tej pory ponad 250 tys. osób zebrało już łącznie ponad 100 000 000 zł na zrzutka.pl na różne, dowolne cele - zobacz zrzutko-mania

Na co można zbierać? Na wszystko, co zgodne z prawem! 

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie zrzutki, to możesz to zrobić tutaj https://zrzutka.pl/szukaj/ - w naszej wyszukiwarce nie znajdziesz jednak zrzutek, dla których organizator wyłączył możliwość wyszukania. 

Poniżej znajdziesz wybrane przez nas, przykładowe zrzutki z różnych kategorii:

1. Zrzutki prywatne np. na prezenty urodzinowe:

zrzutka prezent

Zrzutka.pl to rozwiązanie, które pozwala grupie znajomych na prosty, wspólny zakup jednego dużego prezentu (zamiast wielu, często niepotrzebnych, drobnych prezentów). Zrzutki na prezenty urodzinowe zwykle zbierają między 1 000 zł a 3 000 zł i często są to np. bilety na lot i wymarzone wakacje dla solenizanta/jubilata (taką zrzutkę zorganizował np. Aleksander). Zrzutka.pl pozwoliła na realizację tysięcy urodzinowych marzeń!

2. Zrzutki na realizację marzeń:

zrzutka taneczne

Dzięki zrzutka.pl tysiące osób zrealizowało swoje marzenia! Zamieszczony wyżej widok zrzutki na wyjazd na studia taneczne w Londynie, to tylko przykład. Zrzutki na udział w biegach, ultramaratonach, na zakup wymarzonego sprzętu (np. fotograficznego) i na realizację innych marzeń codziennie zbierają środki na zrzutka.pl! Masz marzenia? Zacznij je realizować z pomocą zrzutka.pl!

3. Zrzutki na realizację projektów:

tatromaniak

Zrzutka.pl to także wiele udanych zbiórek typowo crowdfundingowych, w których społeczność zrzuciła się na realizację konkretnego projektu. Przykładem może być stworzenie portalu http://tatromaniak.pl/. Jeśli masz pomysł i po głowie chodzi Ci ciekawy projekt, ale brakuje pieniędzy - skorzystaj ze zrzutka.pl.

4. Zrzutki mające na celu pomoc - zrzutki charytatywne:

Zrzutki charytatywne pokazują, że Polacy potrafią i chcą pomagać! Wspomniana wyżej zrzutka na żuka dla pana Włodka zebrała 2 758% celu, czyli ponad 80 000 zł (zamiast zakładanych 3 000 zł). Jeśli potrzebujesz pomocy lub jeśli pomocy potrzebuje ktoś z Twojego otoczenia, to zrzutka.pl może okazać się bardzo pomocnym narzędziem, dzięki któremu potrzebna pomoc się znajdzie!

Wymienione wyżej kategorie, to tylko przykłady. Ty też chcesz zorganizować zrzutkę na dowolny cel i dołączyć do ponad 250 tys. osób, które zebrały ponad 100 mln zł na naszej platformie? Nie wahaj się - nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play - zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie.

Duża popularność naszego narzędzia do zbiórek wynika z jego niezawodności oraz z faktu, że można nas używać w 100% za darmo (brak prowizji od wpłat i wypłat), a do tego zrzutkę można zorganizować na zupełnie dowolny (w tym prywatny - np. prezent urodzinowy) cel. Średnio co 30 sekund ktoś wspiera zrzutkę na zrzutka.pl!

zrzutka.pl za darmo

Zrzutkę założysz błyskawicznie na naszej stronie internetowej (http://zrzutka.pl) lub w aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store. Sprawdź - założenie zrzutki jest bardzo proste i zajmuje 1 minutę.

Ps. raczej nie proś przypadkowych ludzi o sfinansowanie nowego iPhone'a, to może się nie udać;) Jednak gdy masz urodziny i poprosisz o to samo znajomych - sukces gwarantowany. 


Aby dodać komentarz lub

KK

pomozcie https://zrzutka.pl/2fjfyw

ŁD

Dzień dobry, proszę o pomoc =) https://zrzutka.pl/hgg6ga

Ewa Nieczyperowicz

Witam serdecznie. Proszę o pomoc. Liczy się każda złotówka. Zbieram na rower elektryczny, ponieważ jazda na standardowym sprawia mi trudność. Powód, ból w kolanach, i biodrach.

SN

Cześć, będę wdzięczny za każdy grosz https://zrzutka.pl/gs357v

AJ

Jeśli lubisz opowiadania fantasy, to w zamian za wsparcie je dostaniesz: https://zrzutka.pl/2rxbka

Monika Szendzielorz

Kończy nam się czas, a pienądze potrzebne na już. Pomożecie? https://zrzutka.pl/fgfem7

Małgorzata Bednarz

W imieniu dziewczynek proszę o wsparcie i udostępnienie zrzutki. Dziewczynki - akrobatki trenujące w Łańcucie w UKS Akrobata zbierają fundusze aby móc wyjechać na zawody do Portugalii. https://zrzutka.pl/wyjazd-na-miedzynarodowy-turniej-w-akrobatyce-do-portugalii

Andrzej Andrzejewski

https://zrzutka.pl/jedyne-w-swoim-rodzaju-wakacje

Bartosz Maciejewski

https://zrzutka.pl/p9ucpz Proszę o pomoc w realizacji marzenia

MS

Proszę o pomoc :( https://zrzutka.pl/zbiorka-na-chorego-psa-rasy-husky

AW

https://zrzutka.pl/konto/zrzutki/moje prosze o pomoc

Kamil Lewandowski

PROSZE O ZAINTERESOWANIE ZBIÓRKĄ PIENIĘDZY. Pomóż Mi Zebrać Pieniądze Na Dokończenie Zbierania Kolejnych Numerów Z Częściami Do Zbudowania modelu Poloneza 1500 w skali 1:8. Chcę go złożyć w hołdzie polskiej motoryzacji. To moja wielka pasja i radość. Nic nie stoi na przeszkodzie Byś i Ty miał udział.. rozwiń w sukcesie tego projektu. Serdecznie Zapraszam!! Dziękuję Bardzo Serdecznie! Link do mojej zbiórki to: https://zrzutka.pl/g9rfa8 Jeszcze Raz Najmocniej Wszystkim Dziękuję!!!! :-)

EN

Witam państwa ,przepraszam za to ogłoszenie ja tylko z zapytaniem, czy znalazłby się ktoś, kto by chciał pomóc, pewnej osobie dałem takie ogłoszenie na zrzutka i co z tego ,moje zdanie ten co ma ten portal zrzutka to niezłe kokosy zbija kogo opchodzi dzis los chorego kto sie tym przejmuje ,polska .. rozwińkraj katolicki do koscioła chodza ludzie po co na pokaz ,bo inni chodza gdzie wasze serce pytam dałem tu z prozba dla pana adama 52l, który znajduje sie w bardzo krytycznej sytuacji ,od 8 roku życia CHORUJĘ mam niedowład lewej nogi porusza się tylko i wyłącznie o kulach przeszedł rozległy zawał serca z zatrzymaniem krążenia ,obecnie moja sytuacja jest bardzo zła trudna ma tylko 320zł miesięcznie z OPS jego największe potrzeby to leki czasami nie stać go na kupno żywności jest ciepło a on jest zmuszony chodzić w zimowych butach grubym swetrze ,mieszka w budynku socjalnym nie ma nawet telewizora dla niego to marzenie mieć telewizor ,bardzo proszę kogoś może ma ktoś niepotrzebna letnia odzież może być zniszczona nieraz wyrzucamy dobra odzież ,a są ludzie, którzy by chętnie nosili ,nieraz my ludzie zdrowi nie zdajemy sobie sprawy ile taki inwalida musi przejść ,bywają dni ze pan Adam kładzie się spać głodny mieszka w budynku socjalnym wszystko na prąd braku dochodów odcięli mu prąd ,ani gazu jeśli masz serce to pomórzmy mu wspólnie ,,przepraszam, jeśli kogoś uraziłem ,ale zal. mi tego człowieka czy musi tak cierpieć ,niech wam bóg bogosławi ,i uchroni od takiego losu jak ten pan adam przechodzi darek.

Beata Lipczak

prosze o pomoc dla piotra na leki i opatrunki zrzutka iest udostepniona w kategori chartatywnie

DA

https://zrzutka.pl/zcny4u prosze pomóżcie ciężko a szkoda mi piesków.

TG

Prosze o pomoc

Róża Murszewska

Witajcie zbieram pieniążki na moje hobby może wydawać się ta zrzutka śmieszna , ale dla mnie to moje hobby najlepsze na świecie. Każda złotówka jest cenna. Dziękuje i pozdrawiam https://zrzutka.pl/kolowrotek-dam-quick-6-sls-7000-fd-znawbb

AT

Zbieramy pieniądze na leczenie i rehabilitację naszej gwiazdeczki. Proszę pomóżcie ❤ https://zrzutka.pl/zbieram-na-rehabilitacje-i-leczenie-mojej-corki-yfmt3a

KT

Prosimy o pomoc. każdy rodzaj pomocy jest dla nas bardzo ważny. https://zrzutka.pl/gd4a5x

Beata Holcgreber

Proszę o pomoc ,zbieram na rehabilitację https://zrzutka.pl/ps6xd8

JP

Proszę o pomoc dla chorej babci i całej rodziny. https://zrzutka.pl/r2j9ww

MW

https://zrzutka.pl/pomoc-w-zmniejszeniu-bolu-27-letniemu-lukaszowi

Przemysław Kopras

Ratujmy Historię Polskiej motoryzacji: https://zrzutka.pl/z/ratujmy-historie-polskiej-motoryzacji

Dawid Alcer

https://zrzutka.pl/v39ytn Proszę o pomoc

AK

https://zrzutka.pl/e78zvh Ich dom strawil pożar i zalała woda. Liczy się każda złotówka.

Łukasz Kaliński

https://zrzutka.pl/zf98st Bardzo proszę o pomoc, przyjaciółka będzie wdzięczna, naprawdę ważna sprawa.

MW

Proszę o pomoc, każda pomoc jest bardzo ważna. Z góry Wszystkim dziękuję. https://zrzutka.pl/pomoc-w-zmniejszeniu-bolu-27-letniemu-lukaszowi

Grzegorz Mierzwiński

Kochani błagam o kazda zlotowke na leczenie mojego synka https://zrzutka.pl/wbvy2v Dobro powraca a pomaganie nie boli..

Przemysław Dąbrowski

Dziękuję serdecznie za pomoc w dążeniu do realizacji mojego marzenia :) 3gjeh3

Aleksandra Jóźwik

https://zrzutka.pl/euc9j7 :) wiem iż może być dla Was inne, ale każdy wkoncu chce spełnić swoje marzenia, jeden chce samotol inny rolki a ja chciałabym tylko i aż to. I nie oceniajcie proszę nie znając sytuacji. :(

Adrian Płuciennik

Bardzo proszę o przeczytanie postu i o pomoc https://zrzutka.pl/z/2F7Zfr

W

Zbiórka na życie . Proszę o wsparcie. Dziękuje https://zrzutka.pl/n943wj

MW

Rusza zbiórka na kalendarz promujący kocią adopcję. Prosimy o wsparcie www.facebook.com/148017192648040/posts/340189380097486/

UT

https://zrzutka.pl/xvnnw9 proszę o wsparcie zbieram na żywność na święta

MP

https://zrzutka.pl/89zcza

AD

https://zrzutka.pl/cp524e proszę o pomoc dla rodziców

SW

https://zrzutka.pl/9bm28s

AS

https://zrzutka.pl/hk95sc liczy się każda złotówka z góry dziękuje

Michał Stodulski

Ogromny fan PlayStation poluje na czarny piątek. Nawet 10 gr poratuje Pomożecie? :) https://zrzutka.pl/j447cy

Damian Senkowski

Proszę pomóżcie mi walce z nieuleczalną chorobą i podajcie dalej linka, liczy się każda złotówka. Z góry Dziękuje. https://zrzutka.pl/pomoz-mi-w-wieloletniej-walce-z-nieuleczalna-choroba-e8cder

PJ

Zapraszam do wsparcia mojej zbiórki! Niestety nie jestem w stanie nawet wykupić wypromowania akcji. Dziękuję za każdą złotówkę :) https://zrzutka.pl/x6fmmr

Aleksandra Tomaszewska

Nie lubię prosić, ale dzieki Wam moje marzenie urodzinowe moze sie spelnic. Jesli chcecie sie dowiedziec wiecej o mojej zrzutce zapraszam serdecznie. Wierze, ze dzieki Wam moze sie udac. Samo udostepnienie jesli nie mozecie pomoc finansowo, rowniez bedzie ogromnym wspraciem! Dziekuje! https://zrzutk.. rozwińa.pl/m47vpv

PT

Prosze o pomoc mała kwota. https://zrzutka.pl/pu2nvm

Anna Kida

Anna Kida

https://zrzutka.pl/z/proszeopomoccd Zapraszam :)

DG

https://zrzutka.pl/remont-kuchni-s33f5a serdecznie dziękuję za pomoc

Maciej

https://zrzutka.pl/kchhb5 Każda zł przybliża do obranego celu.

Maciej

https://zrzutka.pl/kjkams

RR

https://zrzutka.pl/8xhm2x

Bartek Kanabrod

https://zrzutka.pl/5uba3k Nie będę owijał w bawełnę. Zbieram na auto

Grzegorz Barnaś

https://zrzutka.pl/bwu2fv Bo jak nie wy to kto ?

AW

Pomóżcie uzbierać nam na Zabieg sterylizacji dla naszej 3 kotki adoptowanej. Jeżeli ubieramy więcej pieniądze przeznaczymy też na osiedlowe bezdomniaki które dokarmiamy. https://zrzutka.pl/24zhbr

MP

Ciężko jest uzbierać nawet promując zbiórkę. Pomożecie? https://zrzutka.pl/wygrac-z-rakiem

AK

Pomóżcie od 5 lat nie mogę wyremontować pokoi dla dzieci

Michał Frącz

Potrzebuje pomocy na wyjazd za granice to może uratować moje finanse i rodzine https://zrzutka.pl/nrnf2k

Iwona Jaworska

A ja nie mogę zebrać 400 złotych, które są w stanie mnie uratować przed pożarciem przez chorobę. Życie......

DK

Mam marzenie a żeby się spełniło potrzebuje pomocy . https://zrzutka.pl/k4xxxb

DK

Hej pomużcie mi zebrać pieniądze na naprawę samochodu https://zrzutka.pl/62z8pc

Agnieszka Domogała

https://zrzutka.pl/dshkd5

Karolina Sakwińska-Fortuna

Hej, zbieramy pieniążki na rehabilitacje mojej córci, zapraszamy, prosimy o udostępnianie: https://zrzutka.pl/zaa5z9

RW

Bardzo proszę o udostępnienie zrzutki na Facebooku nie jestem chory zbieram pieniądze żeby spłacić długi i nie stracić mieszkania będę wdzięczny za każdą pomoc zrzutka Rafał Warzecha 529519

Patrycja Opas-Sierota

Jak mogę prosić o udostępnienie dalej i ewentualną pomoc https://zrzutka.pl/x29na9

Amelia Grabowska

Amelia Grabowska

https://zrzutka.pl/leczenie-diagnoza-rehabilitacja-kubusia

Amelia Grabowska

Amelia Grabowska

Wspaniałe

Michał Urbszys

Cześć. Zapraszam do pomocy :) https://zrzutka.pl/t283mb

Adrian Płuciennik

Prosze o pomoc https://zrzutka.pl/zbiorka-dla-taty-na-zrealizowanie-jego-marzenia-w-grupie-sila-damy-rade

Marta Pacer

https://zrzutka.pl/zbieramy-na-pompe-insulinowa-oraz-sensory-pomiaru-cukru-libry-dla-asienki Proszę o pomoc dla mojej Księżniczki i udostępnianie informacji o zbiórce

MS

Kochani pomóżcie https://zrzutka.pl/6ets54

AG

Agnieszka Gawlik

My nie mamy tego szczęścia :( ... https://zrzutka.pl/w8wstb

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.