Wróć do bloga

Zebrali 150 000 000 zł na 'zrzutkach' - zobacz i sprawdź na co!

Zebrali 150 000 000 zł na 'zrzutkach' - zobacz i sprawdź na co!

Zrzutka.pl to narzędzie do organizacji zrzutek na dowolne cele, dzięki któremu ponad 250 tys. osób zebrało już łącznie ponad 150 000 000 zł. Sprawdź jakie zrzutki zebrały pieniądze!

Dużą popularność zawdzięczamy temu, że można nas używać w pełni za darmo (utrzymujemy się z darowizn). 

Na co można zbierać? Na wszystko, co zgodne z prawem! Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie zrzutki, to możesz to zrobić tutaj https://zrzutka.pl/szukaj/ - w naszej wyszukiwarce nie znajdziesz jednak zrzutek, dla których organizator wyłączył możliwość wyszukania. 

Poniżej znajdziesz wybrane przez nas, przykładowe zrzutki z różnych kategorii:

1. Zrzutki prywatne np. na prezenty urodzinowe:

zrzutka prezent

Zrzutka.pl to rozwiązanie, które pozwala grupie znajomych na prosty, wspólny zakup jednego dużego prezentu (zamiast wielu, często niepotrzebnych, drobnych prezentów). Zrzutki na prezenty urodzinowe zwykle zbierają między 1 000 zł a 3 000 zł i często są to np. bilety na lot i wymarzone wakacje dla solenizanta/jubilata (taką zrzutkę zorganizował np. Aleksander). Zrzutka.pl pozwoliła na realizację tysięcy urodzinowych marzeń!

2. Zrzutki na realizację marzeń:

zrzutka taneczne

Dzięki zrzutka.pl tysiące osób zrealizowało swoje marzenia! Zamieszczony wyżej widok zrzutki na wyjazd na studia taneczne w Londynie, to tylko przykład. Zrzutki na udział w biegach, ultramaratonach, na zakup wymarzonego sprzętu (np. fotograficznego) i na realizację innych marzeń codziennie zbierają środki na zrzutka.pl! Masz marzenia? Zacznij je realizować z pomocą zrzutka.pl!

3. Zrzutki na realizację projektów:

tatromaniak

Zrzutka.pl to także wiele udanych zbiórek typowo crowdfundingowych, w których społeczność zrzuciła się na realizację konkretnego projektu. Przykładem może być stworzenie portalu http://tatromaniak.pl/. Jeśli masz pomysł i po głowie chodzi Ci ciekawy projekt, ale brakuje pieniędzy - skorzystaj ze zrzutka.pl.

4. Zrzutki niosące pomoc/charytatywne:

zuk

Akcje charytatywne pokazują, że Polacy potrafią i chcą pomagać! Zrzutka na żuka dla pana Włodka zebrała 2 758% celu, czyli ponad 80 000 zł zamiast zakładanych 3 000 zł. Jeśli potrzebujesz pomocy lub jeśli pomocy potrzebuje ktoś z Twojego otoczenia, to zrzutka.pl może okazać się bardzo pomocnym narzędziem, dzięki któremu potrzebna pomoc się znajdzie!

Wymienione wyżej kategorie, to tylko przykłady. Ty też chcesz zorganizować zrzutkę na dowolny cel i dołączyć do ponad 250 tys. osób, które zebrały ponad 150 mln zł na naszej platformie? Nie wahaj się - nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play - zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie.

Zrzutka.pl możesz używać za darmo - utrzymujemy się głównie z darowizn. Na zrzutce każdy może zbierać na dowolny cel (prywatny np. urodziny, publiczny - np. projekt, akcja charytatywna), a założenie zrzutki jest bardzo proste i zajmuje 1 minutę.

Zrzutkę założysz błyskawicznie na naszej stronie internetowej (http://zrzutka.pl) lub w aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store

Ps. raczej nie proś przypadkowych ludzi o sfinansowanie nowego iPhone'a, to może się nie udać;) Jednak gdy masz urodziny i poprosisz o to samo znajomych - sukces gwarantowany. 

Facebook Twitter


Komentarze 13

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • ER
  Ewelina Rrosiak

  chce-kupic-tacie-nowe-auto moze i mnie ktos wesprze

 • JG
  Jakub Gabor

  Witam zbieram na moje marzenie czyli go pro hero 7 black zawsze chciałem nagrywać mój sport który wykonuje i udostępnniać to w social media. Proszę o wsparcie : https://zrzutka.pl/k68ckt

 •  
  Kamil Lewandowski

  PROSZE O ZAINTERESOWANIE ZBIÓRKĄ PIENIĘDZY. Pomóż Mi Zebrać Pieniądze Na Dokończenie Zbierania Kolejnych Numerów Z Częściami Do Zbudowania modelu Poloneza 1500 w skali 1:8. Chcę go złożyć w hołdzie polskiej motoryzacji. To moja wielka pasja i radość. Nic nie stoi na przeszkodzie Byś i Ty miał udział w sukcesie tego projektu. Serdecznie Zapraszam!! Dziękuję Bardzo Serdecznie! Link do mojej zbiórki to: https://zrzutka.pl/g9rfa8 Jeszcze Raz Najmocniej Wszystkim Dziękuję!!!! :-)

 • MM
  Michał Marszałkiewicz

  chciałbym normalnie żyć, a przez długi nie mogę https://zrzutka.pl/na-splate-dlugow-i-rozpoczecie-normalnego-zycia

 • KB
  Krzysztof Bobowski

  Witam, zbieram na remont domu, https://zrzutka.pl/remont

 • KB
  Krzysztof Banach

  Dla Fanów Motoryzacji Klasycznej. Moje Hobby i prezent dla Córki. https://zrzutka.pl/jyrc45

 • EP
  Erson pogd

  Dobrze, że jesteście :))

 •  
  Róża Murszewska

  Witajcie zbieram pieniążki na moje hobby może wydawać się ta zrzutka śmieszna , ale dla mnie to moje hobby najlepsze na świecie. Każda złotówka jest cenna. Dziękuje i pozdrawiam https://zrzutka.pl/kolowrotek-dam-quick-6-sls-7000-fd-znawbb

 • MR
  Monika Rutkowska

  Mogę prosić o wsparcie? https://zrzutka.pl/arcnxy to jej marzenie by być zawodowym kierowcą

 • TG
  Tomasz Gołąbek

  Prosze o wsparcie https://zrzutka.pl/z/WUTJ9c

 •  
  Przemysław Dąbrowski

  Dziękuję serdecznie za pomoc w dążeniu do realizacji mojego marzenia :) 3gjeh3

 • PG
  Patryk Gąsior

  Wystarczy wstawić zdjęcie, napisać bzdety i rzucają takim ludziom pieniądze. Inni ledwo trzymają się dna i w około tylko przygniatanie. Szkoda, że tylko pieniądze, sława i swoja dupa jest najważniejsza...

 •  
  Tomasz Dudkiewicz

  Zrzucaj z siebie swe codzienne Życie.A jego srebrniki rozdawaj nie pochopnie.Nie wiesz komu dajesz?Czy biednemu?Pazerność bogatych jest i była zawsze większa od jakiejkolwiek skromności.I do nich trafiają nierzadko Twe z trudem zarobione środki.Bogatym podaruj kromkę chleba i niech sami ją sobie posmarują.Tyle na temat wszelkiego rodzaju zrzutek itp.