Na zrzutka.pl ruszają płatności cykliczne!

Napisano 4 listopada, 2018

Wspaniała wiadomość dla tych wszystkich, którzy chcą zorganizować zrzutkę z płatnościami cyklicznymi np. na comiesięczne wsparcie wybranego projektu. Od dziś na zrzutka.pl ruszają płatności cykliczne! Poniżej znajdziecie kilka istotnych informacji na ten temat.

Decyzję o cyklicznym wspieraniu podjąć można w odpowiednio do tego wyznaczonych, wyodrębnionych polach dostępnych na ekranach widoków wpłat na zrzutkach organizatorów, którzy włączyli płatności cykliczne dla swoich zrzutek, czyli tutaj:

wsparcie_cykliczne

Ważne - możliwość przekazywania wsparcia cyklicznego jest dostępna tylko dla wspierających zalogowanych na portalu zrzutka.pl – jest to związane z koniecznością umożliwienia im rezygnacji z przekazywania cyklicznego wsparcia, a taka rezygnacja możliwa jest w ustawieniach profilu użytkownika na zrzutka.pl (zrezygnować z przekazywania płatności cyklicznych można w każdej chwili logując się na swoim profilu na zrzutka.pl i wchodząc w ‘Ustawienia’ -> ‘Płatności cykliczne’, a następnie wybierając cykliczne wsparcie, które ma zostać anulowane). Panel administracji wsparciami cyklicznymi wygląda w ten sposób:

administracja_cykliczne

Możliwość włączenia płatności cyklicznych na rzecz danej zrzutki jest dostępna tylko i wyłącznie dla organizatorów, którzy przeszli pełną, dwustopniową weryfikację osobową opisaną w regulaminie. Płatności cykliczne dla danej zrzutki włączyć można w ustawieniach zrzutki:

wlacz_cykliczne

Ważne - cykliczne wsparcie będzie aktywne tylko dla aktywnych zrzutek. Dla zrzutek zablokowanych przez serwis zrzutka.pl, wyłączonych przez organizatora, usuniętych przez organizatora oraz w jakikolwiek sposób ograniczonych przez operatora (zrzutka.pl) lub organizatora, wsparcie cykliczne będzie automatycznie przerywane.

To już wszystko co musisz wiedzieć o płatnościach cyklicznych na zrzutka.pl! W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.


Aby dodać komentarz lub

MW

Witam, bardzo prosiłabym o pomoc w mojej chorobie. Ta zrzutka to zasadniczo moja ostatnia deska ratunku. Jeżeli ktoś nie ma możliwości wpłaty, to każde udostępnienie też się liczy. Z góry bardzo dziękuję z całego serca. https://zrzutka.pl/mn4k5m

UT

https://zrzutka.pl/twsexy Witam proszę pomóżcie jestem na skraju wyczerpania

Damian Senkowski

Proszę pomóżcie mi walce z nieuleczalną chorobą i podajcie dalej linka, liczy się każda złotówka. Z góry Dziękuje. https://zrzutka.pl/pomoz-mi-w-wieloletniej-walce-z-nieuleczalna-choroba-e8cder

Anna Kida

Anna Kida

https://zrzutka.pl/z/proszeopomoccd Zapraszam :)

Krystian Szewa

https://zrzutka.pl/w-poszukiwaniu-szczescia Może tu pojawi się jakiś cykl ????

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.