Tylko u nas! Dodawaj nagrody/oferty do dowolnych zrzutek

Napisano 7 czerwca, 2023. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Tylko u nas! Dodawaj nagrody/oferty do dowolnych zrzutek

Wspieraj i otrzymuj wsparcie, dzięki możliwości dodawania nagród/ofert do zrzutek innych organizatorów! Sprawdź, jak dawać i otrzymywać nagrody/oferty - to prostsze niż myślisz! Rosnąca popularność charytatywnych “bazarków” zainspirowała nas do ułatwienia Ci życia. Od dzisiaj nie musisz już organizować grupy na facebooku, zapraszać do niej ludzi i moderować kolejnych postów. Nasza najnowsza funkcjonalność robi to wszystko za Ciebie! Jeśli masz już własną grupę sprzedażową, możesz nadal korzystać z jej zasięgów, a sprawy organizacyjne zostawić nam. Zapoznaj się z kompleksowym poradnikiem dodawania nagród/ofert i poznaj nowe możliwości, zarówno z punktu widzenia fundatora nagrody jak i obdarowanego - zapraszamy!

Jak to działa?

W całym procesie udział biorą 3 osoby - organizator zrzutki, fundator nagrody oraz kupujący. Komunikację bierzemy na siebie i wysyłamy każdemu z nich odpowiednie powiadomienia. Żadne z Was nie musi już szukać linków, dopytywać o wysyłkę czy prosić o potwierdzenia wpłat. Jako portal czuwamy nad całym procesem, który zachodzi jak na poniższym schemacie:


Dzięki mailowym powiadomieniom organizator wie o każdej nowej nagrodzie/ofercie na jego zrzutce, a fundator nie musi sprawdzać, czy ktoś przypadkiem nie dokonał zakupu. Wszystkie najważniejsze informacje docierają niezawodnie na Wasze skrzynki!

Co zrobić, aby osoby trzecie mogły dodawać nagrody/oferty do mojej zrzutki?

Fundator może dodać nagrodę/ofertę do każdej zrzutki, której organizator zweryfikował swoje dane dokumentami i przelewem. W naszym dziale pomocy znajdują się przejrzyste instrukcje weryfikacji konta prywatnego oraz konta firmy/organizacji.

Aby umożliwić innym użytkownikom dodawanie nagród/ofert do Twojej zrzutki, zaloguj się na swoje konto, następnie przejdź do swojej zrzutki i włącz tę opcję w sekcji nagrody/oferty korzystając z przycisku:

zdjęcie przedstawia zbliżenie na sekcję nagrody/oferty zrzutki prowadzonej na portalu zrzutka.pl. W dolnej części sekcji znajduje się przycisk z napisem

Inni, zweryfikowani użytkownicy portalu zrzutka.pl mogą od teraz dodawać nagrody/oferty do Twojej zrzutki. Jednak żadna nowa nagroda/oferta nie pojawi się w widoku Twojej zrzutki bez Twojej akceptacji. Ale bez obaw - to nie oznacza, że musisz teraz bez przerwy odświeżać swój profil. Gdy ktoś doda nową nagrodę/ofertę do Twojej zrzutki, poinformujemy Cię o tym mailowo. Nową nagrodę/ofertę znajdziesz bezpośrednio w widoku swojej zrzutki lub po wejściu w opcję “Moje nagrody/oferty” w rozwijanym menu po prawej stronie ekranu:

Zrzut ekranu prawej strony ekranu głównego w serwisie zrzutka.pl. Widać na nim rozwinięte menu dostępne po zalogowaniu. Trzecia opcja od góry, o nazwie "Moje nagrody/oferty" jest otoczona różową obwódką

I wybraniu zakładki “Nagrody/oferty fundatorów”:

Widok nagłówka sekcji po kliknięciu opcji "Moje nagrody/oferty". "Nagrody/oferty fundatorów" to trzecia opcja od lewej strony

Każdą dodaną nagrodę/ofertę możesz szybko zaakceptować lub odrzucić, wybierając odpowiednią opcję, lub przyjrzeć się jej dokładniej, klikając “Zobacz więcej”: 

Widok dwóch nagród/ofert oczekujących na zaakceptowanie przez organizatora zrzutki - ich status "oczekujące" można poznać po żółtym tle. Przy każdej z nich wyświetla się fragment opisu. Pod każdą z nich znajdują się 3 opcje do wyboru - czytając od lewej, są to kolejno: Zobacz więcej, Odrzuć i Zaakceptuj

Po przejściu do szczegółów nagrody/oferty również będziesz mieć możliwość jej zaakceptowania lub odrzucenia. Jeśli masz kilka nagród/ofert oczekujących na akceptację, po podjęciu decyzji na Twoim ekranie pojawi się okienko z propozycją automatycznego przejścia do kolejnej nagrody/oferty. Cały proces płynie, a Ty nie musisz ani razu klikać “wstecz” czy odświeżać strony!

Fundator nagrody/oferty otrzyma mailowe powiadomienie o Twojej decyzji. Po zaakceptowaniu nowej nagrody/oferty rola organizatora zrzutki powoli się kończy. Może już udostępnić ją w social mediach i czekać na wpłaty!

Jak ufundować nagrodę/ofertę?

Fundatorem nagrody/oferty może zostać osoba prywatna, posiadająca zweryfikowane konto użytkownika w serwisie zrzutka.pl. W naszym dziale pomocy znajdują się przejrzyste instrukcje weryfikacji konta prywatnego oraz konta firmy/organizacji

Aby dodać nagrodę/ofertę przejdź do zrzutki, którą chcesz wesprzeć i kliknij “Dodaj nagrodę/ofertę”:

Widok sekcji nagrody/oferty zrzutki użytkownika, który włączył możliwość dodawania nagród/ofert przez osoby trzecie. Na prawo od nagłówka sekcji znajduje się przycisk "Dodaj nagrodę/ofertę"

W kolejnym kroku wypełnij standardowy formularz dodawania nagrody/oferty. Po wprowadzeniu i zatwierdzeniu danych nie zobaczysz swojej nagrody/oferty. Pojawi się ona dopiero wtedy, kiedy organizator zrzutki ją zaakceptuje - o jego decyzji powiadomimy Cię mailowo. Swoje nagrody/oferty znajdziesz w zakładce “sprzedaję” menu nagród/ofert. Nagrody/oferty, których organizator zrzutki jeszcze nie zaakceptował, będą w zakładce “oczekujące”, a te, które uzyskały akceptację, znajdą się w kategorii “aktywne”:

Widok zakładki sprzedaję - jest to druga zakładka od lewej strony w menu nagród/ofert. Lewy margines zawiera podkategorie zakładki “sprzedaję”. Są to, w kolejności od góry do dołu: Aktywne “kup teraz”; Aktywne licytacje; Sprzedane “kup teraz”; Sprzedane licytacje - oczekujące na wpłatę; Sprzedane licytacje - opłacone; Zakończone; Oczekujące; Odrzucone

Po udanej sprzedaży nagrody/oferty otrzymasz od nas wiadomość z imieniem, nazwiskiem, adresem mailowym, numerem telefonu i adresem pocztowym (2 ostatnie dane tylko, jeśli były wymagane) kupującego - nawiąż z nim kontakt i przekaż nagrodę/ofertę w sposób zadeklarowany w formularzu.

Mamy nadzieję, że nowa funkcjonalność przypadnie Wam do gustu - my jesteśmy nią absolutnie podekscytowani! Dzięki fundowaniu nagród/ofert jeszcze więcej osób będzie mogło zaangażować się w ciekawe projekty i zbiórki charytatywne. A organizator będzie miał wszystko w jednym miejscu! Z nami zrzucanie się jest dziecinnie proste!

Zobacz też: Licytuj na zrzutka.pl - przewodnik dla licytującychNagrody/oferty na zrzutka.pl; Posty do nagród/ofert; Kreatywne pomysły na nagrody/oferty; Skąd pobrać listę wpłat i adresy mailowe wpłacających?; Dowód? PESEL? Nie przy wpłacie cyklicznej!

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze wpisy co dwa tygodnie na swojego maila!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka #RazemDlaUkrainy, która zebrała ponad 3 000 000zł, czy zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 0

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!