Zrzutki cykliczne obsługuje Zrzutka.pl

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Zbieraj na co chcesz. Za darmo. Bez prowizji.

A Ty na co dziś zbierasz?

Jak działa zrzutka cykliczna?

To bardzo proste! Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne kwoty na konto Organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a Wspierający – wspaniałe nagrody/oferty i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Zrzutki cyklicznej używasz za darmo - nie pobieramy żadnych opłat ani prowizji. Zobacz nasz przewodnik organizacji zrzutek cyklicznych krok po kroku.

Zero opłat i prowizji - 100% dla Ciebie

Wypłata środków w dowolnym czasie

Wpłaty kartami i przelewami online

Posty do nagród/ofert

Eksport wpłat do Excela

Adresy śledzące ze statystykami

Krok 1

Zorganizuj zrzutkę cykliczną!

Kilka chwil wystarczy, aby zorganizować taką zrzutkę - podaj cel, stwórz ciekawy opis i nagrody/oferty, które przyznasz za wsparcie o określonej wysokości. Gotowe!

Krok 2

Poinformuj swoich odbiorców.

Daj znać o zrzutce wszystkim, którzy mogą być zainteresowani subskrybowaniem Twojej akcji. Poinformuj ich jakie nagrody/oferty przewidziane są za wspieranie Twoich pasji. Wcześniejszy dostęp do tworzonych przez Ciebie filmów? Wyjątkowe zdjęcia? To Ty decydujesz!

Krok 3

Aktualizuj swoją zrzutkę!

Dbaj o swoją zrzutkę poprzez dodawanie aktualizacji i nowych nagród/ofert, jakie mogą otrzymać Wspierający! Buduj trwałe relacje ze swoimi odbiorcami i stwórz stabilne przychody dzięki realizowaniu tego w czym najlepiej się odnajdujesz!

Dla kogo jest zrzutka cykliczna?

Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom - oczywiście w modelu subskrypcji. To oczywiście również miejsce dla Wspierających, którzy wpłacając na ciekawe projekty mogą otrzymać wyjątkowe nagrody/oferty!

Dla organizatorów

Zrzutka.pl oferuje możliwość darmowego tworzenia cyklicznych zrzutek i generowania powtarzalnego, stabilnego przychodu. Dzięki zrzutce cyklicznej możesz w pełni oddać się tworzeniu, dzięki czemu rozwiniesz swoje pasje nie martwiąc się o finanse!

Organizatorzy - Zrzutka Cykliczna
 • Youtuberzy, blogerzy i streamerzy w zrzutce cyklicznej

  Youtuberzy, blogerzy i streamerzy

  Prowadzisz kanał na Youtube lub bloga, a może streamujesz? Z pewnością wcześniejszy lub wyłączny dostęp do Twoich materiałów będzie na tyle kuszący, że ktoś za niego zapłaci! Spróbuj.

 • Muzycy, podcasterzy i fotografowie w zrzutce cyklicznej

  Muzycy, podcasterzy i fotografowie

  Grasz, nagrywasz lub fotografujesz? Są osoby, które szczególnie cenią Twoją twórczość, dlatego też z pewnością chętnie wesprą Cię comiesięcznymi wpłatami - sprawdź!

 • Właśnie Ty w zrzutce cyklicznej

  Właśnie Ty

  Masz pasje i marzenia? Zacznij je realizować dzięki cyklicznemu wsparciu od Twojej społeczności! To możliwe - na Zrzutka.pl ludzie wsparli już 1 145 391 zrzutek łączną kwotą 1 192 116 617 zł!

Organizatorzy - Zrzutka Cykliczna

Dla wspierających

Dzięki zrzutce cyklicznej wspierający mogą nabyć niezwykłe nagrody/oferty od swoich ulubionych twórców. Dochodzi do tego oczywiście wielka satysfakcja ze wspierania ludzi pełnych pasji i ich wspaniałych projektów!

Organizatorzy - Zrzutka Cykliczna
 • Youtuberzy, blogerzy i streamerzy w zrzutce cyklicznej

  Nagrody/oferty

  Za wpłaty otrzymasz nagrody/oferty od swoich ulubionych twórców (o ile nie wspierasz ich całkiem charytatywnie - taka możliwość również istnieje na zrzutce cyklicznej).

 • Muzycy, podcasterzy i fotografowie w zrzutce cyklicznej

  Satysfakcja

  Nie tylko nagrody/oferty - wspieranie wyjątkowych projektów i ich twórców daje ogromną satysfakcję. Przekonaj się o tym już dzisiaj!

 • Właśnie Ty w zrzutce cyklicznej

  Właśnie Ty

  Właśnie Ty możesz wesprzeć swojego ulubionego twórcę na Zrzutka.pl. Poniżej znajdziesz listę aktualnie trwających zrzutek cyklicznych!

Organizatorzy - Zrzutka Cykliczna
Szczęścliwy organizator zrzutki

Dzięki wpłatom fanów na moją zrzutkę cykliczną, mogę tworzyć bloga z wielu różnych miejsc na ziemi. Regularnie.

Magda, 25 lat, blogerka
Szczęścliwy organizator zrzutki

Wspieram co miesiąc mojego ulubionego twórcę. Dzięki niemu otrzymuję regularnie świetnej jakości kontent!

Michał, 30 lat, grafik

Zrzutki cykliczne obsługuje Zrzutka.pl

Zrzutka.pl to największa w Polsce platforma do organizacji zbiórek na dowolne cele. W naszym portfolio posiadamy rozwiązania służące do organizacji zbiórek w modelu subskrypcyjnym oraz zrzutek tradycyjnych.

Dowiedz się więcej

Zrzutka.pl Sp. z o.o. al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław, Polska. KRS: 0000634168. Kapitał zakładowy: 550 000 PLN. Krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. czytaj więcej
Zrzutka.pl to narzędzie do samodzielnego zorganizowania zbiórki pieniężnej na dowolnie wybrany cel, za darmo, bez prowizji. Zrzutka.pl to nie tylko platforma crowdfundingowa (crowdfunding - finansowanie społecznościowe wybranego projektu) i fundraisingowa (fundraising - zbieranie pieniędzy poprzez wsparcie osób, firm, fundacji). To przede wszystkim wirtualna portmonetka/skarbonka, do której zrzucają się wszyscy zainteresowani określonym celem: zbiórka charytatywna, na prezent, na projekt/biznes, na wyjazd ze znajomymi - Ty określasz cel. Zrzutka.pl to w pewien sposób "mix" platform takich jak Kickstarter czy Indiegogo z najbardziej znanym wirtualnym portfelem świata jakim jest PayPal. Zrzutkę może założyć osoba prywatna, a także firma, fundacja, instytucja. Zrób zrzutkę, zaproś znajomych i zobacz jak prosto jest zbierać pieniądze online!

zrzutka.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Aby w pełni korzystać z portalu Zrzutka.pl zalecamy korzystać z nowszych przeglądarek. Pobierz przeglądarkę: Chrome, Firefox, Opera lub Edge.