Na zrzutka.pl ruszają płatności cykliczne!

Napisano 4 listopada, 2018. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Na zrzutka.pl ruszają płatności cykliczne!

Wspaniała wiadomość dla tych wszystkich, którzy chcą zorganizować zrzutkę z płatnościami cyklicznymi np. na comiesięczne wsparcie wybranego projektu. Od dziś na zrzutka.pl ruszają płatności cykliczne! Poniżej znajdziecie kilka istotnych informacji na ten temat.

Decyzję o cyklicznym wspieraniu podjąć można w odpowiednio do tego wyznaczonych, wyodrębnionych polach dostępnych na ekranach widoków wpłat na zrzutkach organizatorów, którzy włączyli płatności cykliczne dla swoich zrzutek, czyli tutaj:

wsparcie_cykliczne

Ważne - możliwość przekazywania wsparcia cyklicznego jest dostępna tylko dla wspierających zalogowanych na portalu zrzutka.pl – jest to związane z koniecznością umożliwienia im rezygnacji z przekazywania cyklicznego wsparcia, a taka rezygnacja możliwa jest w ustawieniach profilu użytkownika na zrzutka.pl (zrezygnować z przekazywania płatności cyklicznych można w każdej chwili logując się na swoim profilu na zrzutka.pl i wchodząc w ‘Ustawienia’ -> ‘Płatności cykliczne’, a następnie wybierając cykliczne wsparcie, które ma zostać anulowane). Panel administracji wsparciami cyklicznymi wygląda w ten sposób:

administracja_cykliczne

Możliwość włączenia płatności cyklicznych na rzecz danej zrzutki jest dostępna tylko i wyłącznie dla organizatorów, którzy przeszli pełną, dwustopniową weryfikację osobową opisaną w regulaminie. Płatności cykliczne dla danej zrzutki włączyć można w ustawieniach wpłat:Ważne - cykliczne wsparcie będzie aktywne tylko dla aktywnych zrzutek, w profilach osób które pomyślnie zweryfikowały swoje konto. Dla zrzutek zablokowanych przez serwis zrzutka.pl, wyłączonych przez organizatora, usuniętych przez organizatora oraz w jakikolwiek sposób ograniczonych przez operatora (zrzutka.pl) lub organizatora, wsparcie cykliczne będzie automatycznie przerywane.

To już wszystko co musisz wiedzieć o płatnościach cyklicznych na zrzutka.pl! Zobacz też: Zrzutka.pl prezentuje "zrzutki cykliczne", Jak dodać listę korzyści do zrzutki cyklicznej?, Nowe funkcje zrzutki cyklicznej

Facebook Twitter


Komentarze 33

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.