id: 76uvg7

Pomóż, nie chcę być przykuta do łóżka na zawsze!

Pomóż, nie chcę być przykuta do łóżka na zawsze!

Our users created 1 187 176 fundraisers and raised 1 248 254 890 zł

What will you fundraise for today?

Description

Mam na imię Agnieszka. Moja mama- wspaniała Kobieta potrzebuje pomocy w leczeniu bólu kolan. Mama ma 55 lat, iż mimo jeszcze tak młodego wieku staje się z dnia na dzień coraz bardziej niesamodzielna.


Jej problemem są nogi a dokładnie kolana, które bolą ją niezależnie od pory dnia: czy to w dzień a potwornie, wręcz nie do wytrzymania w nocy. Większość nocy nie przesypia. Leczy się już na nie ok. 10 lat. Bierze różne zastrzyki, przeszła operację artroskopii a żeby pomóc sobie w bólu używa dostępnych maści z apteki, które tylko delikatnie i na chwilę uśmierzają ból. Najgorsze jest to że oprócz codziennie towarzyszącego jej bólu ma problem z chodzeniem. Są dni że porusza się w miarę "normalnie" a są dni że musi używać laski. Bardzo boję się że przestanie chodzić i na zawsze już zostanie przykuta do łóżka.


By pomóc mamie jeździliśmy po różnych lekarzach prywatnie aż polecono nam pana Doktora Adama Kwiecińskiego (twórca OXETIC Medical System- Zintegrowanego Systemu Diagnostyki i Terapii Biologicznych) w Wodzisławiu Śląskim. Długo nie zastanawiając się udałam się wraz z mamą do pana Doktora. Mama przyjęła 3 bardzo kosztowne zabiegi na swoje kolana (3500 zł za wstrzyknięcie kolagenu w jedno kolano a przyjmowała zastrzyki w oba). Już te 3 zabiegi bardzo przyniosły poprawę w chodzeniu a najbardziej pozwoliły mamie zapomnieć o bólu. Ale dość kosztowne leczenie spowodowało przerwanie terapii (po 3 zabiegach zgodnie z zaleceniem lekarza takie zabiegi należało by powtarzać co 3-4 miesiące, by przedłużyć efekty całej terapii). Niestety ograniczone możliwości finansowe nie pozwoliły kontynuować dalszych wizyt u pana Doktora (oprócz problemów z kolanami mama leczy się na cukrzycę, nerki, bóle kręgosłupa).


Długo zastanawiałam się czy zakładać zrzutkę dla mojej mamy na ten cel, (zdaję sobie sprawę że inne osoby mają dużo większe potrzeby), jednak chciała bym z WASZĄ pomocą pomóc jej w leczeniu, jednocześnie spełniając jej marzenie, by znowu na jakiś czas mogła zapomnieć o bólu. Kwota, którą chcę uzbierać pozwoli na wykonanie 6 zabiegów. Z góry dziękuję za każdą wpłatę. Serdecznie proszę ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe i pomoc w rozpowszechnianiu zbiórki. Dobro zawsze do nas wraca ;)


poniżej podaję stronę internetową kliniki pana Doktora:

Oxetic - Oxetic Medical System | Nieoperacyjne metody leczenia kręgosłupa i stawów

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 10

AS
Jolanta
3 zł
MG
Mateusz Grzelak
1 zł
PO
pomoc
5 zł
AN
Anonim
10 zł
AN
Anonim
AP
Anonim
5 zł
EM
emp
10 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!