id: 97agsy

Remont mieszkania

Remont mieszkania

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.
This fundraiser has no moneybox
Add a moneybox to the fundraiser

Our users created 1 168 858 fundraisers and raised 1 217 316 139 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam serdecznie . Nazywam sie Angelika Ratajczak jestem osobą niesłyszącą. Mama wychowujących 3 dzieci syn 13 lat, corka 9 lat która jest osobą nieslyszaca- choruje na wadę serca, astmę ,ma uczulenie na alergię,czasem choruje na plytki krwi, trzecia córka 1.5 miesięcy na szczęście zdrowa . Chcę opisać krotka sytuację obecnie mieszkam z dziecmi sama w zagrzybionym mieszkaniu w jednym pokoju, w takich warunkach nie moge mieszkac, bo corka choruje. Oczywiście dostalam drugie mieszkanie socjalne, które dostałam większe jest tylko problem z tym mieszkaniem, ze nie stac mnie na remont mieszkania, bo sama wychowuje dzieci . Nie mam z czego kupic materiały itp w lazience sa krzywe kafelki trzeba to poprawic. W tym mieszkaniu jest problem , robią się mokre ściany i jest wilgoć. Nie stać mnie na remont, wychowuje 3 dzieci sama a srodki, ktore dostaje wystarczaja tylko na zycie.


Chciałabym spełnić marzenie i bezpieczeństwo dla moich dzieci nie dla siebie.Dlatego proszę pomóżcie jeżeli możecie chociaż złotówkę wpłaćcie.

Z góry dziękuję.

Mama kochających 3 dzieci

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 1

 
User unregistered
1 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!