id: a72unx

Walka o sprawność po sepsie

Walka o sprawność po sepsie

Updates5

 • W przypadku mojej córki powrót do sprawności jest bardziej skomplikowany. Córka cierpi na zespół Angelmana i autyzm liczę na Państwa Pomoc dalsza w uzbieraniu potrzebnych środków. 0XYovsWaVpoGeZL6.jpgOh5zObbQQSgxExcn.jpgDL5fa7ia80Vz0Coq.jpg

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Weronika to wesoła 5 latka, której życie nie oszczędza. Od małego walczy z przeciwnościami losu. Wszystko zaczelo sie w 9 dobie życia, kiedy Weronika wylądowała w szpitalu Dziedziecym w Prokocimiu. Stwierdzono wtedy u niej chorobę genetyczna, opóźnienie psychoruchowe i wzmożone napięcie mięśniowe,refluks i alergie na nabiał.Pierwszy rok życia córki spędziłyśmy głównie po szpitalach w Krakowie. Córka ma bardzo słaba odporność i łapała każda infekcje, która kończyła się zapaleniem płuc.W pewnym momencie życia pediatra zablokował możliwość pojscia do żłobka i przedszkola, bo przyjmowała za dużo antybiotyków i lekarza to bardzo martwiło. Od początku córka była pod opieką szeregu lekarzy i terapeutów m. in. Genetyka, Okulisty, Kardiologa, Neurologa itd. Od 3 miesiąca życia uczęszcza na rehabilitację, później doszła terapia Si, psycholog, logopeda, terapia ręki, TUS itd. Na chwilę obecną córka ma 5 lat. Nie mówi, wymaga pomocy osób trzecich. Jest upośledzona w stopniu lekkim(taki wynik uzyskała w poradni)..Ale dzielnie walczy każdego dnia o sprawność. 2 lata temu straciłyśmy ukochanego tatę w lipcu pożegnaliśmy moja mamę. Zostałyśmy całkiem same.Reszta rodziny odcięła się od nas, bo nikt nie chciał mieć tego problemu jakim jest niepełnosprawny członek rodziny. Myślałam, że po zakończeniu ostatniej zbiórki, gdzie zbierałyśmy na metodę Tomatis los się do nas uśmiechnął i nie będziemy musiały więcej kontynuować zbiórki. Niestety córka złapała bakterie w wyniku czego doszło do sepsy.Na ten moment siadły jej nerki, postępuje zamarwtica rak. Ja jako mama znowu muszę prosić o pomoc w uzbieraniu potrzebnej kwoty na rehabilitację dla niej po sepsie,zeby jak najszybciej mogła wrócić do dawnej sprawności i to na co tak ciężko pracowałyśmy przez ostatnie lata.Największą bolaczke będzie plastyka opuszków, które zostały całkowite zaatakowane przez za martwicę. Nasz jedyny dochód to przyznane świadczenie pielęgnacyjne w kwocie 3200zl +swiadczenie wychowawcze 800+.Pieniadze te wystarczają na bardzo skromne życie po opłaceniu terapii, leków itd.A bywało tak, że nawet po opłaceniu wszystkich rachunków i zobowiązań kredytowych nie było nawet na to. Próbowałam wielokrotnie uzyskać pomoc w mopsie, niestety przekraczam"dochodami"... Co jest całkowitym absurdem. Proszę, a wręcz błagam o ratunek dla mojego dziecka. Nigdy nie prosiłam o pomoc przez te wszystkie lata, ale niestety przez te wszystkie lata, żeby pomóc córce jak najwięcej zadluzylam się po same uszy i już fizycznie nie jestem wstanie sama tego udźwignąć.

There is no description yet.

There is no description yet.

Benefits of a recurring donations:
The Organiser receives 100% of your funds - we do not charge any fee
You remain in full control - you can stop the support at any time without any obligations
The Organiser can fully focus on his work
You get permanent access to posts and a special distinction
You don't have to remember about the next payments
It's easier than you think :)

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Offers/auctions 5

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Active created by Organiser:
For children • Children's books • Education
Kapitan nauka
Zapraszam do licytacji świetnej serii kapitan nauka :) uczy dziecko ćwiczyć naukę pisania i szlaczkow.
15 zł
For children • Other
Poduszka podrozna
Na licytacje wystawiam nowa poduszkę podróżna.. Sprawdzi się idealnie na podróż w samochodzie w pociągu lub w samolocie :)
15 zł
For children • Toys • Dolls & Accessories
Koci domek Gabi
Na licytacje wystawiam uwielbiana przez dzieci Gabi :) Stan używana w bardzo dobrym stanie. Zapraszam.
30 zł

Available 1 pcs.

For children • Toys • Games
Gra edukacyjna smart games
Na licytacje wystawiam grę marki smart games. To wyjątkowa gra, która rozwija zmysł logiczny dziecka i jego wyobraźnię. Zachęcam do licytacji.
40 zł

Available 1 pcs.

Inactive
For children • Toys • Interaction and Education
Mikrofon do karaoke
Zapraszam do licytacji mikrofony do karaoke! Świetna zabawa dla dużych i małych. Zapraszam.
15 zł

Sold: 1 out of 1

Ended

Donations 43

AW
Jolka Marzycka
15 zł
MP
M.Paterka
10 zł
BR
Beata Rzeźnik przetwory
50 zł
AL
Adam
200 zł
KP
Krzysztof Pietrzak
15 zł
MZ
50 zł
AS
Karine
100 zł
KF
Konopna Farmaceutka
20 zł
AW
Agnieszka Wojcieszak
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!