id: c7fear

"Święte Węzły" najstarsze pismo

"Święte Węzły" najstarsze pismo

Our users created 1 167 850 fundraisers and raised 1 215 698 943 zł

What will you fundraise for today?

Description

"Święte węzły - najstarszy alfabet"

Książka o odtworzeniu alfabetu węzłowego, i o pierwszej cywilizacji starożytności, która posiadała pismo i posługiwała się gwiazdami w wyprawach handlowych po morzach i oceanach.

Pierwsza część, jest już napisana i przygotowana do druku, pokazuje proces odtwarzania węzłów i poszukiwaniu związków między alfabetami świata, w tym hieroglify egipskie, Sanskryt, sylabariusze japońskie wraz ze znakami chińskimi oraz sylabariusz majów. Tylko fragmenty, z uwagi na brak publikacji, dotyczące węzła "B" można zobaczyć powyżej   

Druga część jest w fazie opracowania grafiki. Przedstawiam w niej podział sfery niebieskiej na gwiazdozbiory wyznaczone przez węzły i powiązanie z gwiazdozbiorami późniejszych cywilizacji. Pokazuję jakie były pierwsze znaki zodiaku i podział gwieździstego nieba na cztery żywioły. 

Możemy się dowiedzieć o istnieniu cywilizacji, która musiała istnieć przed cywilizacjami uznawanymi za najstarsze i o związkach pośrednich poprzez przekazanie idei pisma z tak odległymi cywilizacjami jak cywilizacja Chin, Japonii czy nawet cywilizacja Majów. Czy przypowieść o wieży Babel z Księgi Rodzaju o istnieniu języka, którym posługiwali się budowniczy wieży, była oparta na faktach? O tym jaki to był język, dowiemy się po przeczytaniu książki.

Wiem, że wyciągnięte wnioski mogą wydawać się nieprawdopodobne, lecz zapewniam, że warto się z materiałami zawartymi w książce zapoznać i samemu podjąć decyzję o wiarygodności przeprowadzonej analizy.

Dajcie szansę książce, by poprzez publikację, mogła zmienić historię. Liczę na Wasze wpłaty

mgr inż. arch. Przemysław Ślusarski


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 3

AE
Adam Elwicki
15 zł
MI
Maleficent
10 zł
 
Hidden data
hidden

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!