id: dpf9sd

Na operację entero- gastrotomii Kiry, która połknęła rulon wstążki!

Na operację entero- gastrotomii Kiry, która połknęła rulon wstążki!

Our users created 1 179 879 fundraisers and raised 1 233 940 029 zł

What will you fundraise for today?

Description

Podobno nieszczęścia chodzą parami... a czasem całymi tabunami.

Gdy ilość zgłoszeń bezdomniaków przekracza twoje wyobrażenia, roszady w DT przyprawiają o ból głowy i zastanawiasz się co jeszcze może się zepsuć- staje się rzecz absurdalna i straszna zarazem.


Moja podopieczna podczas nieobecności tymczasowych opiekunek w domu, połknęła zwiniętą wstążkę (kilka m długości). Musiała wspiąć się po łóżku żeby się do niej dostać i niestety jej się udało. Gdy opiekunki wróciły przed północą do domu, wszędzie były kupy, wymioty i śluz. Wyszły z Kirą na dwór, a tam po wielu próbach załatwienia się wyszło z suni ok. 50 cm wstążki, pojawiła się krew. Jedna z opiekunek początkowo poruszyła to z nadzieją że uda się wyjąć wiszącą wstążkę. Nie udało się :( Pojechały do kliniki całodobowej, która przyjęła sunię, zrobiła jej USG i kazała obserwować.


Na szczęście nie doszło do perforacji jelita, ale sytuacja była poważna bo wstążka nie wyszła w całości i zaczęła się rozwijać, nie było możliwości usunięcia jej przez odbyt.

Kira została na noc, DT obawiał się że gdy coś zacznie się dziać nie będą w stanie jej pomóc. Rano dostałyśmy telefon z wiadomością że konieczna była operacja. Niestety pojawiła się dziura w jelicie, nie było innej opcji niż szybki zabieg. Na szczęście operacja entero gastrotomii się udała.


Kira z dnia na dzień czuje się lepiej, bierze leki i za kilka dni ma zdjęcie szwów. Niedługo ona zapomni o tym co się stało, my pewnie niezbyt prędko. Mnóstwo strachu, nerwów i do tego oczywiście podsumowanie finansowe jej wyczynu.


Nie mamy zdjęć z lecznicy z dnia przyjęcia,nie mamy zdjęć z dt gdy wróciły do domu, DT był w stresie i zupełnie nie pomyślały o zdjęciach do zbiórki.

Poniżej załączamy kartę z przyjęcia i wypisu oraz FV. Karta była uzupełniana w dniu wypisu więc nie jest szczegółowo opisana. Załączam również screen FV, którą opiekunka musiała szybko opłacić przy odbiorze suni. Muszę pilnie zwrócić założone środki, to ogromna kwota i nie dam rady bez pomocy.

Będę bardzo wdzięczna za każdą wpłaconą złotówkę !

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 9

AP
Aleksandra
70 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
100 zł
AP
Agnieszka Pe
50 zł
DS
Dorota
100 zł
JG
Joanna Rhoden
20 zł
 
Hidden data
200 zł
SB
Aga O-B:-)
hidden

Comments 1

 
2500 characters