id: e9p3td

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Wędkarstwie Spławikowym

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Wędkarstwie Spławikowym

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 170 459 fundraisers and raised 1 219 869 288 zł

What will you fundraise for today?

Description

Drodzy Wędkarze i Wszyscy chętni pomóc w realizacji marzenia Pana Dariusza Podsiad. Darek jest moim znajomym i po wielu latach i długiej rekonwalescencji pragnie powrotu do aktywnego wędkowania a także do tego co zabrała Mu w tak młodym wieku choroba a mianowicie pasji wędkarstwa wyczynowego , pasji, której poświęcił swoje dorastanie i w której osiągnął to o czym każdy wędkarz marzy. Darek był utytułowanym zawodnikiem osigającym sukcesy także na arenie międzynarodowej , to były reprezentant Polski w spławiku i gdyby choroba tego nie przerwała z pewnością sięgnąłby po jeszcze wiele tytułów.

Z racji , że sam nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć postanowiłem mu w tym pomóc. Logistycznie ogarnę chyba, że ktoś ma ochotę pomóc to serdecznie zapraszam. Oto co sam napisał :


Do Moich Przyjaciół, Kolegów wędkarzy, znajomych a także Osoby zupełnie mi obce które mają Dobre, Czułe Serca na nieszczęście drugiego człowieka który jest w pod ścianą i czeka,liczy na Wasze wsparcie i pomoc!

Mam na imię Darek na nazwisko Podsiad-tak jestem z Tych Podsiadow -Moj Dziadek Kapitan Władysław"Brzoza"Podsiad był zastępcą komendanta AK obwodu Zambrów Zambrów i wsławił się dla Ojczyzny niesamowitym męstwem i nie złożył broni po zakończeniu Wojny-walczyl dalej z okupantem Sowieckim i za to został w 56 roku bestialsko zamordowany przez UB!

Ja mam 46 lat i od 8 roku życia łowię wyczynowo ryby i owoce tego są następujące:w 88 roku zostałem powołany do kadry narodowej w dyscyplinie spławikowej-rzecz jasna-juniorow!

W 91 roku zdobyłem brąz na Mistrzostwach Świata juniorów w Czechosłowacji-samemu plasując się na 6 miejscu-najlepiej z wszystkich Naszych!

W 92 roku zdobyłem srebro na Mistrzostwach POLSKI JUNIORÓW w Gdańsku!

Czterokrotnie reprezentowałem Polskę na arenach Mistrzostw Świata juniorów! Od roku 90 do 95 nieprzerwanie utrzymywałem się na pozycji lidera GRAND PRIX POLSKI JUNIORÓW w splawiku!

Potem musiałem zrezygnować z Wędkarstwa Wyczynowego z przyczyn niezależnych!

Od roku 2012 jestem chory-niepełnosprawny-mam parkinsonizm przez co nie chodzę normalnie tylko przy chodziku mam też problem z mówieniem logofobie i z rękami nie mogę pisać ani wykonywać skomplikowanych czynności manualnych!

Od 2020 roku wróciłem do Wędkarstwa Wyczynowego Spławikowego i od tego sezonu chce startowac w zawodach w kategorii niepełnosprawnych i potrżebuje kupić sobie cały osprzęt: półki boczne kotły wiadra pudełka na robaki lodówki torby pokrowce ciuchy siatkę rolki grzebienie podbirak odległościowki i uklejowki i jestem goły jak Święty Turecki! Utrzymuje się z renty ZUS-oskiej w wysokości 2000 złotych które w większości idą na moje leki, alimenty i leczenie Mojej Ukochanej Corci -Ninki która skończyła niedawno 17 lat-niestety jest chora -ma stwierdzoną chorobę dwubiegunową osobowość maniakalno-depresyjną-dostala leki i jest pod opieką psychologiczną i psychiatryczną!

Jak widzicie nie za bardzo mam z czego odłożyć na ten osprzęt i na starty bo wszystko kosztuje ogromne pieniądze-wpisowe, jakieś wynagrodzenie dla Opiekuna, paliwo, nie mówiąc o zanetach czy robactwie!

I teraz jest do Państwa GORĄCA PROŚBA:CZY MOGLIBYŚCIE MI POMOC? KAŻDA KWOTA JEST MILE WIDZIANA I PRZYBLIZA MNIE DO REALIZACJI MOICH MARZEŃ!

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA TEN GEST DOBREJ WOLI!

Z POWAŻANIEM DAREK PODSIAD;

cd

Sławek mam dwie sprawy które spędzają mi sen z powiek odkąd moi dwaj kumple wystawili mnie do wiatru! Może Ty byś mógł mi pomóc? Bardzo Cię proszę o pomoc w dwóch sprawach:

~pieawsza to POTRŻEBUJE pomocy w zawodach-Kogos kto weźmie na siebie ciężar bycia moim Opiekunem na zawodach w kategorii niepełnosprawnych-chodzi o 3 starty-czy istnieje możliwość że może byś mógł być moim Opiekunem?

Tylko w 3 startach!


~ druga sprawa to jest bardzo prosta ale zarazem bardzo trudna!

Żeby wystartowac muszę sobie kupić cały osprzęt-tzn półki boczne kotły wiadra pudełka na robaki lodówki torby pokrowce ciuchy siatkę rolki grzebienie podbirak odległościowki i uklejowki bo nie mam nic z tego sprzętu!

I potrżebuje kupić pozyćzyc jakąś grubsżą gotówkę to znaczy jakieś ok 8 TYSIĘCY złotych! Czy może byś mógł mi pomóc i pożyczyć pieniądze na osprzęt? Proszę Cię BARDZO BARDZO BARDZO-jestes OSTATNIĄ NADZIEJĄ dla mnie! To jest spełnienie moich MARZEŃ! Proszę Cię Slawuś-pomoz!!!

starty obejmują :

-30.04Zalew Boryszew

19.05Beloniada(....?)

11-12.06 Mistrzostwa Świata niepełnosprawnych-Wegry

12.06 Zawody o puchar Niedźwiedzia -Zalew Zimna woda

-19.06zalew w Węgrowie

-22-24.07Zalew Masz

29-31 MISTRZOSTWA POLSKI NIEPEŁNOSPRAWNYCH ROGI ODRA KĘDZIERZYN KOŹLE

-13.08Osadnik Puławy,

I jeszcze będą ze dwa starty w TRAPER CUP których nie znam terminu!

Z tego 3 starty mam obstawione-Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Świata niepełnosprawnych ( jak mnie powołają rzecz jasna!)

Darek

Darek na FB Darek Podsiad https://www.facebook.com/darek.podsiad.1

Razem damy radę , bo jak nie My to kto ;)

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 9

KD
Krzysztof Dzięgielewski
50 zł
RM
Robert Mierniczek
30 zł
 
Hidden data
10 zł
 
Hidden data
20 zł
Returned
DJ
Dawid
20 zł
Returned
 
Hidden data
100 zł
Returned
Daniel
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
10 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!