id: h7mw42

Rozwój zespołu FRACTAL

Rozwój zespołu FRACTAL

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 189 265 fundraisers and raised 1 252 939 483 zł

What will you fundraise for today?

Description

Nasza przygoda zaczęła się w 2020 roku, gdy spotkaliśmy się przypadkiem na jednym z lokalnych koncertów. Od razu zrozumieliśmy, że nasze muzyczne pasje i wizje idealnie się uzupełniają. Początkowo graliśmy razem dla czystej przyjemności, ale szybko zrozumieliśmy, że tworzenie muzyki to to, co naprawdę nas kręci i to, co chcemy robić w życiu.


Grając synth metal, nie ograniczamy się do żadnych ram, co pozwala nam na eksperymentowanie z dźwiękiem i tworzenie niepowtarzalnych kompozycji. Nasza muzyka to połączenie potężnych brzmień syntezatorów, dynamicznych partii gitarowych i wyjątkowych partii perkusyjnych. Natalia nasza wokalistka, dodaje do tego swojego charakterystycznego głosu, nadając utworom unikalny wyraz.


Jeden z naszych utworów, "Smak Melodii", zdobył nagrodę "Singiel Zimy" w plebiscycie Polska Muzyka Alternatywna, co naprawdę nas zaskoczyło i uskrzydliło. To potwierdzenie, że nasza muzyka jest doceniana i że nasza twórczość dotyka ludzkich serc.


Obecnie pracujemy nad naszą debiutancką płytą, co jest dla nas niesamowitym przeżyciem. Każdy z nas wnosi do tego projektu swoje pomysły, doświadczenie i pasję. To intensywny okres, ale równocześnie czujemy, że to właśnie teraz tworzymy coś, co pozwoli nam się wyróżnić na muzycznej scenie.


Jesteśmy zgranym zespołem, a nasza wspólna pasja do muzyki sprawia, że nie możemy się doczekać momentu, kiedy będziemy mogli dzielić się naszą twórczością z naszymi fanami na koncertach. Nasza muzyka jest dla nas jak niekończący się wir emocji, który chcemy przekazać słuchaczom i wprowadzić ich w nasz niepowtarzalny świat.


Fractal to dla nas więcej niż zwykły zespół. To rodzina, która wspólnie dąży do spełniania naszych muzycznych marzeń. Nasza przygoda dopiero się zaczęła, ale jesteśmy gotowi podbić serca słuchaczy swoją muzyką i pokazać światu, kim jesteśmy jako Fractal.


Członkowie Zespołu:


  • Natalia Urbanik
  • Mateusz Kopeć
  • Piotr Bytomski
  • Wojtek Mruk
  • Mateusz Makarowski
  • Konrad Kania


Kontakt :

e-mail.:[email protected]

Facebook: https://www.facebook.com/zespolfractal

Instagram: https://www.instagram.com/fractal_band/

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6Vsud8eI45IhCr8RRmPlRn

YouTube: https://www.youtube.com/@fractal2020

tel.: +48 733 723 991

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!