id: hetnvd

Transparenty strajk

Transparenty strajk

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 187 154 fundraisers and raised 1 248 218 922 zł

What will you fundraise for today?

Description

Niestety w naszym kraju nie dzieje się dobrze.
Ciągle utrudniają nam życie w naszej ojczyznie za którą kiedyś nasi dziadkowie oddali krew.
W tej chwili jesteśmy zmuszeni poświęcać się mimo naszej woli. Nie pozwólmy na to aby nasze dzieci musiały się martwić, o to że w sytuacji podbramkowej zamkną nas na dłużej niż oprawców,  o to aby nasz kraj wkoncu był wolny od dyktatury, o to aby kobiety pozostawione same sobie mogły wybierać,  o to żeby zgwałcona dziewczynka mogła żyć nadal pełnią życia,  o to aby matka mogła wrócić do swoich JUŻ narodzonych dzieci . Czas stanąć do walki!! Z rękami w górze niesmy nasze postulaty .  Jezeli odpuścimy teraz to beda pozwalać sobie na coraz więcej . Kto jak nie my?! Pozwoliłam sobie na zorganizowane zbiórki na transparenty, bilbordy, plakaty i wiele innych pomocy żebyśmy były gotowe na wojnę. Współpracuje z drukarnia która jeżeli uda się osiągnąć cel oklei samochody dla naszych najwaleczniejszych kobiet zgłoszenia przez mail. ;) 

Razem możemy wiele!!! 
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!