id: kn4zbc

Leczenie nowotworu złośliwego Joanna Ciszewska

Leczenie nowotworu złośliwego Joanna Ciszewska

Our users created 1 186 875 fundraisers and raised 1 247 662 252 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam.. nie sądziliśmy, że życie pokieruje nas kiedykolwiek do założenia zrzutki, lecz sytuacja na ten moment stała się naprawdę ciężka..

Joanna, kochająca Babcia, pracowita fryzjerka od 50 lat, prawdopodobnie gdyby nie choroba - wciąż byłaby aktywna w zawodzie.

Pod koniec 2023 roku, zdiagnozowano u Niej złośliwy nowotwór krwi… jak się z czasem okazało z przerzutami na organy.. wątrobę, trzustkę, nerki oraz piersi.

Byliśmy kierowani do wielu specjalistycznych poradni, oddziałów hematologicznych.. wszystkie oddalone od nas o 150 km. Czasami całe dnie w drodze, po same wyniki lub dalsze skierowania. Babcia od pół roku przeszła już masę wykańczających chemioterapii, a przez brak hospitalizacji po kroplówkach jesteśmy skazani na ciągłe wyjazdy. Czasami po 4 razy w tygodniu. Do tego zastraszająca ilość leków, badań.. skrupulatnie pozbawiały Babcie oszczędności życia.. a otrzymywana emerytura jest zbyt niska, aby opłacić aktualne rachunki i wydatki.. Do tego potrzebuje stałej opieki, w nocy często zdarzają się omdlenia, upadki z rozbiciem głowy, spadki elektrolitów do poziomów krytycznych, przyjazd karetki po kilka razy w tygodniu. I mimo, że chemioterapia bardzo wyniszcza cały organizm, nie myślimy się poddać ! Babcia to naprawdę silna kobieta! Jesteśmy pewni, że wróci do pełni sił.. Jednak do tego potrzebne są pieniądze na dalsze leczenie.. Osoba dostająca taką diagnozę nigdy nie powinna przejmować się kwestiami związanymi z finansowaniem leczenia, badan lub leków.. Dlatego też z całych sił staramy się pomóc.. Stąd prosimy wspólnie z Babcią Joanna wszystkich chętnych o jakiekolwiek wsparcie..

Jesteśmy po stokroć wdzięczni za wszelką pomoc.. pamiętajcie dobro zawsze wraca!

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 36

 
Hidden data
20 zł
BG
Bożena
100 zł
ES
Ewa
100 zł
 
User unregistered
200 zł
EK
Ewa Kosiada
100 zł
Urszula Pacholec
100 zł
UK
Lucyna Gacek
100 zł
 
Hidden data
150 zł
BT
Basia Tyminska
50 zł
PA
Prokop Aleksandra
3 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!