id: m4w73g

POMOC W SPŁACIE DŁUGU...

POMOC W SPŁACIE DŁUGU...

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 179 932 fundraisers and raised 1 234 014 146 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć, nazywam się Wojtek i mam 21 lat. Nigdy nie prosiłem nikogo tak bardzo o pomoc tak bardzo jak teraz. 3 lata temu moje życie zamieniło się w koszmar przez moją głupotę, a mianowicie popadłem w hazard, potrafiłem przegrać całą wypłatę w kilka godzin i nie mieć kompletnie nic do następnej wypłaty. W wieku 19 lat popadłem w długi w wysokości 40tyś złotych.. Pożyczałem pieniądze od rodziny, znajomych, brałem chwilówki, wszystko gdzie mogłem się zapożyczyć. Niestety jedyne co miałem w głowie to granie. i jak wiadomo wszystko przegrałem. Pewnego dnia postanowiłem zmienić swoje życie i wziąć się w garść, aktualnie jestem już po 2 letniej terapii psychologicznej w tym 3 miesięczny odwyk. Nie gram, znalazłem pracę i choć są problemy bo cały czas się spłacam to biednie ale jakoś żyję. Lecz niestety popełniłem błąd i rok temu pożyczyłem pieniądze na częściową spłatę moich długów od strasznych ludzi. Mimo że nie zostało mi dużo do spłaty potrzebuję do 10.06 oddać im prawię 8tyś złotych. Moja wypłata to zaledwie 1/4 z tego.. Jeśli ktoś z was jest w stanie pomoc i dołożyć jakąś cegiełkę na spłatę mojego długu, byłbym bardzo ale to bardzo wdzięczny. Nie prosiłbym o to ale ja nie mam od kogo zaczerpnąć pożyczki na ten okres, a ludzie od których pożyczyłem pieniądze chcą sprawić krzywdę mojej rodzinie (samotna matka i 3 córki 6-11 Lat). Błagam o pomoc. Jeśli to przeczytałeś bardzo ci dziękuję, przynajmniej może nie popełnisz mojego błędu. Z poważaniem Wojciech.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!