id: r3yhf2

NA LECZENIE IMMUNOLOGICZNE RAKA. POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ!

NA LECZENIE IMMUNOLOGICZNE RAKA. POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ!

Our users created 1 179 622 fundraisers and raised 1 233 668 561 zł

What will you fundraise for today?

Updates2

 • Cześć wszystkim chciałabym podzielić się z Wami dobrą wiadomością – już czuję się lepiej! Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i modlitwy, które mi towarzyszą przez ten czas. 


  14 czerwca wybieram się na trzecie podanie leków , pełna nadzieję i pozytywnej energii. Wasze ciepłe myśli i modlitwy dodają mi sił każdego dnia. Czuję Waszą obecność i wsparcie, co jest dla mnie nieocenione.


  Jestem niezmiernie wdzięczna za każde słowo otuchy,i każdy gest wsparcia. Dzięki Wam wiem, że nie jestem sama w tej walce i że razem możemy przejść przez wszystko.


  Wierzę, że z Waszą pomocą pokonam wszelkie trudności🫂❤️

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description


Cześć wszystkim. Mam na imię Maryna, mam 32 lata i marzę o życiu bez bólu i o możliwości planowania przyszłości. Niestety moja choroba z każdym dniem odbiera mi te marzenia. 


Podchodzę odpowiedzialnie do swojego zdrowia i regularnie odwiedzałam ginekologa. Zauważyłam u siebie wydzieliny i dostałam na to głobulki i tabletki. Przyjmowałam te leki około pół roku, ale one nie pomogły. 

Po jakimś czasie zaczęły się krwiotoki i znowu udałam się na wizytę do ginekołożki, od której dostałam leki hormonalne i usłyszałam "Mam nadzieję, że to załapie". Te słowa były dla mnie bardzo niepokojące i zdecydowałam zrobić badania w szpitalu onkologicznym.


W listopadzie 2022 usłyszałam szokującą diagnozę - rak płaskonabłonkowy szyjki macicy IV stadium


Zaczęła się moja walka z chorobą. Na dzień dzisiejszy jestem po licznych radio i chemioterapiach, które okazały się nie skuteczne w moim przypadku. 

Miałam nadzieję na operację, ale lekarze powiedzieli, że jest już za późno. Rak jest na tyle zaawansowany, że operacja w moim przypadku nie pomoże.


Na szczęście jest możliwość wydłużenia mojego życia. W nowotworze mojego typu jest ważne wprowadzenie immunoterapii

Według lekarzy ta terapia znacząco zmniejszy ryzyko nawrotu choroby i przerzutów, a w moim przypadku jest ono niestety bardzo duże.


Immunoterapia nowotworu szyjki macicy nie jest refundowana w Polsce, a jednorazowy jej koszt to ok. 15 tys. zł. Na chwilę obecną potrzebuję przyjąć 6 cykli w odstępach 3 tygodniowych, czyli moja szansa na powrót do normalnego życia na dzień dzisiejszy kosztuje 90 tys. zł


Mam bardzo mało czasu i potrzebuję zacząć leczenie najszybciej, jak to możliwe.

Potrzebuję pomocy, by zwiększyć swoje szanse na wyleczenie. Jestem w momencie, w którym potrzebuję wsparcia, by móc korzystać z immunoterapii.

Zwracam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie mnie finansowo w walce z tą chorobą. 


Na dzień dzisiejszy nie umiem funkcjonować bez tabletek przeciwbólowych, a takie proste rzeczy, jak wyjście na spacer czy spotkania ze znajomymi sprawiają mi duży dyskomfort, ponieważ ból wywołany rakiem może pojawić się w każdym momencie. Nie mogę oczywiście podjąć żadnej pracy. 

Posiadam znaczny stopień niepełnosprawności i utrzymuję się z zasiłku pielęgnacyjnego.


Moim największym marzeniem jest wrócić do normalności. Tej zdefiniowanej przez ostatnie lata na nowo, czyli: więcej się śmiać, tworzyć, chodzić na spacery po lesie i móc planować dalsze życie.

Zwłaszcza to ostatnie jest obecnie trudne ze względu na chorobę, leczenie i skutki uboczne chemio i radioterapii. Wizja bycia zdrową i cieszenia się życiem na nowo motywuje mnie do dbania o siebie, leczenia i zachowania pozytywnego nastawienia do tego wyzwania.


Chcę wierzyć, że uda się nam wspólnie uzbierać potrzebną kwotę. Oprócz wpłat mam gorącą prośbę o udostępnienie informacji o tej zrzutce. Im więcej osób dowie się o tej historii, tym większa szansa na moje zwycięstwo w walce z rakiem. 


Z całego serca dziękuję za Wasze wsparcie i każdą wpłaconą złotówkę. Niech dobro do Was wróci ze zdwojoną mocą!

Ściskam, MarynaThere is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 804

preloader

Comments 1

 
2500 characters