id: uh8u95

Na organizację konwentów dla pasjonatów historii w Warszawie i Krakowie

Na organizację konwentów dla pasjonatów historii w Warszawie i Krakowie

Our users created 1 187 530 fundraisers and raised 1 249 022 218 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć!

Jesteśmy grupą studentów, uczniów, nauczycieli, ale przede wszystkim pasjonatów historii! Tworzymy zgraną społeczność ambitnych ludzi, których połączyła pasja do tej ciekawej, inspirującej i otwierającej oczy na świat nauki, jaką jest właśnie historia. 


Tworzymy projekt, którego celem jest popularyzacja historii jako nauki w przystępny dla każdego sposób. Naszą nadrzędną wartością przy tworzeniu tego projektu jest przede wszystkim merytoryka i zgodność z faktami historycznymi przedstawianych przez nas informacji. Mimo tego, że jesteśmy młodzi stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm naszych działań.


Do tej pory nasza działalność w głównej mierze polegała na działaniu w social mediach, poprzez publikowane postów historycznych, ankiet, relacji czy prowadzeniu dyskusji na rozmaite tematy historyczne w formie online. Naszym głównym celem i marzeniem, do którego dążymy jest zorganizowanie wydarzenia, które będzie zrzeszało wszystkich ludzi, interesujących się historią. 


Planujemy zorganizowanie wydarzenia, które nosi nazwę DZIEJOKON. Podczas tego wydarzenia planujemy zorganizować warsztaty z rekonstruktorami, panele dyskusyjne z naukowcami, panele o zawodach związanych z historią oraz warsztaty z historii eksperymentalnej. Nie zapominamy także o młodych ludziach, wkraczających w naukowy świat tej pięknej dziedziny! Zaplanowaliśmy także wywiady z olimpijczykami ze szkół średnich i podstawowych, dzięki którym młodzi ludzie podczas wydarzenia będą mogli zaczerpnąć inspiracji i motywacji do wzięcia udziału w Olimpiadzie Historycznej, Olimpiadzie Historycznej Juniorów i innych ogólnopolskich olimpiadach!


Niestety jesteśmy bardzo młodzi i mimo naszych ambicji, koszty związane z organizacją tego wydarzenia w dwóch miejscach w Polsce ( Kraków i Warszawa) są bardzo duże i nie jesteśmy w stanie pokryć ich w całości z "własnej kieszeni". Do opłacenia jest wynajem godnego lokalu dla kilkudziesięciu osób, zapewnienie poczęstunku wszystkim biorącym udział w wydarzeniu, plakaty promocyjne oraz upominki i gadżety dla biorących udział w warsztatach. 


Dlatego zwracamy się z prośbą o dołożenie symbolicznej "cegiełki" na organizację tego wydarzenia. Chcemy spełnić swoje marzenia, związane z popularyzacją historii oraz zarażaniem innych naszą pasją! 


Bez Waszej pomocy może się to nie udać, dlatego będziemy wdzięczni za okazanie nam wsparcia w zrzutce!There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 9

ON
Oskar Niebylski-Adamiak
70 zł
 
Hidden data
50 zł
MP
Marianna Pawłowska
100 zł
PP
Piotr Poranek
1 zł
LE
Lena
50 zł
BO
Boro
10 zł
MD
Mamuśka
100 zł
AR
100 zł
 
User unregistered
1 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!