id: nb92vk

Na komputer do montażu i renderowania filmów

Na komputer do montażu i renderowania filmów

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 179 883 fundraisers and raised 1 233 942 039 zł

What will you fundraise for today?

Description

Potrzebuję komputera do montażu filmów, myślę, że mogę odmienić dotychczasowe polskie filmy. Jestem zbyt młody na otworzenie firmy by starać się o dotację, rodziców nie stać na taki sprzęt, tak wiem można montować na wszystkim, już pare produkcji jest za mną aczkolwiek przy ostatniej, komputer postanowił się zepsuć, czy nawet spalić bo poleciał dym.. jestem pasjonatem montażu teledysków czy wesel.. i teraz kompletnie nie ma na czym tego robic. Jest mi bardzo przykro z tego powodu bo wydaje mi się że delikatnie odstaję od reszty rówieśników którzy na bardzo dobrych sprzętach jedyne co robią to oglądają youtube, gdy ja od młodego staram się uzyskać jak największe umiejętności w tym co robię by kiedyś odmienić polską filmotekę

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!