id: t2ezjm

Leczenie stopy Charcota, ratunek przed amputacją nogi

Leczenie stopy Charcota, ratunek przed amputacją nogi

Our users created 1 177 235 fundraisers and raised 1 229 409 320 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • Niestety nie udało się uratować lewej nogi. Została amputowana pod kolanem. Teraz kikut musi się wygoić co wymaga częstych zmian opatrunku, leków i bezustannej pielęgnacji.


  Ze zdwojoną siłą muszę też dbać o ogólny stan zdrowia i prawą nogę, żeby nie spotkał jej ten sam los co lewej.


  W dalszym ciągu zbieram na leczenie i dobrostan po amputacji.

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

b1fa9201ed7daeba.jpeg

Cześć! Nazywam się Łukasz i mam niemal 40 lat. Niektórym z Was jestem pewnie znany jako pierwszy komentator i członek założyciel Polskiej Federacji Driiftingu, komentator i sęd7zia Driftingowego Pucharu Bałtyku, krzewiciel driftingu i jegoo promotor. Innym jako dziennikarz motoryzacyjny wyspecjalizowany w branży tuningowej (m.in magazyn GT, magazyny Trends czy TVN Turbo).


Od ponad roku zmagam się z zespołem stopy cukrzycowej. W prawej stopie amputowano mi duży palec. Niestety z lewą jest znacznie gorzej. Straciłem palec 2 i 4. Cierpie na przypadłość zwaną stopa Charcota. NFZ proponuje jedynie amputacje lewej nogi w udzie Od marca toczę walkę o zdrowie prywatnie, w warszawskiej klinice Podos. Niestety to kosztuje i to sporo. Leczenie wraz z kosztami dojazdu do kliniki pochłonęło już około 100 000 zł. W tym momencie skończyły mi się środki i proszę Was o pomoc.

Szansą na ratunek jest wprowadzenie Stimulanu, który stworzy coś na kształt sztucznej kości. Obecnie stopa jest tak delikatna, że każdy kontakt z podłożem grozi kolejnymi złamaniami...


Trudno oszacować dokładnie koszt leczenia, kwota którą chciałbym zebrać pozwoli mi na kontynuację leczenia przynajmniej do końca roku.


Niestety obecnie zostałem sam z problemem a każdy dzień jest na wagę złota.


Dziękuję wszystkim za wsparcie. Szczególnie liczę na pomoc wielkiej motoryzacyjnej rodziny. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą wyjdę z rego obronną nogą... znaczy ręką 😉

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 449

preloader

Comments 15

 
2500 characters