id: uhy5tp

Moje leczenie. Wszystko za życie. Kamila

Moje leczenie. Wszystko za życie. Kamila

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.
This fundraiser has no moneybox
Add a moneybox to the fundraiser

Our users created 1 177 523 fundraisers and raised 1 230 041 891 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witajcie. Nie jestem umierająco chora, ale nie czuję żebym żyła. To bardziej jak wegetacja. Z biegiem czasu coraz to więcej problemów i dolegliwości. Mam już problem z funcjonowaniem na codzień i strasznego doła w związku z tym wszystkim.


Mam 25 lat. Od ponad 10 lat mam problem z napięciowym bólem głowy, codzienie od rana do wieczora. Jedynie sen to jakaś ucieczka. Mam przez to problem z koncentracja, czuję się zmęczona i ciągle irytują mnie dźwięki, irytują i jakby spinają. Wiele lat chodziłam po lekarzach, szukałam przyczyny, na początku mówiono mi że to może ze stresu, żebym chodziła na spacery, dotleniala się... Potem w liceum byłam u psychologa pod kątem problemów z koncentracja i wlasnie tymi bólami głowy. Oczywiście stwierdzono że wszystko ze mną ok, najwyżej wpisali stwierdzona dyslekcje, która nie sadze żebym miala. A poziom psychologa na NFZ i układanie obrazków w kolejności czy powtarzanie banalnie prostych dźwięków do wystukania to istna żenada. Ale o tym chyba większość z nas wie :) później na studiach, pomimo zmęczenia i bólu głowy dalej walczyłam, chciałam ambitnie iść dalej, bo co mogłam zrobić. Zaczęłam dosyć aktywnie chodzić do lekarza i różnych specjalistów na badania na koszykowej w Warszawie. Większość badań wychodziła dobrze, tylko ten stres, napięcie. Poradnia psychologiczna tam, znowu żenada :/


Wiele z tej historii już Wam pominę... Ale próbowałam akupunktury, robili mi jakieś badania, chodzilam na rehabilitację kręgosłupa, byłam na diecie dr Ewy Dąbrowskiej i próbowałam różnych rzeczy.

W każdym bądź razie okazało się ostatnio że moje leczenie ORTODONTYCZNE któremu podlegałam od 1 klasy podstawówki do 2 gimnazjum zostało spartaczone! Moja dentystka już 2 lata temu robiła mi taka powierzchowna korektę zgryzu ale to nie wystarczy. Powiedziała że jak coś z tym nie zrobię będzie bardzo źle. Wyslala mnie na konsultacje do ortodontki i okazało się że zgryz jest źle ustawiony, zęby źle się stykają a dolny łuk zębowy jest zbyt duży względem Górnego przez co staw żuchwowo-skroniowy źle pracuje, żuchwa musi ciągle się cofać a górne zeby są rozchwiane od nacisku w złym miejscu. Muszę coś z tym zrobić bo już dłuzej nie wytrzymam. Głupio mi prosić o pomoc i nigdy wcześniej tego nie robiłam, ale będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś dysponujacy pieniędzmi zechce mi pomóc żebym mogła znowu działać.


Pozdrawiam, Kamila.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 3

XA
Xyz Abc
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
hidden

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!