id: jvhthz

Uratuj ratownika (leczenie w Austrii)

Uratuj ratownika (leczenie w Austrii)

Our users created 1 180 945 fundraisers and raised 1 234 982 365 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam.

Nazywam się Grzegorz Olko, mam 43 lata, żonę i dwójkę dzieci (syn 13 lat i córka 8 lat), mieszkam w Przemyślu. Pracuję od 20 lat jako ratownik medyczny w przemyskim pogotowiu ratunkowym.

IgghXYdsAn1CMPpK.jpgW 2016 roku zachorowałem na raka gruczołowo - torbielowatego ślinianki podżuchwowej (rzadki i złośliwy niestety) Przeszedłem wówczas dwie operacje oraz radioterapię i bardzo wierzyłem, że będzie dobrze.

Niestety po czterech latach w 2020 roku stwierdzono u mnie przerzuty do płuc. Walka zaczęła się na nowo. Ponowna operacja, tym razem na klatce piersiowej (usunięcie guzków z prawego płuca) i radioterapia na pozostałe zmiany w obu płucach.

Przez chwilę cieszyłem się życiem, rodziną, pracą...i przyszedł rok 2022, znowu nowe przerzuty do płuc i kolejna radioterapia ☹️.

Nastepne dwa lata pozwoliły mi cieszyć się, że żyję i aktywnie spędzać czas z rodziną oraz pracować.

W tym roku znów dwa guzki na płucach zaczęły rosnąć, ale jakby tego było mało to po ośmiu latach nastąpiła wznowa miejscowa...tym razem ten podstępny rak zaatakował mi nerw żuchwowy. Konsekwencją tego są uporczywe bóle i drętwienia połowy twarzy oraz problemy z przyjmowaniem pokarmów.

Po wielu konsultacjach okazało się, że rekomendowana dla mnie obecnie forma leczenia to terapia jonami węgla. Niestety nie jest dostępna w Polsce. Najbliższym ośrodkiem stosującym tą metodę jest klinika MedAustron w Austrii. Po przesłaniu do nich dokumentacji medycznej zakwalifikowano mnie do leczenia i wyceniono terapię na prawie 57tys euro.

JAnjAmG0LwD9IhYV.jpgNiestety jest to kwota, której zwykły "Kowalski" nie ma ☹️. A liczy się czas. Dlatego jestem zmuszony prosić o pomoc.

Chciałbym jak najdłużej móc być podporą dla rodziny i pracować zawodowo kolejnych wiele lat, do tego potrzebne jest mi zdrowie.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Grzegorz Olko

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Offers/auctions

Buy, Support, Sell, Add.

Buy, Support, Sell, Add. Read more

Help the Organiser even more!

Add your offer/auction - you sell, and the funds go directly to the fundraiser. Read more.

This fundraiser does not have any rewards!

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 1610

preloader

Comments 14

 
2500 characters