id: uxvtbu

Remont dachu

Remont dachu

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 056 fundraisers and raised 1 216 082 124 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam Was i przepraszam, że w takim miejscu, jednak nie mam już ani sił ani pomysłów co zrobić.


Mieszkamy w starym przedwojennym budynku, z cegły, który wymagał remontu dachu. Ponieważ mieszkają tam trzy rodziny, odkładaliśmy środki , długo szukaliśmy podwykonawcy, jednak wiele firm nie chciało się podjąć trudu tego zlecenia. Część z nich postawiła zaporowe dla nas ceny. Po około półtora roku poszukiwań , udało znaleźć się osobę, która rozpoczęła remont. Chodzi o wymianę całej więźby , więc dach ponad 350 M2 to wyzwanie . Prace zaczęły się w kwietniu 2020. Na początku wyglądało to bardzo dobrze, część poszycia została zdjęta, materiał zamówiony, zaliczki wpłacone. Był to ojciec syna znajomego jednego z naszych lokatorów. Mieliśmy pełne zaufanie, w końcu po prawie 2 latach poszukiwania , jest,DZIEJE SIĘ!


Ale pracę przeciągały się.... Co chwilę nowi panowie w ekipie, zaliczki na materiał.... Pandemia.... A to zepsute auto.... A dach rozebrany położona folia...


No i we wrześniu po wielu prośbach, ekipa zniknęła... Zero kontaktu. Dopiero po interwencji, pojechania do wykonawcy, udało się odzyskać marną część zaliczek. Co gorsza zima w tym roku była wiadomo że mocniejsza niż ostatnio. A my, z otwartym dachem, ze śniegiem w pokojach , palenie w kotle to była ciągła walka.....

Obecnie staramy się własnymi środkami zabezpieczyć ten stan i szukamy podwykonawcy ale niestety ani środków (sprawa toczy się w prokuraturze z podwykonawcy) , ani ekipy, która jest wstanie wejść.

Każda, nawet najmniejsza pomoc to dla nas walka z czasem o przygotowanie na zimę.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!