id: uy9p2y

Poczuć się wolnym

Poczuć się wolnym

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 945 fundraisers and raised 1 217 471 577 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam wszystkich. Mam sporo długów sukcesywnie zbieranych poprzez każdą spotykającą mnie w życiu do tej pory sytuacje. Moim marzeniem jest poczucie wolności. Chciałbym obudzić się pewnego dnia bez długów na koncie, bez wymuszonej pracy pozbawionej umowy i poczucia zagrożenia z każdym następnym dniem. Nie jestem chory. Mogę pracować wiele godzin każdego dnia w tygodniu i nie spotkało mnie w życiu nic poza kilkoma zwrotami akcji, przez które niestety nie jestem w stanie już o własnych siłach mentalnie się podnieść. Buty, które nie przeciekają, naprawa roweru żeby dojeżdżać w lato do pracy to przyziemne przyjemności, o których marzę od bardzo dawna. Nie oczekuję żadnej pomocy. Zrzutkę organizuję z ciekawości. Jeśli udałoby mi się wyjść z najpilniejszych długów - zobowiązuję się do zorganizowania fajnego grilla dla wszystkich wspomagających :) Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.