id: mkxd5r

Save Poland In Your Pocket - Poland Will Be Waiting

Save Poland In Your Pocket - Poland Will Be Waiting

10 270 zł 
z 50 000 zł
20%
zakończona 15.07.2020r
78 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Drodzy Czytelnicy i Przyjaciele naszego wydawnictwa! [ENGLISH VERSION]

Po raz pierwszy od 21 lat nasza firma wstrzymała comiesięczną publikację popularnej serii przewodników turystycznych po polskich miastach. Udało nam się przetrwać kilka ostatnich miesięcy, ale nadal potrzebujemy wsparcia, aby móc dalej działać i promować polskie miasta wśród turystów. 

W obliczu wyzwań spowodowanych przez COVID- 19 zmuszeni jesteśmy prosić o wsparcie nas bezpośrednią darowizną.


Pieniądze zebrane w tej kampanii pomogą nam:

● utrzymać nasz zespół razem i tworzyć niezależne, aktualne treści na temat Polski

● opracować nowe produkty dostosowane do rynku po pandemii

● częściowo spłacić koszty operacyjne z ostatnich miesięcy 

 

Wszyscy darczyńcy otrzymają elektroniczną kopię naszego pierwszego przewodnika po mieście, opublikowanego po pandemii.

Jeśli będziesz w Krakowie w dowolnym momencie od teraz do czerwca 2021 r., skontaktuj się z nami (za pośrednictwem FB lub [email protected]), abyśmy mogli osobiście podziękować Ci przy drinku w lokalnej kawiarni / barze.


Najbardziej hojnym darczyńcą chcielibyśmy podziękować przekazując im osobiście pamiątki: 

100+ PLN: Naszą firmową torbę In Your Pocket ( super wygodna i wysokiej jakości :))

200+ PLN: Oprawione kolekcjonerskie zdjęcie wykonane przez krakowskiego fotografa Przemka Czaję

300+ PLN: Firmowa torba + kolekcjonerskie zdjęcie Przemka Czai 

 

Czytaj dalej i zapoznaj się z tym, co robimy w Poland In Your Pocket!
Jako firma turystyczna, której działanie oparte jest na współpracy z lokalnymi partnerami w sektorze turystyki, kultury, gastronomii i hotelarstwa, Poland In Your Pocket jest swoistym mikroświatem i odzwierciedleniem branż najbardziej dotkniętych obecnym kryzysem.


Przepływ gotówki w naszej firmie z dnia na dzień został zatamowany. Znajdujemy się w niezwykle trudnej sytuacji finansowej. Niespłacone należności i wysokie koszty narażają nasz najważniejszy kapitał - NASZ ODDANY I PEŁEN PASJI ZESPÓŁ - na ryzyko utraty pracy.


Ustawicznie walcząc o tytuł „Najciężej pracującej małej firmy w PL”, w 2019 roku wydrukowaliśmy 27 każdorazowo zaktualizowanych (100-150 stron), najlepszych przewodników po polskich miastach -Kraków, Gdańsk (Sopot & Gdynia), Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź oraz Katowice (& Śląsk), a także towarzyszące im Mini-Przewodniki, z dodatkowymi Mini-Przewodnikami dla Bydgoszczy i Tarnowa. Przygotowaliśmy także spersonalizowane projekty dla partnerów takich jak StenaLine. Oprócz materiałów drukowanych i obszernych treści online zarządzamy 7 stronami na Facebooku, 7 kontami na Twitterze, 2 kontami na Instagramie, blogiem, kanałem YouTube i cotygodniowym biuletynem - dzięki którym pomagamy naszym czytelnikom na bieżąco śledzić, co dzieje się lokalnie w całej Polsce.


Chociaż zawsze udostępnialiśmy całą tę obszerną treść naszym czytelnikom całkowicie za darmo (ups), to obecnie stawiamy czoła rzeczywistości, w której bez natychmiastowego wsparcia nie przetrwamy obecnego kryzysu. Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z któregoś z naszych przewodników, podobały Ci się nasze artykuły online lub po prostu podziwiasz niezależne, doskonale napisane i zawsze aktualne informacje dotyczące polskiej turystyki i kultury - WESPRZYJ NAS, aby móc z nich korzystać również w przyszłości. 


ZNAJDŹ NAS ONLINE:

poland.inyourpocket.com

Poland In Your Pocket Blog

issuu.com/polandinyourpocket

IYP City Guides


POLUB NAS:

Facebook: Krakow | Warsaw | Tri-city | Wroclaw | Poznan | Lodz | Katowice 

Instagram: Poland In Your Pocket | Krakow In Your Pocket


ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTERNASZA HISTORIA


b1792f9641f37085.jpegPoland In Your Pocket to mała rodzinna firma z siedzibą w Krakowie. Nasz  międzynarodowy zespół 20 pracowników rozsiany jest po całej Polsce … i poza jej granicami, mamy bowiem wsparcie w także pewnym  bunkrze w Czechach (pozdrawiam przy tej okazji Tomasa Hamana, Pocketeera na całe życie). Można by powiedzieć, że to już drugie stulecie działania Poland In Your Pocket, bowiem w lipcu 1999 r. opublikowaliśmy nasz pierwszy przewodnik po Krakowie - dostarczony do drukarni w postaci stosika dyskietek - i od tego czasu co dwa miesiące ukazywało się nowe, zaktualizowane i ulepszone wydanie. 120 kolejnych wydań ... do kwietnia 2020 roku. W tym czasie byliśmy świadkami ewolucji miasta: z nieodkrytego klejnotu cierpiącego na niedobór hoteli, tragiczną obsługę klienta i liczbę gołębi przewyższającą liczbę turystów - w jedno z najlepszych miejsc turystycznych na świecie (z pewnością odegraliśmy w tym swoją rolę). Podczas gdy Polska ewoluowała, my również się rozwijaliśmy, stopniowo poszerzając nasze imperium PIYP (Poland In Your Pocket) o kilkanaście innych miast  - od Gdyni po Tarnów  - jednocześnie aktualizując nasz dizajn, stronę internetową oraz nawyki związane z firmą i pracą, dodając po drodze wiele nowych narzędzi i platform.


Do osiągnięcia  takiego  pasma sukcesów  potrzebny jest  zespół niesamowitych ludzi. To oni sprawiają, że firma  Poland In Your Pocket to coś więcej niż tylko miejsce pracy. 

Dzisiejszy zespół PIYP składa się z kilku osób ‘od zawsze’ zaangażowanych w firmę. Do tej właśnie kategorii należy obecna współwłaścicielka firmy i rodowita Krakowianka - Małgorzata Drząszcz.  Jej zaangażowanie w markę jest tak silne, że wyszła nawet za mąż za redaktora - krnąbrnego Amerykanina i obecnego redaktora naczelnego, Garretta Van Reed, który dołączył do ekipy wraz z wydaniem 54 KIYP czyli Kraków In Your Pocket (październik 2008). Razem kierują Poland In Your Pocket od 2012 roku, tworząc niesamowity zespół utalentowanych rodzimych anglojęzycznych redaktorów, błyskotliwych speców od sprzedaży i marketingu, wytrwałych badaczy i oddanych projektantów, uzupełniając tę ściśle powiązaną ze sobą rodzinę IYP dwójką własnych dzieci.


vabfed110fd2fa4e.jpeg


Dowiedz się więcej o naszej firmie: IYP City Guides; Who We Are & What We Do.


KONTYNUUJEMY NASZĄ MISJĘ

#travelslow #travelsmart #polandexperience


Pomimo zwolnienia z obowiązku dotrzymywania uciążliwych terminów dotyczących drukowania, nasz niestrudzony zespół “zdalnych agentów” PIYP wkłada teraz całą swoją energię w tworzenie nowych treści istotnych dla obecnej rzeczywistości związanej z pandemią. Wykorzystujemy nasze kanały mediów społecznościowych do wspierania lokalnych inicjatyw i pomocy lokalnym firmom, które teraz walczą o przetrwanie tak samo jak my. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz wspierać inne lokalne firmy w Polsce, śledź nasze strony na Facebooku, subskrybuj nasz biuletyn i przeczytaj artykuł poświęcony pomocy lokalnym inicjatywom i społecznościom.


Z podziękowaniami,

Poland In Your Pocket
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 78

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
419 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 15

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 100 zł i więcej
FIRMOWA TORBA Poland In Your Pocket

Naszą firmową torbę In Your Pocket (super wygodna i wysokiej jakości). : )


rozwiń

wybrano 4 razy (pozostało 86 z 90)

Wpłać 200 zł i więcej
ZDJĘCIE MADE IN KRAKÓW

Oprawione kolekcjonerskie zdjęcie wykonane przez krakowskiego fotografa Przemka Czaję.

Made in Kraków

rozwiń

(pozostało 45 z 45)

Wpłać 300 zł i więcej
FIRMOWA TORBA + ZDJĘCIE MADE IN KRAKÓW

Firmowa torba + kolekcjonerskie zdjęcie Przemka Czai. Made in Kraków

rozwiń

(pozostało 45 z 45)

Nasi użytkownicy założyli

774 630 zrzutek

i zebrali

574 392 935 zł

A ty na co dziś zbierasz?